Bizimle iletişime geçin

Sağlam ve tutkulu ilişki nasıl kurulur?

saglam-iliski-nasil-kurulur

Hertelden

Sağlam ve tutkulu ilişki nasıl kurulur?

Sağlam ilişkinin sırları, uzun ve sağlam ilişki nasıl kurulur?, mükemmel bir ilişkinin altın kuralları, tutkulu bir ilişkinin yolları nelerdir?

Sağlam, güçlü ve tutkulu ilişki yaşacağın birini mi arıyorsun? Sevgilinle ilişkinizin başında yaşadığın samimiyet ve tutkuyu mu özlüyorsun? işte burada o ilk günlerdeki gibi tutkulu bir ilişkiye tekrar ulaşmak için bir kaç ipucunu sizlerle paylaşıyoruz.

Sevgilinize onun sizin için ne kadar değerli olduğunu ve onu ne kadar sevdiğinizi gösterin!

Bunu yaparken, bu demek değil ki, ona paha biçilmez hediyeler alın yada birlikte Londra’ya tatile gidin. Bir mesaj yazarak yada evin değişik köşelerine sevgi dolu notlar bırakabilirsiniz. Bazen bir öpücük yada kucaklama onun sizin için ne kadar değerli olduğunu ona hissettirir.

Sevgilinize odaklanın!

Evde beraber olduğunuz zamanlarda, günümüz hastaları gibi, telefonunuzun yada televizyonun içine düşmeyin. Karşınızdakine dikkatinizi verin. Siz televizyon izlerken size birşey sorduğunda ona bakarak cevap verin. Birbirinize bakarak konuşun.

Fedakarlık yapın!

Sizin çok hoşlanmadığınız ama sevgilinizin yapmaktan keyif aldığı şeyleri, sizde onunla birlikte yapın. Bir erkeğin maç izlerken kadının eşlik etmesi, hoşlanmadığı halde yada kadının alış verişe gitmesi erkeğinde ona eşlik etmesi gibi. Birbirinize bu gibi fedakarlıkları yaptığınız zaman ilişkiniz daha sağlam temeller üzerine oturacaktır.

Birlikte yapabileceğiniz sürprizler yapın!

Onu arada sırada yapacağınız sürprizlerle şaşırtın. Ama sürprizler birlikte zaman geçireceğiniz yada yapacağınız şeyler olsun. Sinemaya, pikniğe, yemeğe gitmek gibi.

İltifat edin!

karşınızdakine onun fiziksel görünüşü (gözü, saçı vb.) yada daha güzeli karekteri (dürüstülüğü, cesareti vb.) hakkında iltifarlarda bulunun ve onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin.

Sevdiğini Nasıl Söylersin?

Son Söz : Kendi tecrübem olarak erkeklere bir tavsiyem ; çok fazla romantik olmayın. Az olsun ama öz olsun. Çok fazla romantik olursanız sıradanlaşıyor ve tadı kaçıyor. O yüzden az ama öz olması daha iyidir.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Hertelden

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı