Bizimle iletişime geçin

Private Diary Uygulaması

privat-diary

Mobil

Private Diary Uygulaması

Anılar bizim hayatımızdaki en güzel durumlar bütünüdür. Günlük yazmak ise şimdiye kadar yaşamış olduğumuz anıları hatırlamanın ve yazılı metne geçirmenin en güzel yöntemidir. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte ne yazık ki küçükken kullandığımız kilitli günlükler kalmadı. Tabii bu demek değildir ki artık kimse günlük yazmıyor. Tüm hayatımız akıllı telefonlar içinde olduğu için uygulama geliştiriciler günlük sorununu da çözmüş. Artık akıllı telefonunuzda güvenli olarak duran ve istediğinizde açıp okuyabileceğiniz günlük uygulamaları var. Bunların arasında bizim değineceğimiz uygulama ise Private Diary uygulaması. Google Play Market üzerinden ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra kendinize ücretsiz bir profil açıyoruz. Böylece internet olan herhangi bir yerde ister bilgisayardan ister başka telefonlardan günlüğe girdiğimiz yazılara ulaşabiliyoruz. Yani telefonun başında herhangi bir şey geldiği zaman günlüğümüzdeki anılarımıza hiçbir zarar gelmiyor. Bana sorarsanız uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi de girdiğimiz yazılara fotoğraf ekleyerek destekleyebiliyoruz.

Uzun zaman sonra günlüğü açıp baktığımız zaman eski günleri okurken o zamanlara ait olan fotoğrafları görmek de oldukça mutlu edici. Uygulamanın bir de ücretli sürümü var. Ücretli sürümün bizlere getirdiği avantajlardan en önemlisi, her yazı için birden fazla fotoğraf ekleyebiliyor olmanız. Çünkü yeri geliyor bir günde yaşamış olduğunuz olayları tek bir fotoğraf ile anlatmak istemiyorsunuz. Yine de ücretsiz sürümü işimize yarar. Mutlaka ücretli sürüme geçmek zorunda değiliz.

Günlük uygulamalarında en önemli şey güvenliktir. Çünkü günlüğümüze bizim için özel olan ne var ne yoksa yazarız. Bu yazdıklarımızın da başka insanlar tarafından okunmasını tabii ki istemeyiz. Bu konuda da Private Diary güzel çalışıyor. Mail adresinizin şifresini kimseyle paylaşmadığınız sürece günlüğünüzün içeriği güvende.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Mobil

 • arkadaslik-uygulamalari arkadaslik-uygulamalari

  Mobil

  8 Mobil Arkadaşlık Uygulaması

  Yazar:

  Arkadaşlık uygulamaları android, en iyi arkadaşlık uygulamaları, en popüler arkadaşlık uygulamaları, mobil arkadaşlık programları, kız arkadaş...

 • pokemon-go-pikachu-yakalama pokemon-go-pikachu-yakalama

  Mobil

  Pokemon Go Pikachu Bulma

  Yazar:

  Pokemon go pikachu bulma, Pokemon go pikachu yakalama, Pokemon go pikachu location, Pokemon go pikachu nerede,...

 • pokemon-go-indir pokemon-go-indir

  Mobil

  Pokemon GO (Android ve iOS)

  Yazar:

  Çocukluk yılları 90’ların sonuna yada 2000 lerin başlarına denk gelenlerin çok yakında bileceği bir çizgi film...

 • pokemon-go-nedir pokemon-go-nedir

  Mobil

  Pokemon Go Nedir?

  Yazar:

  Son yıllarda akıllı telefonlar üzerinden oynanmak amacıyla oluşturulmuş sanal oyunlar arasında döneme damgasını vuran Pokemon go...

 • nabiz-uygulamasi nabiz-uygulamasi

  Mobil

  Haber Uygulaması

  Yazar:

  En yeni uygulamaları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Eğer haber takip etmeyi seviyorsanız ve aynı kanal içerisinde...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı