Bizimle iletişime geçin

Yeni Skoda Coupe SUV 2017

skoda-couple-suv-2017

Hertelden

Yeni Skoda Coupe SUV 2017

Eski otomobil üreticilerinden Çek asıllı Skoda firması 2017 yılında en yeni tasarımı ve suv araç kategorisinde iddialı olduğu Coupe Suv modelinin lansmanını gerçekleştirdi. Henüz hakkında fazla ayrıntılı bir bilgi paylaşılmamış olsada Skoda firması, Crossover sektörü yani hafif arazi aracı tarzı konsept arabaları ile ve yenilenen teknolojik donanımları ile 2017 yılında piyasalara hızlı bir giriş yapmak istiyor ve daha önceki araçlarından Süperb ‘deki satış oranlarını yinelemeyi hedefliyor.

En eski otomobil üreticilerinden biri olan Skoda firması geçtiğimiz yıllarda yaptıkları atak ile son zamanlarda adından sıkça söz ettirmeyi başarmış durumda ve 2017 yılından itibaren önümüzdeki 5 yıl içerisinde Yeti ve devam akımı yaratarak suv kategorisindeki modellerde geniş kapsamlı bir yer bulmayı hedefliyor. İsim konusunda hala bir kanıya varılamamış olsa da yeni skoda modeli piyasalara giriş yaptıktan sonra adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Yeni Coupe Suv ve Özellikleri

İlk uygulamalı modellerinde 7 koltuklu bir tasarıma sahip olacak Coupe’nin 2017 yılında Avrupa da satışa çıkması bekleniyor. Bilindik Skoda çizgileri bu araçta da unutulmamış olacak ki 4.7 metre uzunluğunda ki Coupe suv alışılmış Skoda’lar ile hemen hemen aynı boyutlara sahip durumda. Her ne kadar otomobil pazarında 7 koltuklu araçlar standart hale getirilmiş olsa da yeni Skoda da 3. koltuklar opsiyonel olarak tasarlanmış durumda. Yeni Coupe SUV, standart Skoda çizgilerini taşırken daha önceki modellerinden yeni Süperb ile olan benzerliği ile de göz dolduruyor.

Özel dizayn ön kaput, daha sert ve şık çizgiler ve kullanışlı aerodinamik yapısıda yeni modelin en dikkat çeken ayrıntıları arasında yer alıyor. Tekerlek bombelerindeki yuvarlak hatlar, kapı altlarında kullanılan renk rötuşları gibi daha bir çok özellik yeni Skoda Coupe Suv modelinin şimdiden göz doldurması anlamına geliyor ve daha piyasaya giriş yapmadan adından sıkça söz ettirmiş durumda. İnce ve kullanışlı led farlar ön tarafta panjur ile birleşerek gayet şık ve gösterişli bir görüntü sergilemiş. Arka difüzöre kadar uzanan tavan ve arka kısımdaki yuvarlak ve yumuşak çizgilerin yanı sıra tekerlek bombeleri ayrıntılarında dikkat çeken özelliklerden bir tanesi de havalandırma koşulları ki buda aerodinamik yapısında bir rahatlık sağlarken oldukça şık ve de kaliteli bir gösterim sunmuş durumda.

Araç İç Tasarımındaki Geniş Çaplı Değişiklikler

Ayrıntılı bilgiler henüz elimize ulaşmamış olsa da görünüş olarak arka kapının uzunluğu arka da oturan bireylerin daha geniş yerlerde konumlanacağını gösterir durumda. Orta konsol kısmı arka tarafa doğru 18 cm hareket edebilecek şekilde opsiyonel olarak tasarlanmış durumda ve buda araç içerindeki alan kullanımı için farklı seçenekler sunmuş durumda. Hivrit teknolojisi destekli olarak üretilecek olan yeni modelin fiyatının ne olacağı şu an için merak konusu.

Lada Vesta Fiyatları ve Özellikleri

En üst donanımlar ile bezenen yeni modelin satış fiyatı henüz bir netlik kazanmış durumda değil. Önden çekiş ve 4 çekişli versiyonlarının yayınlanacağı bildirilen yeni Skoda, DSG ve Manuel şanzımanın yanı sıra, motor ve vites seçeneklerin de ise değişik modelleme yöntemlerine başvuracağı aşikar durumda. Tam olarak isim konusunda uzlaşamayan skoda firması ilerleyen günlerde yeni suv modellerinin ismini ve daha ayrıntılı bilgilerini paylaşacağını belirtmiş durumda. Mühendislik ve malzeme olarak tamamen çek asıllı Skoda firmasına bağlı kalacak yeni modelin Çin ‘de ürettirileceği ve 2017 yılının haziran ayında satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Hertelden

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı