Ana Sayfa » Sosyal Medya » Periscope uygulaması üzerinden profil yarışması nasıl yapılır?
Periscope uygulaması üzerinden profil yarışması nasıl yapılır?

Periscope uygulaması üzerinden profil yarışması nasıl yapılır?

2015 yılındayız ve artık herkes tanınma ve popüler olma peşinde koşuyor diyebiliriz. Buna fırsat veren bir uygulama da Periscope uygulamasını. Bu uygulama sayesinde ücretsiz bir şekilde kendi canlı yayınınızı açabilir, insanların sizi an be an izlemesini sağlayabilirsiniz. Sizi izlerken aynı zamanda size yazı yazıp soru sorabilir veya sizinle sohbet edebilirler.

İzleyenlerin ekrana tıklamalarıyla birlikte, sizin ekranınızın sağ alt bölümünde kalpler çıkmaya başlar. Bu kalpleri diğer sosyal medyalardaki like gibi düşünebilirsiniz. Aldığınız kalp sayısı profilinizde görünmektedir. Yani kısaca kalp sayısı sizin popüleritenizi gösteriyor. Yani ne kadar fazla o kadar iyi olarak düşünebiliriz.

Peki sandığınız kadar kolay mı onlarca kişinin sizi izlemesi? Hayır malesef durum böyle olmuyor. Ama tabii ki biz de bunun için varız bir çözüm bulduk bu işe. Periscope üzerinden profil fotoğrafı yarışması yapabilirsiniz. Siz bu yarışmayı yaparken çok kolay ve hızlı bir şekilde izleyiciler yayınınıza gelmeye başlarlar. Yazının sonunda vermiş olduğum internet sitesinden giriş yaparak Periscope hesabınızla eşleştirme yaptıktan sonra, yarışmayı başlatabilirsiniz.

Önerilen Makale

Önerilen Makale

Site üzerindeki panel de başlatma butonu vardır. Bu butona bastıktan sonra süre başlar ve sizi izleyen herkes ”Beni al” metnini yazar. Sistem yazanları tanır ve ilk 5 kişiyi yarışmacı olarak seçer. Daha sonra seçilen yarışmacılar üzerinden yarışma başlar. 30ar saniyelik süre içinde izleyenler ekrana tıklayarak fotoğraflara kalp atarlar. Böylece hem kalp sayınızı arttırmış, hem eğlenceli bir yarışma düzenlemiş, hem de tanınmış olursunuz.

Belirtmem gereken bir nokta var. Siteyi sadece bir gün ücretsiz kullanabilirsiniz. Daha sonrasında ise premium ücret istiyor. Malesef bunu ödemedikçe, bir defadan fazla uygulamayı kullanamıyorsunuz. Eğer isterseniz sürekli yeni Twitter adresleri açarak tekrar giriş yapabilirsiniz. Fakat bu ne kadar mantıklı olur takdir size kalmış.

Şuna bir göz atın

Yasak Siteleri Engelleme

Yasak Siteleri Engelleme

Hemen her ailenin karşı karşıya oldukları bir duruma kolaylık getirmek için sizlere yasaklı (pornografik sitelere) …

2 Yorumlar

  1. Bende yapmak ostoyorum

  2. Yayin yapicam diye karizmayi cizdirmeyin ???

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir