Bizimle iletişime geçin

Yazın Erkekler Ne Giymeli?

yazin-erkekler-ne-giymeli-1

Yaşam Stili

Yazın Erkekler Ne Giymeli?

Erkeklerin giyimden önce ruhları şık ve nazik olmalı… zaten ruhunun kibarlığı ve güzelliği onun kılık kıyafetine yansıyacaktır. Bir söz vardır “ne elbiseler gördüm içinde adam yok ne adamlar gördüm üstünde elbise yok” diye. Bunun için önce insanın kendi içinin ruhunun güzel olması gerekli. Kötü huylu bir erkek ise smokin de giyse ne fark eder? Bir de yerine göre ve tabii ki mevsimine göre giyinmek önemlidir. Yazın kalkıpda kaban giyemezsiniz yada bir düğüne şort giyip gidemezsiniz veya bir toplantınız varsa o toplantıya kot şortla yine gidemezsiniz. Onun için yerini bilerek giyinmek de çok önemlidir.

Yazın erkekler ne giymeli? derseniz yazın erkekler daha rahat ve spor giyinmek isterler. Bunun için keten ve kot şortlar ya da eşofman tarzı kaprilerle yine yazlık sandalet terlikler ve ayakkabılar, çok ince rahat yaz için düzenlenmiş spor ayakkabılar ya da deri delikli yumuşak derili hafif ayakkabılar giyebilirler. Spor giyiniyorsak kıyafetimize uygun spor bir saat aksesuar olarak yine deri bileklik kullanabilirsiniz.

Erkek Takı Modelleri

Eğer klasik giymeyi tercih ediyorsanız yine yaza uygun renklerde keten pantolon ve ceket takım içine yaza uygun tonlarda gömlek ve yazlık açık tonlarda ayakkabı, ayakkabıyla kemer ayni renk olmalı hatta aksesuar olarak cekete mendil koyarsak bu mendil de ayakkabı Kemer ve saatiyle de uygun olmalı.

yazin-erkekler-ne-giymeli

Takımı elbise sıkıcı gibi durabilir fakat artık günümüzde tekstil çok fazla ilerlediği için çok çeşitli kumaşlar vardır. Terletmeyen kumaşlar insanı fazla bunaltmayan sıkmayan modeller ve kesimler modelistler bu tarafından tasarlanmıştır. Yaza uygun olarak rahat kesim ve kumaştan yapılan takım elbiseler yine kot pantolonun üzerine ceket giyeceklerse bu ceket spor kesim ve renkli ceket olabilir.

Kot pantolonun altına sivri burun ayakkabı pek hoş olmuyor malum. Biraz daha tombul burunlu ayakkabılar tercih edilebilir ve bu konuda yine ayakkabıyla çorabın renginin de uyumlu olması gerekir. Çünkü çorap alttan göründüğünde sırıtabilir farklı bir renkte ise… erkekler ama günlük giyim denildiğinde aslında bir şort ve bir tişörtle günlük hayatlarını rahat bir şekilde geçirebilirler.

yazin-erkekler-ne-giymeli-1

Eğer bir kombin yapmak istersek aynı tonları kullanmak zorunda da olmayabiliriz. Bazen farklı tonlarda bir arada güzel görülebilir. Örneğin; kahverengi bir ayakkabı ve kemer bunun içinde mavi pastel bir gömlek üzerine lacivert yazlık bir ceket ve altına krem bir pantolon da güzel görünebilir. yine ceketin rengini kemer ve ayakkabıya uygun kahverengi olarak da seçebiliriz. Göze hoş görülebilir ve zevkler farklı birinin beğendiğini diğeri beğenmeyebilir. Ama yinede baktığınızda uyumlu ve güzel görünen bir kombin herkesin hoşuna gidebilir.

yazin-erkekler-ne-giymeli-2

Yine saçlarda önemli erkeklerde, saçlarına jöle sürüp çıkan çok aşırı jöle kullanan erkekler pek de hoş görünmüyor. Biraz daha doğal ve saçlarınızı rahat bırakabilirsiniz. Bazı erkeklerde hafif uzun kesim saçlar güzel durur onları hafif biryantin ıslak gibi gösterir ve daha doğal ve hoş olur. Yeni amerikan kesim saç modelleri de erkeklerde güzel duruyor. Ense traşı yakışıyor özellikle erkek çocuklarında yazın en çok tercih edilen modeller arasında subay traşı dedikleri traş şekli hafif altardan biraz aldırıp üstlerine biraz uzun bırakmak yine buda erkeklerin çok kullandığı traş modelidir. Hem kullanımı da oldukça rahattır.

Erkek Saç Modelleri

Yazın erkekler ne giymeli? Erkekler de aksesuar olarak neler kullanılmalıdır? Bayanların da en çok sevdiği şeylerden biri bilekliklerdir. Kot pantolon ve tişört’ün yanında iyi çelik bileklikler çelik halat görünümlü bileklikler çok şık duracaktır. Deri bileklikler erkekleri hoş gösterebilir. Kıyafetine uygun olarak kullanılan yüzükler genelde takım elbise giydikleri zaman erkekler yüzük takarlar ve bu yüzüğün taşı ve rengi kıyafetine uygun olmalıdır.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Yaşam Stili

 • dovme-nasil-yapilir dovme-nasil-yapilir

  Yaşam Stili

  Dövme Nasıl Yapılır?

  Yazar:

  Geleneksel olarak yaşamını sürdüren toplumumuzda dövme yaygın olmayan ya da dini inanışına göre de tasvip edilmeyen...

 • koprucuk-kemigine-dovme-modelleri koprucuk-kemigine-dovme-modelleri

  Yaşam Stili

  Köprücük Kemiğine Dövme

  Yazar:

  Köprücük kemiğine dövme yaptırmak biraz cesaret ister. Neden? Birincisi, ağrı verir. İkincisi, elbise ile kapatması zordur....

 • Erkek-Ayakkabilari-2016 Erkek-Ayakkabilari-2016

  Yaşam Stili

  Erkek Ayakkabı Modelleri

  Yazar:

  Giyinmek sadece kadınlar için değil erkekler için de önemlidir. Erkekler de giyim konusun da modayı takip...

 • erkek-balo-kombinleri erkek-balo-kombinleri

  Yaşam Stili

  Erkek Balo Kombinleri

  Yazar:

  Giyinmek önemlidir özen ister modayı takip etmek ve gözlemlemek ister çevre de kıyafetleri vitrinleri son yıllarda...

 • gelin-basi-modelleri-2 gelin-basi-modelleri-2

  Yaşam Stili

  Gelin Başı Modelleri

  Yazar:

  Bir insanın hayatındaki en önemli günlerinden biri de düğünü olduğu gündür. Büyüklerimiz demişler insanın üç günü...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı