Ana Sayfa » Uygulamalar » Facetune Uygulaması
Facetune

Facetune Uygulaması

Bugün çok başarılı olan bir fotoğraf uygulamasını beraber inceleyeceğiz. Instagram gibi sosyal ağlarda fotoğraflarımızı arkadaşlarımızla paylaşıyoruz. İnstagram popülerliğini günden güne arttırmaya devam ediyor tabii. Hal böyle olunca da herkes fotoğraflarına ufak şeyler ekleyerek süslemeye, dikkat çekici hale getirmeye çalışıyor ki daha fazla like alabilsin. Böyle durumlar için fotoğraflarımıza profesyonel oynamalar yapabileceğimiz bir Android uygulama mevcut. Google Play Market üzerinde yer alan uygulama ne yazık ki ücretli.

Ama şunu da belirtmeliyim ki uygulamaya verdiğiniz paraya acımayacaksınız. Çünkü uygulama, parasını gerçekten hakediyor. Bu kanıya şurdan varıyorum ki uygulamayı ben de satın aldım ve iyiki de almışım diyorum. Günlük hayatımda ve neredeyse tüm fotoğraflarımda sıklıkla kullanıyorum. Şimdi yavaş yavaş uygulamanın kullanımına ve marifetlerine bir göz atalım..

Uygulamayı satın almadan önce ücretsiz sürümü telefonunuza indirerek demoya göz atarak, uygulamayı alıp almamak konusunda karar verebilirsiniz.

Önerilen Makale

Önerilen Makale

Uygulamanın arayüzünden de anlaşılacağı gibi kullanımı oldukça basit falan etkili. Her şey açık bir şekilde ana menüde yer alıyor. Bu butonları arasında, yüzdeki sivilceleri temizleme, siyah noktaları temizleme, pürüzleri yok etme, diş beyazlatma gibi gerçekten iyi işler çıkarıyor. Zaten uygulamaya ilk girdiğinizde uygulama sizin ilk defa girdiğinizi anlıyor ve size kısa bir eğitim ile kullanımını gösteriyor. Buradaki öğretilenleri uygulayarak, uygulamayı tam verim olarak kullanabilirsiniz. Artık İnstagramın en güzel kızı veya en yakışıklı erkeği olmak zor değil.

Uygulamanın adı Facetune. Yazının başında da belirttiğim gibi ücretli olarak Google Play Market’te yer alıyor. iOS versiyon da mevcut olan uygulama Apple marka cihazlarda da sıkça kullanılmakta. Market üzerinden verilen oylara bakacak olursak, uygulamayı indiren ve satın alan kullanıcılar hiç pişman olmamış. Çünkü market üzerine güzel bir oylama puanı var. Hemen uygulamayı siz de indirebilirsiniz.

Şuna bir göz atın

pokemon-go-nedir

Pokemon Go Nedir?

Son yıllarda akıllı telefonlar üzerinden oynanmak amacıyla oluşturulmuş sanal oyunlar arasında döneme damgasını vuran Pokemon …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir