Bizimle iletişime geçin

Yasaklı Sitelere Giriş için En Etkili 3 Yöntem

proxy-degistirme-2017

İnternet

Yasaklı Sitelere Giriş için En Etkili 3 Yöntem

Proxy değiştirme programları, proxy siteleri, proxy vpn eklentileri, android ve ios proxy uygulamaları aramaktan yoruldunuz mu? Yasaklı sitelere nasıl girilir? yada yasaklı sitelere giriş cümlesini Google’da çok mu aradınız? Artık daha fazla yorulmanıza gerek yok. Daha önce 3 ayrı makalemizde proxy değiştirme siteleri, vpn ile proxy değiştirme ve proxy değiştirme programlarını konu aldık.

Erotik Film izle

Peki neden bu makaleyi yazdık?

O paylaştığımız yöntemleri size tek bir makale içerisinde iletmek ve göstermek istedik. Özellikle proxy değiştirme siteleri adlı makalemiz oldukça ilgi gördü. Ancak bir çok kişinin şikayeti, sitelerin videoları açmadığı ile ilgiliydi. İşte bununda çözümünü sizler için bulduk.

Proxy Değiştirme Sitesi

Daha önce buradaki makalemizde sizlere en iyi proxy değiştirme sitelerini göstermiştik. Şimdi o sitelerin dışında başka hangi site ile yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz ve video izleyebilirsiniz onu inceleyelim. Bir çok proxy sitesi inceledik, ancak çok azı videolar için uygun. Ancak aşağıdaki linkteki proxy değiştirme sitesi her daim videoları çalıştırıyor.

https://unblockvideos.com/

Yukarıdaki linkten proxy değiştirme sitesine ulaşabilir ve yasaklı sitelere girebilirsiniz.

VPN Kullanarak Proxy Değiştirme

proxy-degistirme

Daha önce buna benzer bir uygulamayı Chrome ve Firefox için paylaşmıştık. Ancak diğer VPN eklentisi artık çok verimli çalışmıyor. Onun için sizlere daha kullanışlı bir VPN eklentisi sunuyoruz. Hoxx VPN Proxy eklentisinin kurulumunu videomuzda anlattık. Sizlerde bir proxy sitesi yerine devamlı tarayıcınızda proxy değiştirme eklentisi bulunsun istiyorsanız. Aşağıdaki linkten Hoxx VPN Proxy eklentisini tarayıcınıza kurabilirsiniz.

Chrome için proxy değiştirme eklentisini kurmak istiyorsanız. Chrome Eklenti Mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Firefox için yasaklı sitelere giriş eklentisini kurmak istiyorsanız. Firefox Eklenti Marketi ziyaret edin.

Yukarıdaki linklerden eklentiye ulaşabilir ve tarayıcınıza kurabilirsiniz.

Android ve iOS için Proxy Uygulaması

Yukarıdaki anlattığımız iki yolla bilgisayar üzerinde proxy değiştirdiniz, buraya kadar sıkıntı yok. Peki telefonunuzdan proxy değiştirmek ve yasaklı sitelere girmek isterseniz?

Bununda en kullanışlı yolu bir uygulamadan geçiyor. Uygulamanın adı ProxyDroid. Daha önce apk olarak bulunan bu uygulama artık Google Store’de yerini aldı. Uygulamayı Google Store’dan ulaşabilir ve telefonunuza kurabilirsiniz.

Daha öncede söylediğimiz gibi proxy değiştirmenin çok fazla yolu var. Ancak internet ortamında gerçekten çalışan proxy uygulamalarını bulmak zorlaşıyor. Taze taze size yasaklı sitelere giriş için ipuçları verdik. Eğer yardım edeceğimiz herhangi bir konu olursa, yorum yapmaktan çekinmeyin.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

3 Yorum

3 Comments

 1. Musrafa

  Ocak 8, 2017 de 10:51 pm

  Merhabalar bir sorum olacak. Bu VPN eklentileri bilgisayara zarar verebilir mi? Virüs girer ya da interneti tamamen ortadan kaldırıp hiçbir siteye girememe (google bile ) gibi bir etkene neden olur mu? Teşekkürler.

  • admin

   Ocak 10, 2017 de 5:00 pm

   VPN den dolayı her hangi bir aksilik olmaz. Girdiğiniz sitelerden gelebilir antivirüs kullanmanızı öneririz.

 2. Dawut

  Temmuz 23, 2017 de 12:06 pm

  guzel site harikasin admin

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: İnternet

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı