Bizimle iletişime geçin

Sevgili Nasıl Bulunur?

sevgili-bulma

Hertelden

Sevgili Nasıl Bulunur?

Kız arkadaş nasıl bulunur? Sevgili nasıl bulunur? Sevgili bulma yöntemleri, kız tavlama yolları, erkek arkadaş nasıl bulunur?

Hepiniz hayatı paylaşabileceğimiz ve karşılıklı olarak birbirimizi sevebileceğimiz birilerini arıyoruz. Günlük hayatımızda herşeyin planını yaptığımız gibi bunun neden planını yapmıyoruz? Ev almayı, araba almayı, çocuk sahibi olmayı, iyi bir iş planı yaparken, iyi bir eş bulmak için neden plan yapmıyoruz? Belkide artık hayat arkadaşı bulmak için plan yapmanın zamanı gelmiştir.

Evet şimdi eş planı yaparken izleyeceğimiz adımları sıralayalım. İlk olarak, fiziksel öz güveninizi toparlayın! Kendinizi fiziksel görünüşünüz ile motive edin ve kendinize güzel veya yakışıklı olduğunuzu söyleyin.

İkinci olarak konuşma, dinleme ve vücut diline önem verin! Birisiyle tanıştığınızda o önce sizin dış görünüşünüze, daha sonra konuşmalarınıza ve vücut dilinize bakar. İlk dikkat ettikleri bunlar olur. Bu sıra insanın doğasında olan karşısındakini tanıma prosesidir.

Üçüncü olarak karşınızdakine sizin hakkınızda pozitif düşünceler geçirmeye çalışın. Bu gülümseme, hoş sözler yada bakışlar olabilir.

Sevdiğini Nasıl Söylersin?

Kendini mutlu edecek hobiler bul, seni karamsarlıktan uzak tutacak hobiler. Partnerinde olmasını istediğin 6, 7 özelliği belirle ve aradığın özellikte birinin nerelerde zaman geçireceğini tahmin et sende oralarda takıl.

Son olarak çevrenizdeki insanlar yardımı ile tanışacağınız insanlarla iletişime geçmeniz.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Hertelden

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı