Bizimle iletişime geçin

Swiftkey Uygulaması nedir?

SwiftKey

Mobil

Swiftkey Uygulaması nedir?

Akıllı telefonlarımız için her gün yeni uygulamalar çıkmakta. Bunlardan en çok tercih edilen uygulamalar ise telefonumuzu kişiselleştirebileceğimiz uygulamalar. Telefon ekranında görmeye en çok alıştığımız şeylerden bir tanesi de klavyedir. Klavye tasarımınızın güzel olması, telefonu bambaşka bir görünüme kavuşturabilir. Swiftkey, klavye uygulamalarının içinde en çok tercih edilen klavye uygulamasıdır.

Uygulamayı Google Play Market üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Şimdi uygulamanın özelliklerini bir bakalım.

1-) Türkçe Karakter Desteği :

Uygulama, Türkçe karakterleri tamamı ile destekliyor. Böylece yazı yazarken imla kurallarına uygun ve anlaşılır yazılar yazıyoruz.

2-) Tema Desteği :

Birbirinden güzel olan temalar da uygulama içerisinde mevcut. Bunlardan bazıları ücretli bazıları ise ücretsiz. Ücretli olan temaların içinde gerçekten güzel içerikler var. Fiyatları da 2-3 lira arasında değişiyor. Bu fiyatlara bu tasarımları almak, bana sorarsanız gayet mantıklı.

3-) Akıllı Bir Klavye :

Uygulama, siz onu kullandıkça sizin neler hakkında konuştuğu hafızaya alıyor. Böylece aynı cümleyi bir daha kullanacağız zaman size kelime tahminleri yaparak çok daha hızlı yazı yazmanıza yardımcı oluyor. Üstelik yaptığı tahminler son derece mantıklı ve gerçekten sizin kullanmakta olduğunuz kelimeler.

4-) Otomatik Noktalama İşaretleri ve İmla Kuralları :

Uygulama, yazmış olduğunuz cümleleri imla kurallarına göre tekrar düzenler. Noktadan sonra büyük harfle başlar. Özel bir isim kullandığınız zaman kesme işareti ile ekleri kelimeden ayırır. Yanlış yazdınız kelimelerin doğrularını size kelime tahmini bölümünde gösterir.

5-) Sesle Yazma Özelliği :

Google altyapısını kullanan uygulamada konuşarak da yazı yazabilirsiniz..

İşte SwiftKey, tüm bu özelliklerin birleştiği kullanışlı bir uygulamadır. Klavyeyi kullanmakta olduğunuz cihaza herhangi bir zarar gelse bile uygulama üzerinde daha önceden girmiş olduğunuz bilgiler mevcut olacağı için tekrar indirdiniz zaman kelime tahminleri eski haline dönecektir.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Mobil

 • arkadaslik-uygulamalari arkadaslik-uygulamalari

  Mobil

  8 Mobil Arkadaşlık Uygulaması

  Yazar:

  Arkadaşlık uygulamaları android, en iyi arkadaşlık uygulamaları, en popüler arkadaşlık uygulamaları, mobil arkadaşlık programları, kız arkadaş...

 • pokemon-go-pikachu-yakalama pokemon-go-pikachu-yakalama

  Mobil

  Pokemon Go Pikachu Bulma

  Yazar:

  Pokemon go pikachu bulma, Pokemon go pikachu yakalama, Pokemon go pikachu location, Pokemon go pikachu nerede,...

 • pokemon-go-indir pokemon-go-indir

  Mobil

  Pokemon GO (Android ve iOS)

  Yazar:

  Çocukluk yılları 90’ların sonuna yada 2000 lerin başlarına denk gelenlerin çok yakında bileceği bir çizgi film...

 • pokemon-go-nedir pokemon-go-nedir

  Mobil

  Pokemon Go Nedir?

  Yazar:

  Son yıllarda akıllı telefonlar üzerinden oynanmak amacıyla oluşturulmuş sanal oyunlar arasında döneme damgasını vuran Pokemon go...

 • nabiz-uygulamasi nabiz-uygulamasi

  Mobil

  Haber Uygulaması

  Yazar:

  En yeni uygulamaları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Eğer haber takip etmeyi seviyorsanız ve aynı kanal içerisinde...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı