Bizimle iletişime geçin

Yasaklı Sitelere Giriş Kalıcı Yöntem

İnternet

Yasaklı Sitelere Giriş Kalıcı Yöntem

Daha önceki makalelerimiz de sizlere farklı yollarla nasıl yasaklı sitelere girileceğini gösterdik. Online proxy siteleri, proxy değiştirme programları veya VPN ile yasaklanmış sitelere girmenin yöntemleri idi. Online proxy siteleri genelde çabuk kapanıyor ya da video içerikli bir siteye girdiğinizde videoları oynatamıyor. Bunun yanı sıra ücretli proxy siteleri mevcut, internette özgürce dolaşmak için neden para ödeyeseniz ki? (Zaten ttnet yada diğer firmalara yeterince para ödüyorsunuz 🙂

Sex Film izle

Proxy sitelerinin yanı sıra bir takım programlarda mevcut onlarında bir çoğu ya çalışmıyor yada istenilen performansı veremiyor. VPN eklentileri yada uygulamaları çok yaygın, ancak onlarda artık ücretli olmaya ve ziyaretçileri kısıtlamaya başladılar.

Peki yasaklı sitelere girmek için kalıcı ve en hızlı yöntem nedir?

Yukarıdaki seçenekleri daha önce denediniz ve istediğiniz sonucu alamadıysanız. Aşağıda paylaşacağım yöntemi denemenizi tavsiye ederim. Opera (internet tarayıcı) ile VPN kullanabilir ve yasaklı sitelere kısıtlama yada herhangi bir ücret olmadan girebilirsiniz. Yukarıda ki video da Opera Developer ile nasıl yasaklı sitelere girilir anlattım. Aşağıda ise yazılı olarak kurulum ve kullanımını anlatıyorum. Umarım işinizi görür.

Opera Developer indirme linki:

https://blogs.opera.com/desktop/2016/04/free-vpn-integrated-opera-for-windows-mac/

Bu linkte sayfanın en altında indirme seçenekleri mevcut, sisteminiz hangisi ise (Windows, Mac, Linux) doğru indirme linkini tıklayarak opera developer uygulamasını bilgisayarınıza indirin. Daha sonra indirdiğiniz uygulamaya çift tıklayarak çalıştırın. Karşınıza gelen ekranda Kabul Et ve Kur seçeneğine tıklayın.

Proxy Değiştirerek Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir?

Uygulama kurulduktan sonra opera simgesi masaüstünde oluşacaktır. Simgenin üzerine tıklayın ve tarayıcıyı açın. Tarayıcı açıldıktan sonra sol üst köşede opera ( o ) simgesine tıklayın.

proxy-ile-kacak-iddaa-sitelerine-giris

Açılan pencerede Ayarlar (Settings) seçeneğini seçin. Daha sonra Gizlilik ve Güvenlik (Privacy & Policy) oradanda VPN’i etkinleştir (Enable VPN) seçeneğini seçiyoruz. Tüm bunları yaptıktan sonra yukarıda arama barının yanında bir VPN butonu oluşacaktır. VPN butonuna tıkladığınız zaman VPN’i aç – kapat seçeneğini görürsünüz. VPN açık konumda iken istediğiniz herhangi bir yasaklı siteye girebilir ve güvenli şekilde dolaşabilirsiniz.

Bu aşamadan sonra proxy değiştirme siteleri, VPN eklentileri yada proxy değiştirme programları aramanıza gerek kalmadı. Bilgisayarınızda kolayca ulaşabileceğiniz bir uygulama var.

Yorumlarınız benim için kıymetli, esirgemeyin! 🙂

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

3 Yorum

3 Comments

 1. Kerem

  Ocak 30, 2018 de 10:03 pm

  Opera güzel ama biraz yavaş bu uc browser var android için ios için var mı bilmiyorum. Hem çok hızlı hemde bütün sitelere giriyor

 2. kaan

  Ocak 30, 2018 de 10:37 pm

  Tüm işlemleri yapdım ama halen sitelere giremiyoruz

 3. hatem

  Şubat 23, 2018 de 11:59 pm

  sağol kardeşim

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: İnternet

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı