Bizimle iletişime geçin

Yabancı Chat Siteleri 2016

chat-siteleri

Hertelden

Yabancı Chat Siteleri 2016

Sizler için 2016 yılında en çok kullanılan chat sitelerini bir sayfa altında topladık. Daha önce eklenen bazı chat siteleri kullanıcı kaybetmeleri sebebiyle sayfamızdan çıkarılmıştır. Genel olarak amerikan, alman, rus, ingiliz, fransız ve ispanyol chat sitelerini sizlerle buluşturmaya çalıştık. 2016 yılının trend chat siteleri ne manaycafe üzerinden ulaşabilir ve yabancılarla yada türklerle chat yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Omegle, chatroulette, videochatru, chatrandom gibi en popüler chat sitelerinin yanı sıra yerel olarak çok fazla kullanıcıya sahip olan ama çok fazla kişi tarafından bilinmeyen chat sitelerini de eniyichatsiteleri.blogspot.com adresinde bir araya sizler için topladık. Hemen her chat sitesinde dil seçimi mevcuttur. Dil seçeneğinden türkçeyi seçtiğinizde, yalnızca türklerle chat yapabilirsiniz.

En iyi chat siteleri adı altında paylaştığımız bu chat siteleri anlık olarak en az 20 bin kullanıcıyı sitelerinde topluyor. Yani chat yaparken kafanıza göre birini bulma olasığınız çok yüksek. Görüntülü chat veya kameranızı açmadan sadece yazılı olarak chat yapabilirsiniz. Kanalların bazılarında sadece kızlarla chat yapmak isteyenler yada sadece erkeklerle chat yapmak isteyenler için seçim hakkı tanınmıştır. Eğer bir erkeksen ve yalnızca kızlarla chat yapmak istiyorsan bunu kolaylıkla seçebilir ve karşına gelen kişilerin kız olmasını ayarlayabilirsin.

Bunun yanı sıra paylaştığımız hiçbir chat sitesi üyelik istemez. Yani üye olmadan chat yapabilirsiniz. Siz paylaşmak istemediğiniz sürece sizden herhangi bir e-mail adresi, sosyal medya hesabı yada bir telefon numarası istemez.

Eğer yabancılarla chat yapmayı seviyorsanız ve karşınıza çırılçıplak birini görmek istemiyorsanız, bunu da chat sitemize girdiğimizde bu özelliği kapatabilir ve +18 hiçbir şey görmezsiniz. Adult chat kanalları arayan arkadaşlar içinde bir +18 chat sitesi mevcuttur. Bunun çok tercih edilmeyeceğini düşünerek en sona ekledik. Bu tarz chat yapmak isteyenler 6. kanalı açabilirler ve orada chat yapabilirler.

Şu anda aktif olan 6 chat sitesi bulunmaktadır. Zamanla sizleri daha fazla popüler chat siteleri ile buluşturacağız. Yabancı chat sitelerine aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Chat sitesini ziyaret için : http://eniyichatsiteleri.blogspot.com.tr/

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

7 Yorum

7 Comments

 1. John pals

  Ağustos 22, 2016 de 11:28 am

  Çok kaliteli ve eğlenceli hem de yabancı arkadaş edinme , dil ve kültür paylaşımı sitesi ayrıca , paylaşılan resimler üzerinden yorumlarla ve mesajlarla sohbet edebilme imkanı , face -insta-twitt gibi sitelerin tamamını tek sayfada toplayan bir site , tavsiye ederim kesinlikle

 2. ahmet

  Aralık 25, 2016 de 5:51 pm

  Guzel

 3. joma

  Ocak 1, 2017 de 6:24 pm

  yardem ichin yuk borda

 4. hizir ali

  Ocak 18, 2017 de 11:57 pm

  abi ben basiom acilmio neden ayni safba gelio kuramiom

 5. efsane

  Mayıs 10, 2017 de 2:58 pm

  iyi

 6. Vusal

  Eylül 13, 2017 de 1:12 pm

  soruw

 7. ali

  Şubat 7, 2018 de 9:44 am

  güzel paylaşım

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Hertelden

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı