Ana Sayfa » Sosyal Medya » Twitter Takipçi Arttırma Yolları
twitter-takipci-kasma

Twitter Takipçi Arttırma Yolları

Sosyal medya her geçen gün hayatımızda daha büyük bir yer almaya başlıyor. Özellikle websiteleri için sosyal medya Facebook, Twitter veya Google Plus gibi websitesinin ne kadar ünlü, tanınmış olduğunu bize gösteriyor. Bu yüzden bu makalede sizlerle takipçi sayımızı organik olarak hile olmadan nasıl arttıracağımızı anlatıcağız. Neyse zaman kaybetmeden sadede gelelim.

İnternette takipçi sayısını arttırmak için çeşitli birlerce yol bulabilirsiniz. Ama bizim bahsettiğimiz organik yani gerçek takipçiler elde etmektir. Yoksa hile olarak çok websitesi var. Size üye olun anında 100 takipçi diyorlar üye olursunuz. Takipçiler gerçekten gelir ama bir bakmışınız iki üç gün sonra kimse kalmamış. Bunlar doğru yöntem değil. Peki nedir doğru yöntem daha fazla takipçi için?

1.Adım : Aktif Ol

Sosyal medyada kendinize yer arıyorsanız, oraya vakit ayırmalısınız. Aktif olmak sosyal medya takibi için en önemli adımdır. Twitter için aktif olmak demek; orada bulunun arada tweet atın veya diğer tweetleri takip edip reaksiyonda bulunun. Eğer bunu yaparsanız, bu sizin diğerleri tarafından bilinmenize yol açar.

2.Adım : Takipçisi Olanları Takip Edin

Bu adımda yine ilki kadar önemlidir. Twitter sayfasında milyonlarca takipçisi olan kişileri yada kurumları takip edin. Bir ünlü yada iş adamı herneyse onları takip etmeniz, diğerlerinin sizi görmesini sağlar. Bu adım kaliteli takipçiler için gereklidir.

3.Adım : Popüler Hash Tags’lari Takip Edin

Popüler hashtag takip etmekde yine çok önemli, örneğin teknoloji ile ilgili bir makale paylaşıyorsanız. Bunu mutlaka #teknoloji hash tag ile paylaşmalısınız. Böylelikle diğer teknoloji ile ilgilenen insanlar sizin tweet inize ulaşabilsin.

Önerilen Makale

Önerilen Makale

Dikkat Edilecek Hususlar;

Bir gün içerisinde 100 kişiden fazla kişiyi takip etmeyin yada takip etmeyi bırakmayın. Çünkü Twitter bunu yanlış algılayıp hesabınızı dondurabilir. Ayrıca sadece onaylı websitelerini takip edin. Daha fazla takipçi için illegal herhangi birşey kullanma.

Şuna bir göz atın

Yasak Siteleri Engelleme

Yasak Siteleri Engelleme

Hemen her ailenin karşı karşıya oldukları bir duruma kolaylık getirmek için sizlere yasaklı (pornografik sitelere) …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir