Bizimle iletişime geçin

Formüller Free ve PhotoMath Uygulamaları

PhotoMath

Mobil

Formüller Free ve PhotoMath Uygulamaları

Bugünkü konumuz size okuldaki derslerinizde yardımcı olacak mobil uygulamalar hakkında. Sürekli gelişmekte olduğu teknoloji sayesinde akıllı telefonlarınızı derslerinize için de kullanmamız artık mümkün. Bunun için çeşitli uygulamalar Google Play Market üzerinde mevcut. Tek yapmanız gereken market üzerinden uygulamayı telefona indirmek. İsterseniz uygulamalarımızı tanıtmaya başlayalım.

Formüller Free : YGS ve LYS anlamında tüm lise konularının formüllerini bulabileceğiniz bir uygulamadır Formüller Free. Şu an için bu uygulamada sadece fizik formülleri yazıyor fakat zaman içinde yeni dersler de ekleneceği söyleniyor.

PhotoMath : Matematikte denklemler konusunda zorlandığınız zaman kitaplara küsüp kapatıyor musunuz? Kimse sizi sorunuzu çözmediği için de denklem çözümlerinin nasıl yapılacağını öğrenemiyor musunuz? Artık bunların hiçbiri problem olmayacak. Çünkü PhotoMath sayesinde telefonunuzun kamerasını kullanarak denklemlerin detaylı çözümlerine hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Üstelik çözümünü yaptığı denklemin çözme aşamalarını size adım adım göstermesi için de bir seçenekleri mevcut. Yani artık denklem çözümlerini anlamak çok kolay olacak. Uygulama şu anda el yazısını algılamıyor sadece kitapta yer alan bilgisayar baskısı harfleri algılıyor ve denklemleri çözüyor.

İlerleyen zamanlarda ise el yazısını da okuyan uygulamalar çıkacağı veya bu uygulamanın el yazısı da okuyabileceği ortalıkta gezen söylentiler arasında. Yani mükemmel bir denklem çözme canavarı da değil bu uygulama. Şu an için sadece basit denklemleri çözebilen uygulama alanına geliştirilecek gibi görünüyor. Ama yine de bize büyük oranda yardımcı olabilecek seviyede bir algoritması var. Özellikle denklemleri yeni yeni öğrenmekte olan bir çocuğunuza varsa bu uygulama, matematik derslerinde çok faydalı olacak.

Telefonların sürekli geliştiği bu çağda, dersler için bu tarz uygulamaların çıkması gerçekten sevindirici bir durum oluyor. Siz de ücretsiz olarak bu uygulamaların Google Play Market üzerinden telefonunuza indirebilir ve derslerinizde kullanabilirsiniz.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Mobil

 • arkadaslik-uygulamalari arkadaslik-uygulamalari

  Mobil

  8 Mobil Arkadaşlık Uygulaması

  Yazar:

  Arkadaşlık uygulamaları android, en iyi arkadaşlık uygulamaları, en popüler arkadaşlık uygulamaları, mobil arkadaşlık programları, kız arkadaş...

 • pokemon-go-pikachu-yakalama pokemon-go-pikachu-yakalama

  Mobil

  Pokemon Go Pikachu Bulma

  Yazar:

  Pokemon go pikachu bulma, Pokemon go pikachu yakalama, Pokemon go pikachu location, Pokemon go pikachu nerede,...

 • pokemon-go-indir pokemon-go-indir

  Mobil

  Pokemon GO (Android ve iOS)

  Yazar:

  Çocukluk yılları 90’ların sonuna yada 2000 lerin başlarına denk gelenlerin çok yakında bileceği bir çizgi film...

 • pokemon-go-nedir pokemon-go-nedir

  Mobil

  Pokemon Go Nedir?

  Yazar:

  Son yıllarda akıllı telefonlar üzerinden oynanmak amacıyla oluşturulmuş sanal oyunlar arasında döneme damgasını vuran Pokemon go...

 • nabiz-uygulamasi nabiz-uygulamasi

  Mobil

  Haber Uygulaması

  Yazar:

  En yeni uygulamaları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Eğer haber takip etmeyi seviyorsanız ve aynı kanal içerisinde...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı