Bizimle iletişime geçin

WhatsApp Plus Uygulaması

WhatsApp-Plus

Mobil

WhatsApp Plus Uygulaması

Bugünkü konumuz WhatsApp Plus nedir ve nasıl kullanılır? Öncelikle şunu belirteyim normal Google Play üzerinden indirdiğiniz WhatsApp uygulamasına göre size birçok artı özellik sağlamakta. Örnek vermek gerekirse.. İstediğiniz zaman çevrimdışı olabilirsiniz. Böylece konuşmak istemediğinizi insanlara dil dökmek zorunda kalmazsınız. Veya çok fotoğraf çeken biri olabilirsiniz ve sürekli olarak 10’ar tane fotoğraf seçip göndermekten sıkılmış olabilirsiniz. Veya toplu bir ortamda arkadaşlarınızın yanında size gelen mesajların ve mesajı gönderen kişinin ismini bildirim çubuğunda çıkmasından hoşlanmıyor olabilirsin.

Şimdi sizi bu dertlerin hepsinden kurtarabilecek bir uygulama tanıtacağım. Uygulama şuan sadece Android sürümde geçerlidir ve Google Play‘de olmadığı için APK olarak internet üzerinden indirmemiz gerekiyor. Fakat şunu unutmayın ki eğer yanlış bir sürüm indirecek olursanız hesabınız 24 saatlik kapanabilir. Bu özelliklerin bazılarına değinecek olursak..

1-) Çevrimdışı olma özelliği :

Bu özellik sayesinde WhatsApp uygulamasını kullanıyor olsanız bile karşı tarafa çevrimdışı olduğunuz bilgisi gidecektir. Eğer isterseniz kendinizi çevrimdışı moda alın ve ikinci tik ve mavi tikleri kaldırın. Böylece online olduğunuza dair arkanızda hiçbir iz kalmamış olacak. Tüm tikleri kapattığınızda, insanların sizin online olduğunuzu anlama ihtimali yoktur.

2-) WhatsApp Plus uygulamasının bir diğer özelliği ise kendi içinde barındırdığı emojiler.. Normal WhatsApp’ta olmayan bazı emojileri WhatsApp Plus içinde bulabilirsiniz. Oldukça güzel ve yaratıcı ifadeler var. Fakat bu ifadeleri karşınızdaki kişinin görmesi için onun telefonunda da WhatsApp Plus yüklü olmalıdır. Aksi takdirde içi boş bir kare sembolü ile karşılaşır.

3-) Bir diğer özellik, karşı tarafa istediğiniz sayıda fotoğraf gönderebilmenizdir. Normal WhatsApp’tan fotoğraf gönderme sınırı 10 fotoğraf olarak ayarlanmıştır. WhatsApp Plus uygulamasında böyle bir sınır yoktur. Aynı özellikler videolar içinde geçerlidir. Normal WhatsApp’tan karşı tarafa video attığınız zaman, attınız videonun kalitesi düşük bir şekilde gidecektir. Ama WhatsApp Plus sayesinde videonuzu olduğu gibi ve gerçek kalitede karşı tarafa ulaştırabilirsiniz.

4-) WhatsApp Plus içerisindeki ayarlardan, isterseniz bildirimleri anlık olarak kapatıp açabilir veya sessize alabilirsiniz.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

1 Yorum

1 Yorum

 1. Aytac

  Temmuz 10, 2016 de 11:38 am

  Artik whatsapp plusun emojileri yk.sebebi nedir? Geri istiyorum ama hic bir yerde bulamiyorm.bi bilginiz varmi?

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Mobil

 • arkadaslik-uygulamalari arkadaslik-uygulamalari

  Mobil

  8 Mobil Arkadaşlık Uygulaması

  Yazar:

  Arkadaşlık uygulamaları android, en iyi arkadaşlık uygulamaları, en popüler arkadaşlık uygulamaları, mobil arkadaşlık programları, kız arkadaş...

 • pokemon-go-pikachu-yakalama pokemon-go-pikachu-yakalama

  Mobil

  Pokemon Go Pikachu Bulma

  Yazar:

  Pokemon go pikachu bulma, Pokemon go pikachu yakalama, Pokemon go pikachu location, Pokemon go pikachu nerede,...

 • pokemon-go-indir pokemon-go-indir

  Mobil

  Pokemon GO (Android ve iOS)

  Yazar:

  Çocukluk yılları 90’ların sonuna yada 2000 lerin başlarına denk gelenlerin çok yakında bileceği bir çizgi film...

 • pokemon-go-nedir pokemon-go-nedir

  Mobil

  Pokemon Go Nedir?

  Yazar:

  Son yıllarda akıllı telefonlar üzerinden oynanmak amacıyla oluşturulmuş sanal oyunlar arasında döneme damgasını vuran Pokemon go...

 • nabiz-uygulamasi nabiz-uygulamasi

  Mobil

  Haber Uygulaması

  Yazar:

  En yeni uygulamaları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Eğer haber takip etmeyi seviyorsanız ve aynı kanal içerisinde...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı