Bizimle iletişime geçin

Söz Pasta Modelleri

soz-pasta-modelleri

Yaşam Stili

Söz Pasta Modelleri

İnsanın en özel günlerindendir sözü ve nişanı, düğünü, doğum günü işinde başarılı olduğunuz zamanlarda ilk günü ve bunun gibi bir çok özel günümüzü pasta ile kutlarız yada eğlenceler yaparız ve bir şekilde bunları hatırlamak isteriz. Bunun da en önemlisi soz pastaları olarak bilinmektedir. Çünkü böyle günlerde yalnız olmayız bütün sevdiklerinizle beraber olmak isteriz ve onlarla birlikte eğlenmek, yemek yemek bu günümüzü eğlenceli bir şekilde geçirmek istemekteyiz.

Söz pastaları da bunun için çok önemlidir insanın hayatında evlenmek için bir insana söz verir ve evliliğin ilk adımıdır. Söz hayatımızı paylaşacağımız insanı sevdiğimizi duyurduğumuz ve tanıttığımız gündür. Ailemizin karşısına çıkardığımız ve birbirimize söz verdiğimiz gündür bir ömür boyu denmesinin nedeni işte bu yüzden ve çok önemlidir. Her şeyinize çok dikkat eder, kıyafetinize, saçımıza ve o gün tabii ki davet ettiğiniz insanlara olan ikramınız söz pasta modelleri özel günün tamamlayıcı özelliği taşımaktadır.

soz-pasta-modelleri-11

Söz pasta modelleri hakkında günümüze o kadar çok çeşit var ki karar vermek oldukça zor ama en özel ve güzelleri şunlardır. Yüzük kutusu modeli, pembe fiyonklu pasta, mor renkli kalp, güllü söz pastası, kalp şeklinde pasta, beyaz kelebekli pasta, limon tekli pastalar, gümüş güllerle bezenmiş alyans desenli pasta, gümüş güllerle bezenmiş üstünde makas deseni olan pasta, makas şeklinde pasta, biliyorsunuz söz kurdelesini kesmek için makas, altın güllü kalp nişan pastası, yine gümüş ve altın güllerle kaplanmış yüzük kutusu modelin de pasta, pembe kelebekli pasta, isimlerin baş harflerinin bulundukları bulunan pasta çeşitleri, dantel desenli güllü nişan pastası, buluştuğu nişan pastası, pembe ve mavi nişan pastası, açık nişan pastası, kiraz çiçekleri pasta, kırmızı gelincikli pasta, gelinle damat figürlerinin bulunduğu pasta, soz pasta modelleri, söz kahvesi desenli pasta, beyaz manolya pastası, mor menekşeli pasta, açık güllü pasta, fırfırlı ve mor menekşeli pasta üzerinde fincan resimleri olan, incirli güllü pasta ve bunun gibi insan yaratıcılığına dayalı bir çok pasta çeşitleri mevcuttur.

soz-pasta-modelleri-12

Söz pasta modelleri, söz pastaları, nişan pastaları, en güzel pasta modelleri 2016

soz-pasta-modelleri-2

Söz pastası modelleri
soz-pasta-modelleri-3

Söz Pastası
soz-pasta-modelleri-4

Nişan ve söz pasta modelleri 2016
soz-pasta-modelleri-5

En güzel söz pastası
soz-pasta-modelleri-6

Bu gününüzü özel ve güzel kılmak için görüldüğü gibi günümüzde her şey o kadar çok ilerledi ki pastanecilik olsun artık üniversitelerde pasta için bile bölümler açıldı.

soz-pasta-modelleri-7

Aşçılık gibi bu da bir meslek haline getirildi ve çok aranılan ve gözde bir meslek çünkü şehirleşmeyle beraber insanlar artık bayanlarda olsun çalışmaya başladı ve hazır yemek, hazır giyim bunlara daha çok ihtiyaç duyulmaya başlandı.

soz-pasta-modelleri-8

Artık çayın yanına işten evimize dönerken bir simit, poğaça, börek yada canınızın çektiği kuru pasta, yaş pasta canınız ne istiyorsa artık her yerde kolay bir şekilde bulabiliyoruz.

soz-pasta-modelleri-9

Her çeşidi buda bize pastanelerin, fırınların önemini ve bu ustaların önemini hatırlatıyor tabii ki de düğün, söz pasta modelleri deyince olay daha da çabucak büyüyor ve buralara koşuyoruz.

soz-pasta-modelleri-10

Yine bu özel günümüzde tabii ki kıyafetiniz de çok önemli burada da tekstilin önemi gözümüze çarpıyor o kadar güzel şık söz kıyafetleri var ki insanlar karar vermekte zorlanıyor. Söz genellik aile arasında olduğu için ve evinizde olduğu için daha klasik bir elbise yada bir takım elbiseyle bu gününüzü geçirebilirsiniz.

Söz Elbise Modelleri

Sade şık bir abiye ile saçlarınızı da buna uygun olarak yaptırarak ve makyajımızı çok abartmadan yaptırarak sözünüzü bu şekilde geçirebilirsiniz. Yine bu söz ya da nişan pastaları üzerine yazılar yazılıyor son günlerde örneğin Ali ELİF’E SÖZ VERDİ gibi bu tarz pastalarda son zamanlarda oldukça göz önünde ve dikkat çekicidir.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Yaşam Stili

 • dovme-nasil-yapilir dovme-nasil-yapilir

  Yaşam Stili

  Dövme Nasıl Yapılır?

  Yazar:

  Geleneksel olarak yaşamını sürdüren toplumumuzda dövme yaygın olmayan ya da dini inanışına göre de tasvip edilmeyen...

 • koprucuk-kemigine-dovme-modelleri koprucuk-kemigine-dovme-modelleri

  Yaşam Stili

  Köprücük Kemiğine Dövme

  Yazar:

  Köprücük kemiğine dövme yaptırmak biraz cesaret ister. Neden? Birincisi, ağrı verir. İkincisi, elbise ile kapatması zordur....

 • Erkek-Ayakkabilari-2016 Erkek-Ayakkabilari-2016

  Yaşam Stili

  Erkek Ayakkabı Modelleri

  Yazar:

  Giyinmek sadece kadınlar için değil erkekler için de önemlidir. Erkekler de giyim konusun da modayı takip...

 • erkek-balo-kombinleri erkek-balo-kombinleri

  Yaşam Stili

  Erkek Balo Kombinleri

  Yazar:

  Giyinmek önemlidir özen ister modayı takip etmek ve gözlemlemek ister çevre de kıyafetleri vitrinleri son yıllarda...

 • yazin-erkekler-ne-giymeli-1 yazin-erkekler-ne-giymeli-1

  Yaşam Stili

  Yazın Erkekler Ne Giymeli?

  Yazar:

  Erkeklerin giyimden önce ruhları şık ve nazik olmalı… zaten ruhunun kibarlığı ve güzelliği onun kılık kıyafetine...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı