Bizimle iletişime geçin

Twitter Takipçi Arttırma Yolları

twitter-takipci-kasma

Sosyal Medya

Twitter Takipçi Arttırma Yolları

Sosyal medya her geçen gün hayatımızda daha büyük bir yer almaya başlıyor. Özellikle websiteleri için sosyal medya Facebook, Twitter veya Google Plus gibi websitesinin ne kadar ünlü, tanınmış olduğunu bize gösteriyor. Bu yüzden bu makalede sizlerle takipçi sayımızı organik olarak hile olmadan nasıl arttıracağımızı anlatıcağız. Neyse zaman kaybetmeden sadede gelelim.

İnternette takipçi sayısını arttırmak için çeşitli birlerce yol bulabilirsiniz. Ama bizim bahsettiğimiz organik yani gerçek takipçiler elde etmektir. Yoksa hile olarak çok websitesi var. Size üye olun anında 100 takipçi diyorlar üye olursunuz. Takipçiler gerçekten gelir ama bir bakmışınız iki üç gün sonra kimse kalmamış. Bunlar doğru yöntem değil. Peki nedir doğru yöntem daha fazla takipçi için?

1.Adım : Aktif Ol

Sosyal medyada kendinize yer arıyorsanız, oraya vakit ayırmalısınız. Aktif olmak sosyal medya takibi için en önemli adımdır. Twitter için aktif olmak demek; orada bulunun arada tweet atın veya diğer tweetleri takip edip reaksiyonda bulunun. Eğer bunu yaparsanız, bu sizin diğerleri tarafından bilinmenize yol açar.

2.Adım : Takipçisi Olanları Takip Edin

Bu adımda yine ilki kadar önemlidir. Twitter sayfasında milyonlarca takipçisi olan kişileri yada kurumları takip edin. Bir ünlü yada iş adamı herneyse onları takip etmeniz, diğerlerinin sizi görmesini sağlar. Bu adım kaliteli takipçiler için gereklidir.

3.Adım : Popüler Hash Tags’lari Takip Edin

Popüler hashtag takip etmekde yine çok önemli, örneğin teknoloji ile ilgili bir makale paylaşıyorsanız. Bunu mutlaka #teknoloji hash tag ile paylaşmalısınız. Böylelikle diğer teknoloji ile ilgilenen insanlar sizin tweet inize ulaşabilsin.

Instagram Takipçi Arttırma Yöntemleri

Dikkat Edilecek Hususlar;

Bir gün içerisinde 100 kişiden fazla kişiyi takip etmeyin yada takip etmeyi bırakmayın. Çünkü Twitter bunu yanlış algılayıp hesabınızı dondurabilir. Ayrıca sadece onaylı websitelerini takip edin. Daha fazla takipçi için illegal herhangi birşey kullanma.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Sosyal Medya

 • en-cok-izlenen-alman-youtube-kanallari-2018 en-cok-izlenen-alman-youtube-kanallari-2018

  Sosyal Medya

  En Başarılı 10 Alman Youtuber ve Kanalı

  Yazar:

  Hemen hemen her ülkede Youtuber olmak özellikle genç kesimin mesleği oldu. Bizde bu ve bundan sonra...

 • pinterest-neden-girilmiyor pinterest-neden-girilmiyor

  Sosyal Medya

  Pinterest’e Neden Girilmiyor? (2016)

  Yazar:

  Pinterest açılmıyor 2016, pinterest neden açılmıyor?, pinterest erişim yasağı, pinterest sayfam açılmıyor, pinterest sorun 2016, pintereste...

 • twitter-sifre-degistirme twitter-sifre-degistirme

  Sosyal Medya

  Twitter Şifre Değiştirme

  Yazar:

  Facebook, twitter, instagram, hotmail, gmail veya pinterest; hayatımızda sosyal medya kanalları çoğaldıkça haliyle her hesap için...

 • itiraf-sayfalari itiraf-sayfalari

  Hertelden

  üniversitelerin itiraf sayfaları

  Yazar:

  Son zamanlarda oldukça popüler olan ve derslerden bunalmış üniversite öğrencilerinin bir numaralı eğlence kaynağı itiraf sayfalarını...

 • whatsapp-durumlari whatsapp-durumlari

  Sosyal Medya

  Güncel Whatsapp Durumları 2016

  Yazar:

  Popüler whatsapp durumları, yeni whatsapp durumları, whatsapp durum yazıları, komik whatsapp durumu 2016. – Eğer hayatına...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı