Ana Sayfa » Uygulamalar » Haber Uygulaması
Haber Uygulaması

Haber Uygulaması

En yeni uygulamaları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Eğer haber takip etmeyi seviyorsanız ve aynı kanal içerisinde bir çok haber kaynağından haberler okumak istiyorsanız Nabız uygulaması tam size göre. 300 den fazla haber kaynağı sunan Nabız uygulamasında, sizde bu haber kaynaklarından istediğinizi seçebilir ve bunları takip edebilirsiniz.

Yerli ve yabancı haber kaynakları, gazeteler, spor, ekonomi, köşe yazıları ve daha fazlasına hemen Nabız uygulamsını indirerek sahip olabilirsiniz. İlgili olduğunuz alanlardan seçiminizi kişiselleştirerek en hızlı ve en doğru habere ilk iz ulaşabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra Nabız uygulaması kullanıcıları için haber bildirimi yapmaktadır. Böylece medyaya düşen haberler ilk size ulaşacaktır. Tamamen türkçe olan bu uygulama ücretsiz bir app‘dir. Eğer sizde haberlerin önce size ulaşmasını istiyorsanız hemen Nabız uygulamasını indirin.

Şuna bir göz atın

pokemon-go-nedir

Pokemon Go Nedir?

Son yıllarda akıllı telefonlar üzerinden oynanmak amacıyla oluşturulmuş sanal oyunlar arasında döneme damgasını vuran Pokemon …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir