Bizimle iletişime geçin

Proxy Değiştirme Programı 2016

proxy-degistirme-programi

İnternet

Proxy Değiştirme Programı 2016

Proxy değiştirmenin birden fazla yolu var. Bunlardan biri olan proxy siteleri ile yasaklı sitelere girişi, daha önce proxy değiştirme siteleri adlı makalemizde yayımlamıştık. Genel itibari ile artık proxy siteleri videoları çalıştırmakta zorlanıyor. Bu yüzden proxy değiştirmenin diğer yollarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Erotik Film izle

Proxy Switcher bir proxy değiştirme programı olarak en çok kullanılanlar arasındadır. Genel olarak kurulum kolaylığı ve bunun yanında kullanım kolaylığı ile çok fazla kullanıcıya sahip olan bir proxy değiştirme programıdır. Yukarıdaki videoda zaten kurulumunu ve kullanımını anlatmaya çalıştık. Aşağıdaki siteden proxy değiştirme programı indir ebilirsiniz.

https://www.proxyswitcher.com

Genel olarak bahsedecek olursak; Proxy switcher yazarak programı sitesinden indiriyoruz. Daha sonra Next ile ilerleyerek kurulumunu yapıyoruz. Programın kurulumu bittikten sonra Trial versiyonunu tıklıyoruz. Program çalışmaya başladıktan sonra aktif olan proxy serverları arayacaktır. Bulunan serverlardan birisine çift tıklayarak proxy değiştirme işlemini yapabilirsiniz.

Not : Proxy Switcher programını çalıştırıp proxyi değiştirdikten sonra unutmamanız gereken sağ alt tarafta programın ikonuna sağ tıklayıp Direct Connection (Direk Bağlantı) yı tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra çıkış yapabilirsiniz.

Yasaklı sitelere nasıl girilir?

Türkiye’de nedendir bilinmez bir çok sitede erişim engeli karşımıza çıkıyor. Bunun haklı sebebleri olmasının yanında bazende saçma sebepler yüzüne sitelere erişim engelleniyor. Eğer bu durumdan dolayı ulaşmak sitediğiniz siteye ulaşamıyorsanız. Sizinde bir proxy değiştirme programı kullanmanız gerekiyor. Tabi proxy değiştirme işlemi için illa bir program indirmeniz gerekmez. Daha önce proxy değiştirme siteleri adında bir makale paylaşmıştık, sizde eğer bir program indirmeden sadece bir site üzerinden proxy değiştirmek istiyorsanız, makalemize bir göz atabilirsiniz.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Yener

    Kasım 25, 2016 de 12:46 am

    bu 15 günlük deneme sürüm mü, 15 günden sonra ne yapacağız, teşekkürler

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: İnternet

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı