Ana Sayfa » Uygulamalar » Superbeam Uygulaması Nedir?
superbeam

Superbeam Uygulaması Nedir?

Superbeam Android Uygulamasını indir, Superbeam uygulaması nasıl kullanılır? Android dosya aktarma programı, Telefonlarda dosya aktarma uygulaması indir, Bluetooth alternatifi appler indir.

Bildiğiniz gibi herkesin elinde artık bir akıllı telefon var. Telefonlar yıllardan beri birbirlerine içerik aktarabiliyor. Yıllar önce bu işler bluetooth teknolojisi ile yapılıyordu. Fakat ilerleyen teknoloji ile birlikte işler biraz değişti ve oldukça hızlandı. Artık bir telefondan diğerine dosya aktarmak için kablosuz bir alan oluşturuluyor ve dosyalar çok hızlı bir şekilde aktarılıyor. Bu işi yapan çeşitli uygulamalar mevcut. Bu uygulamalardan bir tanesi de Superbeam Android uygulaması. Uygulamanın, Google Play Market üzerinde ücretli ve ücretsiz sürümlerini bulabilirsiniz. Gelelim uygulamanın özelliklerine..

Yüksek Aktarım Hızı

Telefondan telefona değişebilen bir değer olsa da ben kendi kullanım testlerim sonucu saniyede 70mb aktarım yapabildiğini gördüm. Bu hız, telefon için olan dosyaları aktarmak için gayet yeterli bir hız. Bu demek oluyor ki saniyeler içinde bir video dosyasını telefondan telefona atabilirsiniz.

Önerilen Makale

Önerilen Makale

Dosya Gönderme Özelliği

Bu özelliği, ne yazık ki sadece ücretli sürümü satın aldığınız zaman kullanabilirsiniz. Atmak istediğiniz tüm dosyaları tek bir klasör haline getirebilirsiniz. Karşı tarafa klasör halinde dosyaları transfer edebilirsiniz. Bu durum düzenli ve toplu bir şekilde aktarım yapmanıza yardımcı olur. Bana sorarsanız oldukça faydalı bir özellik.

Sade ve Şık Arayüz

Uygulamaya zamanla gelen güncellemeler ile uygulamanın genel olarak görünümü de oldukça güzelleşti. Şu an için oldukça sade ve kullanışlı bir arayüze sahip. Tasarım olarak mavi ve beyaz tonları sıkça kullanılmış.

QR Kod Tarama ile Dosya Transferi

Telefondan telefona dosya atacağınız zaman, oldukça kolay bir şekilde telefonları birbiriyle eşleyebilirsiniz. Kaynak telefon üzerinden aktarmak istediğiniz dosyaları seçin. Daha sonra karşınıza bir kod çıkacak. Hedef telefondan ise “QR Kod Tarama” butonunu seçin. Hedef telefonun kamerası açılacaktır. Kameradan, kodu göstermeniz telefonların birbiri ile eşlenmesi için yeterli olacaktır.

Şuna bir göz atın

pokemon-go-nedir

Pokemon Go Nedir?

Son yıllarda akıllı telefonlar üzerinden oynanmak amacıyla oluşturulmuş sanal oyunlar arasında döneme damgasını vuran Pokemon …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir