Bizimle iletişime geçin

Lada Vesta Fiyatları ve Özellikleri

Hertelden

Lada Vesta Fiyatları ve Özellikleri

Türkiye’ye ne zaman geleceği merak konusu olan Lada Vesta sonunda türk sürücülerle buluşmaya hazırlanıyor. Avrupada 6000-7000 Euro arasında bir fiyatla satışa sunulacağı tahmin edilen aracın, Türkiye’de ise 24 bin liradan piyasaya girileceğinden bahsediliyor. Konforu ve tasarımıyla ilgi çeken araç 2016 nın ikinci çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Hatırladığınız üzere Vladimir Putin’den test edilen ve tam not alan araç ilk olarak hatchback olarak üretimi yapılacak. Hatchback üretimden sonra Lada Vesta Sedan modeli bizlerle olacak. Hoş tasarımı ve yakıt konusunda tasarruflu olacak olan Lada Vesta tam bir aile arabası olacağı söyleniyor. Koltuklarda, camlarda ve aynalarda ısıtma sistemi bulunan araçlar 1.4 litre 100 HP benzinli olarak imalatı yapılacak.

Lada Vesta Türiye Satış Fiyatı Ne Kadar?

Geçtiğimiz günlerde tüketicilere duyurulan Lada Vesta 24 bin lira olarak piyasaya sürüleceği düşünülüyor. Sahibinden’de en çok aranan arabalar içerisinde yerini alan araç çok ses getireceğe ve geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olacağının sinyallerini verdi. Türkiye’de Ağustos ayı civarında satışa sunulacak olan araç geniş iç hacmi ve konforuyla dikkat çekiyor. Rusya‘da 2015 yılının en iyi otomobili olması kaçınılmaz olarak görülen aracın, hatchback modelinin izlenimine göre sedan modeliyle karşımızda olacağı söyleniyor.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Hertelden

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı