Bizimle iletişime geçin

Pokemon GO (Android ve iOS)

pokemon-go-indir

Mobil

Pokemon GO (Android ve iOS)

Çocukluk yılları 90’ların sonuna yada 2000 lerin başlarına denk gelenlerin çok yakında bileceği bir çizgi film çılgınlığıydı. Belkide o zamanların sadece Türkiye için değil tüm dünya için en popüler çizgi filmlerindendi. Farklı tarzlarda oyunlar ile de pokemon hayatımızın içine kadar girmişti. O zamanlar teknolojinin bize sağlayabildiği sadece bir çizgi film ve cipslerin içinden çıkan pokemon kartlarıydı. Ancak artık herkes bir pokemon avcısı olabilir.

Nintendo uzun bir süre üzerinde kafa yormasıyla ve çalışmasıyla, gerçek hayatla sanal hayatı bir biri içerisinde yaşanabilir bir hale getirdi. Pokemon Go diğer oyunlardan çok farklı. Bu oyun gerçek dünya, gerçek mekanlar ve gerçek zamanda oynanıyor. Henüz Türkiye’de aktif olmayan Pokemon Go, farklı yollar ile Türkiye’de oynanmaya başlandı.

Pokemon Go Türkiye’ye ne zaman gelir?

Şuanda Pokemon Go Türkiye’de aktif değil, ancak bu demek değil ki; biz pokemon oynayamayacağız. Türkiye’de yakın zamanda aktif olacağından şüphemiz olmamasıyla birlikte, gelecek aylarda resmi olarak Türkiye’de oynanabilen ülkeler arasına katılacaktır.

Pokemon Go Apk

Şimdilik Pokemon Go oyununu apk olarak edinebilir ve telefonunuzda oynayabilirsiniz. Eğer sizde Pokemon Go Apk edinmek istiyorsanız, hemen bir apk store ziyaret edin.

iOS için Pokemon Go

iOS kullanıcı iseniz ve Pokemon Go oynamay istiyoranız Apple Kimliğinizin Bölgesini değiştirmeniz gerekmektedir. Ayarlar >> iTunes ve App Store >> Apple Kimliği seçin. Açılan sayfada Apple Kimliğini göster yazan yere tıklayın. Apple ID şifrenizi girdikten sonra Ülke/Bölgeyi Değiştir yazan yere tıklayın.

pokemon-go-ios

Ülke seçimi yaparken Amerika Birleşik Devletleri‘ni seçin ve adres bilgilerini değiştirirken türkçe karekter kullanmayın. Gelecek aylarda Pokemon Go Türkiye‘de yayında olması bekleniyor.

Pokemon nasıl yakalanır?

Pokemon uygulamasını yükledik, peki nasıl pokemon yakalayacağız? Bunun cevabı çok basit, çizgi filmde Ash Ketchum nasıl yapıyorsa sizde öyle yapacaksınız ve yolculuğa çıkacaksınız. Eğer pokemon yakalamak istiyorsanız sokak sokak, cadde cadde dolaşıp pokemon aramanız gerekmektedir.

Oyuna girdiğinizde sağ alt köşesinde Nearby List listesinde pokemonun sizden ne kadar uzak olduğunu göstermektedir. Eğer herhangi bir pokemonu gördüğünüzde yakalamak için poketopu pokemona doğru atmanız gerekecek. Bu atışı isabetli yapmanız gerekmekte aksi takdirde pokemonu yakalayamazsınız.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Mobil

 • arkadaslik-uygulamalari arkadaslik-uygulamalari

  Mobil

  8 Mobil Arkadaşlık Uygulaması

  Yazar:

  Arkadaşlık uygulamaları android, en iyi arkadaşlık uygulamaları, en popüler arkadaşlık uygulamaları, mobil arkadaşlık programları, kız arkadaş...

 • pokemon-go-pikachu-yakalama pokemon-go-pikachu-yakalama

  Mobil

  Pokemon Go Pikachu Bulma

  Yazar:

  Pokemon go pikachu bulma, Pokemon go pikachu yakalama, Pokemon go pikachu location, Pokemon go pikachu nerede,...

 • pokemon-go-nedir pokemon-go-nedir

  Mobil

  Pokemon Go Nedir?

  Yazar:

  Son yıllarda akıllı telefonlar üzerinden oynanmak amacıyla oluşturulmuş sanal oyunlar arasında döneme damgasını vuran Pokemon go...

 • nabiz-uygulamasi nabiz-uygulamasi

  Mobil

  Haber Uygulaması

  Yazar:

  En yeni uygulamaları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Eğer haber takip etmeyi seviyorsanız ve aynı kanal içerisinde...

 • whatsapp-app whatsapp-app

  Mobil

  Whatsapp Takip Programı

  Yazar:

  Bildiğiniz gibi artık sosyal dünya hayatımızda çok büyük bir yer kapamaya başladı. Özellikle de mesajlaşma uygulaması...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı