Ana Sayfa » Tavsiyeler » Pokemon Go Pikachu Bulma

Pokemon Go Pikachu Bulma

Pokemon go pikachu bulma, Pokemon go pikachu yakalama, Pokemon go pikachu location, Pokemon go pikachu nerede, Pokemon go pikachu nerden çıkar, Pokemon go pikachu yakalama taktikleri, en kolay pikachu nasıl yakalanır?

Pokemon Go oynayanların en çok aradağı pokemonlardan birisi tabiki Pikachu olsa gerek. Çok nadir bulunması sebebiyle, karşımıza çok çıkmamaktadır. Ya da bazen şans eseri görürsünüz ama yakalayamaz, kahrolursunuz. İşte size pokemon go pikachu yakalama konusunda ilaç gibi tüyolar.

Manaycafe Youtube kanalımızda sizlere pokemon go oynamanın en kolay ve en sağlam yolunu anlatmıştık zaten. Eğer o videomuzu izlemediyseniz hemen manaycafe youtube kanalımızı ziyaret ederek videoyu izlemenizi tavsiye ederiz. Her neyse, Nox Player’i çalıştırıyoruz ve aynı zamanda da bir tane internet sayfası açıyoruz. Açtığımız internet sayfasından pokemonradargo.com adresini açıyoruz.

Pokemon Haritasını açtıktan sonra sa üst köşeden Pikachu’yu seçiyoruz. Daha sonra size o an nerelerde pikachu bulunduğunu göterir. Tekrar Nox Player sayfasına gelerek konum sekmesine tıklıyoruz. Pikachu neredeyse o konumu seçip Pokemon Go’yu açıyoruz. İşlem bu kadar. Yukarıdaki videomuzda bu anlattıklarımızı uygulamalı bir şekilde anlattık.

Şuna bir göz atın

pinterest-girilmiyor

Pinterest’e Neden Girilmiyor? (2016)

Pinterest açılmıyor 2016, pinterest neden açılmıyor?, pinterest erişim yasağı, pinterest sayfam açılmıyor, pinterest sorun 2016, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir