Bizimle iletişime geçin

Söz Elbise Modelleri

soz-elbise-modelleri

Yaşam Stili

Söz Elbise Modelleri

Tüm bayanlar için giyinmek çok önemlidir bazı bayanlar kıyafet almak için hem modayı takip ederler hem de moda da önde olan birçok ülkeyi ziyaret edip oradaki defileleri izleyip yılın kıyafeti hakkında bilgiler elde ederler ve bunu kendi hayatlarına, kendi giyim tarzlarına yansıtırlar. Bayanlar özellikle de evleneceklerse bu önem kat kat artar artık bütün moda dergilerine, bütün gelinlik modelleri, kıyafet, söz elbise modelleri, nişan kıyafeti modelleri, gelinlik ayakkabıları, gelinlik saç modelleri, düğünle alakalı ne varsa hepsini dergilerden, televizyonlardan en son moda tasarımı öğrenmek isterler çünkü o gün hayatları için çok önemlidir. O gün de herkesten daha özel ve daha güzel olmak isterler.

En Yeni Gelinlik Modelleri

Söz kıyafetleri iki insanın birbirine hayatı boyunca yanlarında olacaklarına söz verdikleri gündür ve bunu bütün sevdiklerinin önünde yaparlar. Bunun için kendilerine çok özen göstermek isterler kıyafetine, saçına, ayakkabısına, makyajını kısacası her şeyine çok önem verirler. Söz merasimine yapacağınız yere göre kıyafet de seçmeliyiz. Eğer evde söz takılacaksa gece kıyafeti tarzında daha büyük bir alanda yapılacaksa yine nişan tuvaleti yada gelinlik gibi kabarık modelli kıyafetler tercih edebiliriz.

soz-elbise-modelleri-2016

O gün belki de aileler de ilk defa tanışacağı için daha sade yada kendinize yakıştığınızı düşünüyorsanız abiye modelleri, straplez abiyeler, uzun kuyruklu abiyeler, kısa abiye modelleri, taş detayı olan abiyeler, askılı abiyeler, yada sade olmak isterseniz takım elbise, uzun etek, kuyruklu üzerine bir ceket sade makyaj ve sade bir saç modeli ile insanların karşısına çıkabilirsiniz ama bayanlar biraz daha makyaj ve abartılı yüz sevdiği için tabii ki abiye tarzı kıyafetleri ve abartılı saç modellerin de söz elbise modelleri tercih edebilirsiniz.

soz-elbise-modelleri-1

Bunun içinde açık renkli abiyeler eğer yaz mevsimi ise tül kumaşları daha çok kullanırız saçlarınız ise abiyenizin modeline göre eğer açık yakalıysa ve dekolteli ise açık bırakabiliriz yada bir maşa eşliğinde biraz hareketlendirebiliriz. Eğer kıyafetiniz yüksek yakalı ise dekoltesi yoksa saçlarınızı topuz yapabiliriz.

soz-elbise-modelleri-2

Yine eğer yaz aylarında sözümüz olacaksa evimiz de ise bence straplez uzun kuyruklu ve su yeşili bir abiye kıyafet ve saçlarınız yarım topuz ve kızıl renkli, yine makyajınız takılarınız da çok önemli olduğu için makyajınız gri hafif tonlarda olabilir. Ayakkabınız gri ve parlak bir ayakkabı ve boğazınıza ve kulağınıza taktığınız inci küpelerinizle oldukça göz alıcı ve sade bir görünüme sahip olabiliriz.

soz-elbise-modelleri-3

Sadece söz kıyafetiyle işimiz bitmiyor tabii ki de yine makyaj saç takılarınız ve ayakkabılarda bizi tamamlayan aksesuarlarımız olacaktır. Takılarınız yine son zamanlarda tercih edilen sade şık ve taşlı takımlar olabilir göz alıcı olması için illaki kalın kalın olmasına gerek yoktur son zamanlarda inci taşlı takılar oldukça göz önündedir. Yine son yıllarda saçlar için de kullanılan aksesuarlar arasında taşlı incili taçlar yada saçlarınızın arasına koyduracağınız saçlarınız için oldukça güzel bir aksesuardır söz elbise modelleri altına giyeceğiniz ayakkabılarında dikkat çekici ve güzel olması gerekmektedir.

soz-elbise-modelleri-4

Özel günlerin ayakkabıları genellikle uzun topuklu sivri burunlu aslında günlük hayatta pek de tercih etmediğimiz tarz ayakkabılardır fakat birkaç saatliğine idare edeceğimiz için bu tarz ayakkabıları seçeriz bayanlar ince ve uzun görünmeyi İsterler.

En Trend Kıyafetler 2016

Güzelliğinizin yanında aslında böyle günlerde insan olduğunuz ve güzel bir şeye adım attığınızı göstermek için bolca tebessüm etmeliyiz onlara güzel enerjinizden yansıtmalısınız bu sizi kıyafetinizden daha göz alıcı ve çekici gösterecektir.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Yaşam Stili

 • dovme-nasil-yapilir dovme-nasil-yapilir

  Yaşam Stili

  Dövme Nasıl Yapılır?

  Yazar:

  Geleneksel olarak yaşamını sürdüren toplumumuzda dövme yaygın olmayan ya da dini inanışına göre de tasvip edilmeyen...

 • koprucuk-kemigine-dovme-modelleri koprucuk-kemigine-dovme-modelleri

  Yaşam Stili

  Köprücük Kemiğine Dövme

  Yazar:

  Köprücük kemiğine dövme yaptırmak biraz cesaret ister. Neden? Birincisi, ağrı verir. İkincisi, elbise ile kapatması zordur....

 • Erkek-Ayakkabilari-2016 Erkek-Ayakkabilari-2016

  Yaşam Stili

  Erkek Ayakkabı Modelleri

  Yazar:

  Giyinmek sadece kadınlar için değil erkekler için de önemlidir. Erkekler de giyim konusun da modayı takip...

 • erkek-balo-kombinleri erkek-balo-kombinleri

  Yaşam Stili

  Erkek Balo Kombinleri

  Yazar:

  Giyinmek önemlidir özen ister modayı takip etmek ve gözlemlemek ister çevre de kıyafetleri vitrinleri son yıllarda...

 • yazin-erkekler-ne-giymeli-1 yazin-erkekler-ne-giymeli-1

  Yaşam Stili

  Yazın Erkekler Ne Giymeli?

  Yazar:

  Erkeklerin giyimden önce ruhları şık ve nazik olmalı… zaten ruhunun kibarlığı ve güzelliği onun kılık kıyafetine...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı