Bizimle iletişime geçin

Facetune Uygulaması

Facetune

Mobil

Facetune Uygulaması

Bugün çok başarılı olan bir fotoğraf uygulamasını beraber inceleyeceğiz. Instagram gibi sosyal ağlarda fotoğraflarımızı arkadaşlarımızla paylaşıyoruz. İnstagram popülerliğini günden güne arttırmaya devam ediyor tabii. Hal böyle olunca da herkes fotoğraflarına ufak şeyler ekleyerek süslemeye, dikkat çekici hale getirmeye çalışıyor ki daha fazla like alabilsin. Böyle durumlar için fotoğraflarımıza profesyonel oynamalar yapabileceğimiz bir Android uygulama mevcut. Google Play Market üzerinde yer alan uygulama ne yazık ki ücretli.

Ama şunu da belirtmeliyim ki uygulamaya verdiğiniz paraya acımayacaksınız. Çünkü uygulama, parasını gerçekten hakediyor. Bu kanıya şurdan varıyorum ki uygulamayı ben de satın aldım ve iyiki de almışım diyorum. Günlük hayatımda ve neredeyse tüm fotoğraflarımda sıklıkla kullanıyorum. Şimdi yavaş yavaş uygulamanın kullanımına ve marifetlerine bir göz atalım..

Uygulamayı satın almadan önce ücretsiz sürümü telefonunuza indirerek demoya göz atarak, uygulamayı alıp almamak konusunda karar verebilirsiniz.

Uygulamanın arayüzünden de anlaşılacağı gibi kullanımı oldukça basit falan etkili. Her şey açık bir şekilde ana menüde yer alıyor. Bu butonları arasında, yüzdeki sivilceleri temizleme, siyah noktaları temizleme, pürüzleri yok etme, diş beyazlatma gibi gerçekten iyi işler çıkarıyor. Zaten uygulamaya ilk girdiğinizde uygulama sizin ilk defa girdiğinizi anlıyor ve size kısa bir eğitim ile kullanımını gösteriyor. Buradaki öğretilenleri uygulayarak, uygulamayı tam verim olarak kullanabilirsiniz. Artık İnstagramın en güzel kızı veya en yakışıklı erkeği olmak zor değil.

Uygulamanın adı Facetune. Yazının başında da belirttiğim gibi ücretli olarak Google Play Market’te yer alıyor. iOS versiyon da mevcut olan uygulama Apple marka cihazlarda da sıkça kullanılmakta. Market üzerinden verilen oylara bakacak olursak, uygulamayı indiren ve satın alan kullanıcılar hiç pişman olmamış. Çünkü market üzerine güzel bir oylama puanı var. Hemen uygulamayı siz de indirebilirsiniz.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Mobil

 • arkadaslik-uygulamalari arkadaslik-uygulamalari

  Mobil

  8 Mobil Arkadaşlık Uygulaması

  Yazar:

  Arkadaşlık uygulamaları android, en iyi arkadaşlık uygulamaları, en popüler arkadaşlık uygulamaları, mobil arkadaşlık programları, kız arkadaş...

 • pokemon-go-pikachu-yakalama pokemon-go-pikachu-yakalama

  Mobil

  Pokemon Go Pikachu Bulma

  Yazar:

  Pokemon go pikachu bulma, Pokemon go pikachu yakalama, Pokemon go pikachu location, Pokemon go pikachu nerede,...

 • pokemon-go-indir pokemon-go-indir

  Mobil

  Pokemon GO (Android ve iOS)

  Yazar:

  Çocukluk yılları 90’ların sonuna yada 2000 lerin başlarına denk gelenlerin çok yakında bileceği bir çizgi film...

 • pokemon-go-nedir pokemon-go-nedir

  Mobil

  Pokemon Go Nedir?

  Yazar:

  Son yıllarda akıllı telefonlar üzerinden oynanmak amacıyla oluşturulmuş sanal oyunlar arasında döneme damgasını vuran Pokemon go...

 • nabiz-uygulamasi nabiz-uygulamasi

  Mobil

  Haber Uygulaması

  Yazar:

  En yeni uygulamaları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Eğer haber takip etmeyi seviyorsanız ve aynı kanal içerisinde...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı