Bizimle iletişime geçin

Polaris Office Uygulaması nedir?

Polaris-office

Mobil

Polaris Office Uygulaması nedir?

Akıllı telefonlarımızdan bir çok işimizi kolayca, uygulama geliştiriciler tarafından bizlere sunulan uygulamalar sayesinde yapıyoruz. Fakat bilgisayarda kullandığımız bazı ofis uygulamalarını telefonda kullanamıyorduk. Fakat artık kullanabileceğiz. Bunun için Polaris Office var. Uygulamanın özelliklerine şöyle bir değinmek istiyorum..

1-) Tüm belgeler tek bir yerde :

Bilgisayarda hazırlamış olduğunuz veya internet üzerinden telefona indirmiş olduğunuz her türlü yazılı veya görsel metinleri, hazırlanmış olan tabloları Polaris Office sayesinde açabilir ve mobil görünümlü olarak görüntüleyebilirsiniz. Birbirinden farklı formatlarda olsalar bile tüm formatların tek bir uygulama ile açılması gerçekten güzel bir özellik olmuş.

2-) Türkçe Karakter Desteği :

Aynı amaca hizmet eden diğer uygulamaların aksine, Polaris Office uygulamasında Türkçe karakter desteği mevcut. Yani Türkçe’deki sesli harfleri metin içinde düzgün bir şekilde görebilirsiniz. Diğer uygulamalarda böyle bir özellik olmadığı için, Türkçe karakterlerin yerinde farklı semboller gösteriyor. Bu da metni anlaşılmaz bir hale getiriyor.

3-) Bilgisayar için projeler hazırlama :

Bilgisayarda hazırlamanız gereken bir proje veya bir sunum mu var? Her zaman için bilgisayarı açma şansımız ne yazık ki olmuyor. Fakat akıllı telefonumuz her zaman için yanımızda. Hemen Polaris Office uygulaması üzerinden istediğiniz projeleri pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Daha sonra ise, isterseniz mail yolu ile isterseniz de bilgisayara data kablosu ile gerekli dosyaları atarak, bilgisayar üzerinde de hazırlamış olduğunuz projeleri açabilir ve üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

4-) Tek bir mail hesabı ile tüm cihazlarda erişim :

Polaris Office uygulaması mail adresinizi bildiği için, siz başka bir cihazdan uygulamaya girseniz bile sizi tanır ve daha önceden hazırlamış olduğunuz dökümanları size sunar. İsterseniz bu projeleri tekrar düzenleyebilirsiniz. Düzenlediğiniz projeler yine mail adresi aracılığı ile internete yedeklenir ve tüm cihazlardan ulaşılabilir hâle gelir.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

1 Yorum

1 Yorum

 1. en iyi vpn

  Nisan 3, 2016 de 4:15 pm

  Dns ile rootun hiçbir alakası yok.İsteyen el âlem rootsuz dns deiştirebilir.Ayrıca dns in işe yaramamasını sebebi
  t.c nin uyguladıgı yasa çekici yollar.Devlet internet saglayıcılarına pres uygulayarak
  dns leri zehirliyor.Buda memleketler arası hukuka için suçtur.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Mobil

 • arkadaslik-uygulamalari arkadaslik-uygulamalari

  Mobil

  8 Mobil Arkadaşlık Uygulaması

  Yazar:

  Arkadaşlık uygulamaları android, en iyi arkadaşlık uygulamaları, en popüler arkadaşlık uygulamaları, mobil arkadaşlık programları, kız arkadaş...

 • pokemon-go-pikachu-yakalama pokemon-go-pikachu-yakalama

  Mobil

  Pokemon Go Pikachu Bulma

  Yazar:

  Pokemon go pikachu bulma, Pokemon go pikachu yakalama, Pokemon go pikachu location, Pokemon go pikachu nerede,...

 • pokemon-go-indir pokemon-go-indir

  Mobil

  Pokemon GO (Android ve iOS)

  Yazar:

  Çocukluk yılları 90’ların sonuna yada 2000 lerin başlarına denk gelenlerin çok yakında bileceği bir çizgi film...

 • pokemon-go-nedir pokemon-go-nedir

  Mobil

  Pokemon Go Nedir?

  Yazar:

  Son yıllarda akıllı telefonlar üzerinden oynanmak amacıyla oluşturulmuş sanal oyunlar arasında döneme damgasını vuran Pokemon go...

 • nabiz-uygulamasi nabiz-uygulamasi

  Mobil

  Haber Uygulaması

  Yazar:

  En yeni uygulamaları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Eğer haber takip etmeyi seviyorsanız ve aynı kanal içerisinde...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı