Ana Sayfa » Tavsiyeler » Sevgili Nasıl Bulunur?
Sevgili Nasıl Bulunur?

Sevgili Nasıl Bulunur?

Kız arkadaş nasıl bulunur? Sevgili nasıl bulunur? Sevgili bulma yöntemleri, kız tavlama yolları, erkek arkadaş nasıl bulunur?

Hepiniz hayatı paylaşabileceğimiz ve karşılıklı olarak birbirimizi sevebileceğimiz birilerini arıyoruz. Günlük hayatımızda herşeyin planını yaptığımız gibi bunun neden planını yapmıyoruz? Ev almayı, araba almayı, çocuk sahibi olmayı, iyi bir iş planı yaparken, iyi bir eş bulmak için neden plan yapmıyoruz? Belkide artık hayat arkadaşı bulmak için plan yapmanın zamanı gelmiştir.

Evet şimdi eş planı yaparken izleyeceğimiz adımları sıralayalım. İlk olarak, fiziksel öz güveninizi toparlayın! Kendinizi fiziksel görünüşünüz ile motive edin ve kendinize güzel veya yakışıklı olduğunuzu söyleyin.

İkinci olarak konuşma, dinleme ve vücut diline önem verin! Birisiyle tanıştığınızda o önce sizin dış görünüşünüze, daha sonra konuşmalarınıza ve vücut dilinize bakar. İlk dikkat ettikleri bunlar olur. Bu sıra insanın doğasında olan karşısındakini tanıma prosesidir.

Üçüncü olarak karşınızdakine sizin hakkınızda pozitif düşünceler geçirmeye çalışın. Bu gülümseme, hoş sözler yada bakışlar olabilir.

Önerilen Makale

Önerilen Makale

Kendini mutlu edecek hobiler bul, seni karamsarlıktan uzak tutacak hobiler. Partnerinde olmasını istediğin 6, 7 özelliği belirle ve aradığın özellikte birinin nerelerde zaman geçireceğini tahmin et sende oralarda takıl.

Son olarak çevrenizdeki insanlar yardımı ile tanışacağınız insanlarla iletişime geçmeniz.

Şuna bir göz atın

google-adsense

11 Madde ile Google Adsense

Webmaster ve Google Adsense arasında kuvvetli bir ilişki vardır. Bu ilişkiyi sağlamlaştıran ise paradır. Genel …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir