Bizimle iletişime geçin

Proxy Siteleri 2016 (Yasaklı Sitelere Giriş)

proxy-nasil-degistirilir

İnternet

Proxy Siteleri 2016 (Yasaklı Sitelere Giriş)

Proxy değiştirme siteleri 2018, yeni proxy siteleri, yasaklı sitelere giriş, proxy değiştirme programsız, proxy nasıl değiştirilir, en iyi proxy siteleri.

Sex Film izle

Herkes internette dolaşırken özgür olmak ister, kimse kendinin hangi siteleri ziyaret ettiğini yada hangi sitelerde vakit geçirdiğini başkasının bilmesini istemez. An itibari ilede yaygınlaşan site kapatma olayları ile çoğu siteye ulaşmak zorlaştı. Uygulanan onca yasağa rağmen aslında çoğu kişi bu işin püf noktalarını biliyor. Eğer başkasının senin hangi sitelerde dolaştığını öğrenmesini engellemek istiyorsan proxy en kolay yöntem. Tabiki bunun farklı yöntemleri var. Bunu bir program ilede sağlayabilirsiniz. Buradan paylaştığımız diğer yöntem olan proxy değiştirme programı 2016 adlı makaleye göz atabilirsiniz. Ama program indirip bilgisayara kurmak zorunuza gidiyorsa ve vakit kaybı olarak görüyorsanız çokta haksız sayılmazsınız. Eğer sizde proxy değiştirmenin en kolay yolunu arıyorsanız hadi makaleyi okuyun.

Proxy nedir? Ne işe Yarar?

Evet proxy diyoruz ama nedir bu proxy denilen şey? Proxy senin ile ziyaret ettiğin websitesi arasında bir duvardır. Senin kişisel bilgilerini korumanı sağlar ve başka biri tarafından takip edilmeni engeller. Proxy bir IP adresidir, öyleki başka biri sizin gerçekte sahip olduğunuz IP adresini göremez.

Yasaklı Sitelere Giriş Hemen Dene

Neden proxy kullanırız?

Genellikle Türkiye’de bir çok websitesi engellenmiş durumda, bu yüzden eğer o websitelerine ulaşmak istiyorsanız proxy’e ihtiyaç duyarsınız. İşte bu yüzden sizlerin o websitelerine ulaşmanızı kolaylaştıracak online proxy servisleri aşağıda listelenmiştir.

proxy-degistirme-kalici-yontem

Not: Arkadaşlar proxy değiştirme için daha kalıcı bir yöntemi sizlerle paylaştım. Aşağıdaki linkten yeni proxy değiştirme yöntemine ulaşabilir ve devamlı olarak internetten proxy siteleri ya da VPN uygulamaları aramaktan kurtulabilirsiniz.

Yasaklı Sitelere Giriş Kalıcı Yöntem (Yeni)

Eğer kendi bilgisayarınızı kullanmıyorsanız aşağıdaki linklerden şuanda aktif olan proxy değiştirme sitelerine ulaşabilirsiniz. (Not: Liste Güncellendi… 25.112017)

Dünyanın en iyi proxy değiştirme siteleri :

Erotik Film izle

1. Newipnow : http://www.newipnow.com/
2. Filterbypass : https://www.filterbypass.me/
3. Skullproxy : http://skullproxy.com/
4. Proxy site : https://www.proxysite.com/
5. Anonymouse : http://anonymouse.org/anonwww.html
6. Kproxy : http://www.kproxy.com/
7. Vpnbook Proxy : https://www.vpnbook.com/webproxy
8. Web Proxy Server : https://whoer.net/webproxy
9. Mega Proxy : https://www.megaproxy.com/freesurf/
10. Hidester Proxy : https://hidester.com/proxy/

Yasaklı sitelere giriş programı

Evet yukarıda sizlerle en iyi proxy değiştirme sitelerini paylaştık. Ama dediğimiz gibi proxy siteleri proxy değiştirmek için tek yol değil. Chrome ve Firefox için IP girerekde proxy değiştirebilirsiniz.

Google Chrome – Ayarlar > Gelişmiş Ayarları Göster > LAN Ayarları

Firefox – Menu > Ayarlar > Gelişmiş > Bağlantı Ayarları

Olarak girdiğinizde IP adreslerini yazıp proxyi değiştirebilirsiniz.

Son Yöntem : En son olarak aslında en temiz proxy değiştirme yolunu anlatayım. Google Chrome kullananlar için bir eklenti önerebilirim. Eklentiyi kurduktan sonra ne zaman isterseniz IP nizi gizleyebilir proxy değiştirebilirsiniz. Eklentinin adı, DotVPN. Google’da arama yaptığınızda karşınıza gelen ilk aramadır.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

2 Yorum

2 Comments

 1. proxtik

  Mayıs 8, 2016 de 7:50 pm

  Türkiye’nin web proxy servisi olan video oynatan sitesi olan proxtik.com unutmuşsunuz.

  • admin

   Mayıs 8, 2016 de 8:15 pm

   Eklendi.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: İnternet

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı