Ana Sayfa » Sosyal Medya » Twitter Takipçi Kazanma
Twitter-Followers

Twitter Takipçi Kazanma

Twitter Facebook’tan sonra ortaya çıkmış en popüler sosyal ağlardan bir tanesidir. Sizin de bildiğiniz gibi sitenin kendine özgü bazı özellikleri de bulunuyor. Bu özelliklere örnek vermek gerekirse atacağınız her gönderi en fazla 140 karakter uzunluğunda oluyor. Neden en fazla 140 karakter yazabiliyoruz derseniz.. Bir rivayete göre Twitter‘ın da logosu olan kuşların, Dünya üzerinde 140 farklı türünün bulunmasından dolayı olduğu söyleniyor. Şu an kimse bunun gerçek sebebini bilmiyor. Farklı programlar kullanarak bu 140 karakter sınırını aşmanız da mümkün.

Twitter’da en önemli şeylerden bir tanesi de takipçi sayınız. Çünkü takipçi sayınız ne kadar fazla olursa, gönderdiğiniz gönderileri veya fotoğrafları o kadar fazla kişi görüyor. Durum böyle olunca da herkes takipçi sayısını artırmak istiyor. Peki takipçi sayımızı nasıl artıracağız?

Takipçi sayısını artırmanın ücretli ve ücretsiz birçok yolu bulunmakta. Bugünkü yazımızda, bu yollardan ücretsiz olanları sizlere aktaracağız. Öncelikle herhangi bir internet tarayıcısından “ücretsiz Twitter takipçi kazan” olarak bir arama yapın. Karşınıza bir çok site çıkacaktır. Buradaki sitelere üye olmamız gerekiyor. Dikkat burası önemli! Ne kadar fazla siteye üye olursanız bir gün içinde o kadar fazla takipçi kazanabilirsiniz. Şimdi gelelim sistemin nasıl çalıştığına.

Önerilen Makale

Önerilen Makale

Siteye, Twitter hesabımız ile giriş yaptıktan sonra karşımıza çıkan panelde ne kadar krediye sahip olduğumuzu göreceğiz. Her krediyi bir takipçi olarak düşünebilirsiniz. Kullanıcı adınızı yazdıktan sonra kredilerinizi kullanarak takipçi kazanabilirsiniz. Peki krediler bittikten sonra ne olacak? İsterseniz ücretli olarak kredi satın alabilirsiniz. Fakat konumuz ücretsiz olarak takipçi kazanmak.

24 saat içinde hesabımıza tekrar kredi yükleme işlemi yapılacaktır. Yani ertesi gün gelip tekrar yeni gelen kredileri kullanarak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Unutmayın.. Ne kadar çok üyelik o kadar çok takipçi. İyi eğlenceler..

Şuna bir göz atın

Yasak Siteleri Engelleme

Yasak Siteleri Engelleme

Hemen her ailenin karşı karşıya oldukları bir duruma kolaylık getirmek için sizlere yasaklı (pornografik sitelere) …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir