Ana Sayfa » Uygulamalar » Whatsapp Takip Programı
Whatsapp Takip Programı

Whatsapp Takip Programı

Bildiğiniz gibi artık sosyal dünya hayatımızda çok büyük bir yer kapamaya başladı. Özellikle de mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp bu konuda neredeyse başı çekiyor. Artık neredeyse insanlar, akıllı telefonu olmayanı ayıplayacak hale geldi. En basit olaylarda bile ”Tamam sen onu bana Whatsapp‘tan gönder.” diyoruz. Her ne kadar olumlu yanıt çok fazla gibi görünse de olumsuz yanları da oluyor gelişen bu teknolojinin. Bu olumsuzlukları insanlar, yani bizler çıkarıyoruz aslında. İnsanlar birbirlerine sırf sosyal olaylar yüzünden kırılıp, alınganlık yapabiliyor.

” Demek öyle Ahmet WhatsApp’a girdin ve mesajımı açmadın öyle mi? ” diyerek birbirine küsenleri mi ararsınız? Geç cevap verdi diye size trip atanları mı ararsınız? Hal böyle olunca da herkes herkesi takip ediyor. İşte burda size anlatacağım uygulama devreye giriyor ve siz telefonun başında olmasanız bile Ahmet’i Ayşe’yi takip ediyor. Ve size kim ne zaman Whatsapp’a girdi? Ne kadar online kaldı? Saat kaçta çıkış yaptı? Tüm bunların cevabı için de yardımınıza bu oldukça verimli olan, tam anlamıyla bir stalk canavarı geliyor. Hepsinin tek tek raporunu veriyor.

Yani anlayacağınız artık ” Yok ya saçmalama kardeşim girmiş WhatsApp’a yoksa biliyorsun hemen cevap veririm. ” dönemi bitiyor. Artık her şey ortada olacak. Bu uygulamalar böyle giderse daha çok kavga olacak gibi görünüyor.

Uygulamayı Google Play Store üzerinden WhatAlert uygulamasını indirebilirsiniz.

Daha önceden de böyle uygulamalar vardı fakat bir kişiyi takip edebiliyorduk. Şimdiki uygulamamızda ise istediğiniz kadar kişiyi takip altına alabiliyorsunuz. İsterseniz tüm okulu, iş arkadaşlarınızı, ailenizi takip edebilirsiniz. Diğer uygulama tanıtımlarımıza ve sosyal medya hakkındaki verdiğimiz bilgilere göz atabilirsiniz.

Şuna bir göz atın

pokemon-go-nedir

Pokemon Go Nedir?

Son yıllarda akıllı telefonlar üzerinden oynanmak amacıyla oluşturulmuş sanal oyunlar arasında döneme damgasını vuran Pokemon …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir