Bizimle iletişime geçin

Periscope uygulaması üzerinden profil yarışması nasıl yapılır?

Periscope

Sosyal Medya

Periscope uygulaması üzerinden profil yarışması nasıl yapılır?

2015 yılındayız ve artık herkes tanınma ve popüler olma peşinde koşuyor diyebiliriz. Buna fırsat veren bir uygulama da Periscope uygulamasını. Bu uygulama sayesinde ücretsiz bir şekilde kendi canlı yayınınızı açabilir, insanların sizi an be an izlemesini sağlayabilirsiniz. Sizi izlerken aynı zamanda size yazı yazıp soru sorabilir veya sizinle sohbet edebilirler.

İzleyenlerin ekrana tıklamalarıyla birlikte, sizin ekranınızın sağ alt bölümünde kalpler çıkmaya başlar. Bu kalpleri diğer sosyal medyalardaki like gibi düşünebilirsiniz. Aldığınız kalp sayısı profilinizde görünmektedir. Yani kısaca kalp sayısı sizin popüleritenizi gösteriyor. Yani ne kadar fazla o kadar iyi olarak düşünebiliriz.

Peki sandığınız kadar kolay mı onlarca kişinin sizi izlemesi? Hayır malesef durum böyle olmuyor. Ama tabii ki biz de bunun için varız bir çözüm bulduk bu işe. Periscope üzerinden profil fotoğrafı yarışması yapabilirsiniz. Siz bu yarışmayı yaparken çok kolay ve hızlı bir şekilde izleyiciler yayınınıza gelmeye başlarlar. Yazının sonunda vermiş olduğum internet sitesinden giriş yaparak Periscope hesabınızla eşleştirme yaptıktan sonra, yarışmayı başlatabilirsiniz.

WhatsApp Plus Uygulaması

Site üzerindeki panel de başlatma butonu vardır. Bu butona bastıktan sonra süre başlar ve sizi izleyen herkes ”Beni al” metnini yazar. Sistem yazanları tanır ve ilk 5 kişiyi yarışmacı olarak seçer. Daha sonra seçilen yarışmacılar üzerinden yarışma başlar. 30ar saniyelik süre içinde izleyenler ekrana tıklayarak fotoğraflara kalp atarlar. Böylece hem kalp sayınızı arttırmış, hem eğlenceli bir yarışma düzenlemiş, hem de tanınmış olursunuz.

Belirtmem gereken bir nokta var. Siteyi sadece bir gün ücretsiz kullanabilirsiniz. Daha sonrasında ise premium ücret istiyor. Malesef bunu ödemedikçe, bir defadan fazla uygulamayı kullanamıyorsunuz. Eğer isterseniz sürekli yeni Twitter adresleri açarak tekrar giriş yapabilirsiniz. Fakat bu ne kadar mantıklı olur takdir size kalmış.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

2 Yorum

2 Comments

 1. Selim

  Aralık 7, 2016 de 5:16 pm

  Bende yapmak ostoyorum

 2. Cenk

  Aralık 28, 2016 de 3:25 pm

  Yayin yapicam diye karizmayi cizdirmeyin ???

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Sosyal Medya

 • en-cok-izlenen-alman-youtube-kanallari-2018 en-cok-izlenen-alman-youtube-kanallari-2018

  Sosyal Medya

  En Başarılı 10 Alman Youtuber ve Kanalı

  Yazar:

  Hemen hemen her ülkede Youtuber olmak özellikle genç kesimin mesleği oldu. Bizde bu ve bundan sonra...

 • pinterest-neden-girilmiyor pinterest-neden-girilmiyor

  Sosyal Medya

  Pinterest’e Neden Girilmiyor? (2016)

  Yazar:

  Pinterest açılmıyor 2016, pinterest neden açılmıyor?, pinterest erişim yasağı, pinterest sayfam açılmıyor, pinterest sorun 2016, pintereste...

 • twitter-sifre-degistirme twitter-sifre-degistirme

  Sosyal Medya

  Twitter Şifre Değiştirme

  Yazar:

  Facebook, twitter, instagram, hotmail, gmail veya pinterest; hayatımızda sosyal medya kanalları çoğaldıkça haliyle her hesap için...

 • itiraf-sayfalari itiraf-sayfalari

  Hertelden

  üniversitelerin itiraf sayfaları

  Yazar:

  Son zamanlarda oldukça popüler olan ve derslerden bunalmış üniversite öğrencilerinin bir numaralı eğlence kaynağı itiraf sayfalarını...

 • whatsapp-durumlari whatsapp-durumlari

  Sosyal Medya

  Güncel Whatsapp Durumları 2016

  Yazar:

  Popüler whatsapp durumları, yeni whatsapp durumları, whatsapp durum yazıları, komik whatsapp durumu 2016. – Eğer hayatına...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı