Bizimle iletişime geçin

Superbeam Uygulaması Nedir?

superbeam

Mobil

Superbeam Uygulaması Nedir?

Superbeam Android Uygulamasını indir, Superbeam uygulaması nasıl kullanılır? Android dosya aktarma programı, Telefonlarda dosya aktarma uygulaması indir, Bluetooth alternatifi appler indir.

Bildiğiniz gibi herkesin elinde artık bir akıllı telefon var. Telefonlar yıllardan beri birbirlerine içerik aktarabiliyor. Yıllar önce bu işler bluetooth teknolojisi ile yapılıyordu. Fakat ilerleyen teknoloji ile birlikte işler biraz değişti ve oldukça hızlandı. Artık bir telefondan diğerine dosya aktarmak için kablosuz bir alan oluşturuluyor ve dosyalar çok hızlı bir şekilde aktarılıyor. Bu işi yapan çeşitli uygulamalar mevcut. Bu uygulamalardan bir tanesi de Superbeam Android uygulaması. Uygulamanın, Google Play Market üzerinde ücretli ve ücretsiz sürümlerini bulabilirsiniz. Gelelim uygulamanın özelliklerine..

Yüksek Aktarım Hızı

Telefondan telefona değişebilen bir değer olsa da ben kendi kullanım testlerim sonucu saniyede 70mb aktarım yapabildiğini gördüm. Bu hız, telefon için olan dosyaları aktarmak için gayet yeterli bir hız. Bu demek oluyor ki saniyeler içinde bir video dosyasını telefondan telefona atabilirsiniz.

Dosya Gönderme Özelliği

Bu özelliği, ne yazık ki sadece ücretli sürümü satın aldığınız zaman kullanabilirsiniz. Atmak istediğiniz tüm dosyaları tek bir klasör haline getirebilirsiniz. Karşı tarafa klasör halinde dosyaları transfer edebilirsiniz. Bu durum düzenli ve toplu bir şekilde aktarım yapmanıza yardımcı olur. Bana sorarsanız oldukça faydalı bir özellik.

Sade ve Şık Arayüz

Uygulamaya zamanla gelen güncellemeler ile uygulamanın genel olarak görünümü de oldukça güzelleşti. Şu an için oldukça sade ve kullanışlı bir arayüze sahip. Tasarım olarak mavi ve beyaz tonları sıkça kullanılmış.

QR Kod Tarama ile Dosya Transferi

Telefondan telefona dosya atacağınız zaman, oldukça kolay bir şekilde telefonları birbiriyle eşleyebilirsiniz. Kaynak telefon üzerinden aktarmak istediğiniz dosyaları seçin. Daha sonra karşınıza bir kod çıkacak. Hedef telefondan ise “QR Kod Tarama” butonunu seçin. Hedef telefonun kamerası açılacaktır. Kameradan, kodu göstermeniz telefonların birbiri ile eşlenmesi için yeterli olacaktır.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Mobil

 • arkadaslik-uygulamalari arkadaslik-uygulamalari

  Mobil

  8 Mobil Arkadaşlık Uygulaması

  Yazar:

  Arkadaşlık uygulamaları android, en iyi arkadaşlık uygulamaları, en popüler arkadaşlık uygulamaları, mobil arkadaşlık programları, kız arkadaş...

 • pokemon-go-pikachu-yakalama pokemon-go-pikachu-yakalama

  Mobil

  Pokemon Go Pikachu Bulma

  Yazar:

  Pokemon go pikachu bulma, Pokemon go pikachu yakalama, Pokemon go pikachu location, Pokemon go pikachu nerede,...

 • pokemon-go-indir pokemon-go-indir

  Mobil

  Pokemon GO (Android ve iOS)

  Yazar:

  Çocukluk yılları 90’ların sonuna yada 2000 lerin başlarına denk gelenlerin çok yakında bileceği bir çizgi film...

 • pokemon-go-nedir pokemon-go-nedir

  Mobil

  Pokemon Go Nedir?

  Yazar:

  Son yıllarda akıllı telefonlar üzerinden oynanmak amacıyla oluşturulmuş sanal oyunlar arasında döneme damgasını vuran Pokemon go...

 • nabiz-uygulamasi nabiz-uygulamasi

  Mobil

  Haber Uygulaması

  Yazar:

  En yeni uygulamaları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Eğer haber takip etmeyi seviyorsanız ve aynı kanal içerisinde...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı