Bizimle iletişime geçin

Twitter Takipçi Kazanma

Twitter-Followers

Sosyal Medya

Twitter Takipçi Kazanma

Twitter Facebook’tan sonra ortaya çıkmış en popüler sosyal ağlardan bir tanesidir. Sizin de bildiğiniz gibi sitenin kendine özgü bazı özellikleri de bulunuyor. Bu özelliklere örnek vermek gerekirse atacağınız her gönderi en fazla 140 karakter uzunluğunda oluyor. Neden en fazla 140 karakter yazabiliyoruz derseniz.. Bir rivayete göre Twitter‘ın da logosu olan kuşların, Dünya üzerinde 140 farklı türünün bulunmasından dolayı olduğu söyleniyor. Şu an kimse bunun gerçek sebebini bilmiyor. Farklı programlar kullanarak bu 140 karakter sınırını aşmanız da mümkün.

Twitter’da en önemli şeylerden bir tanesi de takipçi sayınız. Çünkü takipçi sayınız ne kadar fazla olursa, gönderdiğiniz gönderileri veya fotoğrafları o kadar fazla kişi görüyor. Durum böyle olunca da herkes takipçi sayısını artırmak istiyor. Peki takipçi sayımızı nasıl artıracağız?

Takipçi sayısını artırmanın ücretli ve ücretsiz birçok yolu bulunmakta. Bugünkü yazımızda, bu yollardan ücretsiz olanları sizlere aktaracağız. Öncelikle herhangi bir internet tarayıcısından “ücretsiz Twitter takipçi kazan” olarak bir arama yapın. Karşınıza bir çok site çıkacaktır. Buradaki sitelere üye olmamız gerekiyor. Dikkat burası önemli! Ne kadar fazla siteye üye olursanız bir gün içinde o kadar fazla takipçi kazanabilirsiniz. Şimdi gelelim sistemin nasıl çalıştığına.

Twitter Takipçi Arttırma Yolları

Siteye, Twitter hesabımız ile giriş yaptıktan sonra karşımıza çıkan panelde ne kadar krediye sahip olduğumuzu göreceğiz. Her krediyi bir takipçi olarak düşünebilirsiniz. Kullanıcı adınızı yazdıktan sonra kredilerinizi kullanarak takipçi kazanabilirsiniz. Peki krediler bittikten sonra ne olacak? İsterseniz ücretli olarak kredi satın alabilirsiniz. Fakat konumuz ücretsiz olarak takipçi kazanmak.

24 saat içinde hesabımıza tekrar kredi yükleme işlemi yapılacaktır. Yani ertesi gün gelip tekrar yeni gelen kredileri kullanarak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Unutmayın.. Ne kadar çok üyelik o kadar çok takipçi. İyi eğlenceler..

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Sosyal Medya

 • en-cok-izlenen-alman-youtube-kanallari-2018 en-cok-izlenen-alman-youtube-kanallari-2018

  Sosyal Medya

  En Başarılı 10 Alman Youtuber ve Kanalı

  Yazar:

  Hemen hemen her ülkede Youtuber olmak özellikle genç kesimin mesleği oldu. Bizde bu ve bundan sonra...

 • pinterest-neden-girilmiyor pinterest-neden-girilmiyor

  Sosyal Medya

  Pinterest’e Neden Girilmiyor? (2016)

  Yazar:

  Pinterest açılmıyor 2016, pinterest neden açılmıyor?, pinterest erişim yasağı, pinterest sayfam açılmıyor, pinterest sorun 2016, pintereste...

 • twitter-sifre-degistirme twitter-sifre-degistirme

  Sosyal Medya

  Twitter Şifre Değiştirme

  Yazar:

  Facebook, twitter, instagram, hotmail, gmail veya pinterest; hayatımızda sosyal medya kanalları çoğaldıkça haliyle her hesap için...

 • itiraf-sayfalari itiraf-sayfalari

  Hertelden

  üniversitelerin itiraf sayfaları

  Yazar:

  Son zamanlarda oldukça popüler olan ve derslerden bunalmış üniversite öğrencilerinin bir numaralı eğlence kaynağı itiraf sayfalarını...

 • whatsapp-durumlari whatsapp-durumlari

  Sosyal Medya

  Güncel Whatsapp Durumları 2016

  Yazar:

  Popüler whatsapp durumları, yeni whatsapp durumları, whatsapp durum yazıları, komik whatsapp durumu 2016. – Eğer hayatına...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı