Bizimle iletişime geçin

Sevdiğini Nasıl Söylersin?

sevdigini-nasil-soylersin

Hertelden

Sevdiğini Nasıl Söylersin?

Sevdiğini nasıl söylersin?, Bir kıza onu sevdigini nasıl söylersin?, Bir erkeğe onu sevdiğini nasıl söylersin?, Birini sevdiğini yüzüne söylemek, Aşk ilan etmek, En kolay yolları nelerdir?

Seni Seviyorum. Bu iki kelimeyi yan yana getirip hoşlandığınız kişiye söylemek bazen çok zor olabiliyor. Özellikle erkekler bunu söylemek için çok çeşitli yollara başvuruyorlar ama yinede bir türlü o iki kelimeyi ağızlarında çıkaramıyorlar. Bazen kızlar erkeğin bunu söylemek için kıvrandığını hissetselerde, genelde yardım etmemeye ve erkeklerden o iki kelimeyi beklemeye devam ediyorlar. Erkekler genelde konuyu seni seviyoruma nasıl getirir?

Konuyu etrafta dolaştırma!

Seni seviyorum diyebilmek için mükemmel kurgulanmış bir çalışma yapsa dahi, yinede ağzından o kelimeleri bazen net olarak çıkaramaz. Konuyu oraya getirmek için saatlerce o konu hakkında şeyler konuşur ama konuyu oraya bir türlü bağlayamaz. Bunun büyük sebebi bazen reddedilme korkusu bazen öz güven eksikliğidir. Tek tavsiye Cesur ol!

Şekilden şekile girme!

Konu aşk olunca bazen erkeler şekilden şekile girebiliyor. Diyeceği şeyi unutma yada saçma konuları açma gibi. Konuyu asıl söyleyeceği konuya bağlamak bazen yanlış yollara saptırıyor. Tek tavsiye Aynada kendinle pratik yap!

Sağlam ve Tutkulu ilişki nasıl kurulur?

Büyük Plan!

Ama aslında kendi hayallerinde olan, inanılmaz görkemli bir şekilde sana aşkını ilan etmektir. Bunun kurgusunu kafasında yapmıştır. Bunun için büyük bir planı vardır. Ama evdeki hesap çarşıdakine hiçbir zaman uymaz. Tek tavsiye Plan Yok!

Son Söz : Eninde sonunda erkek bir şekilde söyler. İlginç olansa bazı kızların erkelerin o durumdan zevk almasıdır.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Hertelden

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı