Bizimle iletişime geçin

En iyi Tavsiye Platformu

Twitter Şifre Değiştirme

twitter-sifre-degistirme

Sosyal Medya

Twitter Şifre Değiştirme

Facebook, twitter, instagram, hotmail, gmail veya pinterest; hayatımızda sosyal medya kanalları çoğaldıkça haliyle her hesap için bir şifreye ihtiyacımız oluyor. Zaten günlük hayatımızda kafamız başka işlerle o kadar meşgul oluyor ki, şifreleri unutmak çok kolay bir hal alıyor. Ancak her sorunun bir problemi vardır. Dolayısıyla eğer şifrenizi unuttuysanız hemen telaş yapmayın.

Bu makalemizde sizlere twitter şifre değiştirme yolunu göstereceğiz. Yukarıda paylaştığımız videoda sizlere görsel olarak anlatmaya çalıştık. Eğer sizde twitter şifresi değiştirmek istiyorsanız ya da twitter şifrenizi unuttuysanız bu makaleyi okuyarak ve videoyu izleyerek bu sorunu çözebilirsiniz.

Her neyse öncelikle hemen twitter ana sayfasına giriş yapın. Üye girişi kısmında Şifremi Unuttum seçeneğine tıklayın. Sizden bir mail adresinizi, telefon numaranızı veya kullanıcı adınızı girmenizi ister. Bunlarda birisini girerek devam seçeneğini tıklayın. Şifre değiştirmenin bir kaç yöntemi var. Bunlardan birincisi telefon onayı ile diğeri bir e-posta ile doğrulama yapmak. Size zaten twitter bu seçenekleri sunar.

Sunulan seçeneklerden hangisi ile şifre değiştirmek istiyorsanız onu seçin ve devam deyin. Daha sonra mail adresinize girin ve twitter size bir e-mail atacaktır. Ona tıklayarak yeni şifre girişi yapın ve tamam. Şifreniz değiştirildi. Eğer telefon ile şifre değiştirme yaparsanız size bir kod yollar. Cep telefonunuza gelen bu kodu twitter üzerinde yazarak doğrulama yapabilir ve twitter şifresi değiştirebilirsiniz.

Yukarıda sözlü olarak ve bir video ile Twitter Şifre Değiştirme yöntemlerini anlattık. Eğer her hangi bir problem yaşarsanız. Bize yorum yazarak iletebilir ve yardım isteyebilirsiniz.

Devamını Oku

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

1 Yorum

1 Yorum

  1. ozan cığa

    Haziran 9, 2016 de 8:12 am

    slm ben facebook şifremi unuttum onu nasıl yapabilirim bana yardımcı olabilir misiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Sosyal Medya

Popüler Tavsiyeler

Yukarı