Ana Sayfa » Uygulamalar » Evernote Uygulaması Nedir?
Evernote

Evernote Uygulaması Nedir?

Telefonu çoğu zaman yanımızda kağıt kalem olmadığı zaman not defteri gibi kullanıyoruz. Google da dahil olmak üzere bir çok firma not almak için çeşitli Android uygulamaları piyasaya çıkarıyor. Bu amaca hizmete eden bir diğer not tutma uygulaması da Evernote. Uygulamanın özelliklerine geçelim.

Notları Kategorize Etme

Belirli bir konuda bir çok not yazılabilir. Bu yüzden Evernote uyulması içinde not defteri özelliği bulunuyor. Bu durumu şu şekilde düşünmek yanlış olmaz. Bir not defteriniz var ve sayfalarına istediğiniz zaman yazı ekliyorsunuz. Evernote aynen bu mantıkla size yazılarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlıyor.

Notları Paylaşma Özelliği

İşiniz gereği yazdığınız notları acil olarak birileri ile paylaşmak zorunda kalabilirsiniz. İşiniz çok acil olabilir mail adresini girmek sonrasında da notunuzu kopyala yapıştır yapıp karşı tarafa göndermek zaman ister. Evernote paylaşma özelliği sayesinde isterseniz anlık olarak bir not defterinize başka bir kişiyi ekleyebilir ve not üzerinde yapılmış olan her değişikliği karşı tarafın anlık olarak görmesini sağlayabilirsiniz.

Önerilen Makale

Önerilen Makale

Daha sonra işiniz bittiği zaman not paylaşma özelliğini tekrar pasif hale getirirseniz notlarınız yine kişisel notlara dönüşür ve başka insanlarla paylaşılmaz.

Notlara Her Yerden Ulaşın

Akıllı telefonunuzdan, kişisel bilgisayarınızdan veya tabletinizde internet bağlantısı olduğu sürece tüm notlarınızı görmeniz de mümkün. Evernote uygulamasını kullanmak için üye olmanız istemesinin sebebi de budur. Aynı hesap bilgileri ile başka cihazlardan giriş yaptığınız zaman tüm notları başka cihazlarda da görebilirsiniz.

Bugün size en çok kullanılan not alma programlarından bir tanesi olan Evernote uygulamasını tanıttık. Siz de işlerinizde size yardımcı olacak olan Evernote’u kullanmak istiyorsanız hemen Google Play Market üzerinden ücretsiz bir şekilde uygulamayı indirip, üye olup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şuna bir göz atın

pokemon-go-nedir

Pokemon Go Nedir?

Son yıllarda akıllı telefonlar üzerinden oynanmak amacıyla oluşturulmuş sanal oyunlar arasında döneme damgasını vuran Pokemon …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir