Bizimle iletişime geçin

Proxy Değiştirme Uygulaması (VPN)

proxy-degistirme-android

İnternet

Proxy Değiştirme Uygulaması (VPN)

Daha önce iki farklı yol ile yasaklı sitelere nasıl girilir? sorusuna cevap vermeye çalışmıştık. Paylaştığımız makalelerimizden birincisi Proxy değiştirme siteleri diğeri ise Proxy değiştirme programı idi. Bu paylaşıcak olduğumuz yöntemin diğerlerinden farkı android, ios gibi sistemlerde kullanıyor olabilmemiz. Kullanıcak olduğumuz eklenti Firefox ve Google Chrome ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Yukarıda paylaştığımız video ile sizlere DotVPN nasıl kullanılır anlatmaya çalıştık.

Sex Film izle

DotVPN eklentisi ya da uygulaması, kullanımı gayet basit ve kullanışlı bir program olduğu için bir çok kişi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Aşama aşama sizlere Chrome, Firefox ve Android için kullanımlarını anlatalım.

Chrome için proxy değiştirme eklentisi

DotVPN Chrome browser ile uyumlu bir eklenti olarak Chrome Mağazasında bulunmaktadır. Eğer sizde hemen eklentiyi Chrome’a eklemek istiyorsanız buraya tıklayarak eklentiye ulaşabilirsiniz. Kullanım olarak DotVPN gerek proxy değiştirme siteleri gerekse proxy programlarından daha kullanışlı ve ulaşımı daha hızlıdır. Yukarıda paylaştığımız linke tıkladıktan sonra basiteçe eklentiyi kurabilir ve kullanabilirsiniz. Video ile de size eklentinin nasıl yükleneceğini ve kullanılacağını öğrenebilirsiniz.

Firefox için proxy değiştirme eklentisi

DotVPN Firefox için de bir eklenti olarak mağazasında bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı DotVPN’ni bizim diğer proxy değiştirme yollarına oranla bir adım öne geçirmektedir. Eğer sizde hemen eklentiyi kurmak ve yasaklı sitelere giriş yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Android proxy değiştirme uygulaması

Bilgisayarda proxy değiştirmenin birden fazla yolu bulunmaktadır. Bunlar proxy programları, programsız proxy değiştirme veya proxy siteleri gibi seçeneklerdir. Ancak akıllı telefonlar için bu kadar çok seçenek olmamakla beraber, bunlardan daha kolay bir yöntem olarak android vpn seçeneği mevcuttur. Eğer sizde Android üzerinden yasaklı sitelere giriş yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak DotVPN proxy değiştirme uygulamasına ulaşabilirsiniz.

iOS proxy değiştirme uygulaması

Android ile aynı şekilde iOS işletim sistemi kullanan telefonlar içinde bir VPN proxy değiştirme uygulaması mevcuttur. Bu proxy uygulaması nı hemen edinmek istiyorsanız buraya tıklayarak ulaşabilir ve indirebilirsiniz. Genel olarak DotVPN kolay kullanımı ve hızlı olması nedeniyle çok fazla kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Yukarıda sizlere proxy değiştirme ve yasaklı sitelere giriş uygulamaları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Ayrıca bir de video ekledik. Eğer kurulum veya herhangi bir konuda kafanızda soru işareti varsa bize yorum yaparak iletebilirsiniz.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

1 Yorum

1 Yorum

  1. tumay

    Ekim 31, 2016 de 10:27 am

    facebook

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: İnternet

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı