Bizimle iletişime geçin

Popüler Yabancı Youtube Kanalları

youtube-channels

İnternet

Popüler Yabancı Youtube Kanalları

Herkese merhaba bugün YouTube’da en çok abonesi olan yabancı kanallardan en popüler olanları ve yaptıkları işleri sizlere anlatacağım. YouTube ülkemizde popüler olmadan önce yurt dışında zaten yıllardır vardı. Ve tabii ki İngilizce dil bilenlerin sayısı dünyada çok fazla olduğu için, yabancı YouTube kanalları daha çabuk büyüyebiliyor. Şimdi listemize başlayalım..

1-) How to Basic : Şuanda 6.256.508 abonesi bulunuyor. Aslında fikir olarak kanal çok özgün bir fikre sahip. Tabii YouTube da özgün fikre sahip olan kanalları çok seviyor. İlk başlarda video çekmeye şöyle başladı. Mesela “kapı nasıl açılır” başlıklı bir video yüklüyordu. Video içeriğinde ise sadece kapıyı açıyor ve videoyu bitiriyordu. Çok basit bir fikir olmasına rağmen çok popüler bir kanal oldu. Çok fazla tanıdıktan sonra konseptini biraz değiştirdi. Örneğin “bilgisayar nasıl soğutulur” başlıklı bir video içeriğinde elindeki bilgisayarı parçalara ayırıp buzların içine atıyor. Bu da oldukça ilgi çekiyor.

2-) VitalyzdTv : An itibari ile 8.841.737 abonesi bulunan bir şaka kanalı. Özellikle yaptığı şakalarda lüks arabalar kullanması, ve rahat tavırları ön plana çıkıyor. Bu kadar popüler olan nadir şaka kanallarından bir tanesidir. Böyle bir kanal sahibi olmak için karakterinizin de buna göre olması gerekiyor. Kameralar sizi çekiyorken gergin davranırsanız, şakalarda hemen kendinizi ele verebilirsiniz.

Olmazsa Olmaz 8 Android Uygulama

3-) Pewdiepie : Onca kanal içinde bir oyun kanalı koymadan olmaz tabiki. Pewdiepie Youtube üzerindeki en büyük kanallardan bir tanesidir. Hergün birbirinden eğlenceli videolar çekmeye devam ediyor. Genellikle çok büyük oyunlardan ziyade basit oyunları tek part olarak oynamayı ve videosunu yayınlamayı tercih ediyor.

Umarım Türk Youtube kanallarında da bu kadar büyük kitlelere ulaşabilen youtuberlar görebiliriz. Dilimizin milli olmasından dolayı bu rakamlara ulaşmak oldukça zor fakat imkansız değil.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: İnternet

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı