Bizimle iletişime geçin

Erkek Hırka Modelleri

erkek-hirkalari

Yaşam Stili

Erkek Hırka Modelleri

Erkek hırka modelleri ile kaliteli bir hırkalar beğenebilirsiniz. Giyinmek her insan için gerekli olan bir ihtiyaçtır bu ihtiyaçtan dolayı tekstil bizim ülkemizde diğer ülkelere oranla ilerlemiş durumda diyor. Buna bağlı olarak moda, modelistlik çeşitli meslek dallarında öne çıkmıştır. Özellikle büyük şehirlerde tekstilin gelişmiş olduğu büyük yerlerde bu meslek adından oldukça söz ettirmektedir.

Yeni yeni insanların dikkatini çekmektedir. Artık üniversitelerin bölümlerinde bile modelistlik, stilistlik belediyelerin kurslarında bu meslekle ilgili insanlara çeşitli dersler verilmektedir. Özellikle de bayanlar bu mesleği yapmaya çalışıyorlar ama erkeklerde mevcuttur yaratıcılıkla ilgisi vardır bu mesleğin ne kadar üretici ve yaratıcı olursanız çeşit oluşturabilir ve o kadar olduğun yerde beğenilebilirsiniz. Bu yüzden insanları iyi gözlemlemek, insanların neyden hoşlandığını, gençlerin neyi sevdiğini, orta kesimin insanların neyi sevdiğini, yaşlıların neyi kullanabilecekleri, hangi renklerden hoşlandıkları gibi şeylere dikkat etmesi gerekir.

Bunları yaratıcılığıyla birleştirip insanlar güzel şeyler sunar modelistlik, stilistlik günümüzde yaygın mesleklerden olmuştur. Yine ücretiyle de insanların bu meslek ilgi çekici hale getirmiştir. Erkek hırka modelleri moda yada giyinmek, güzel giyinmek hep kadınlar için gibi düşünülür fakat erkekler içinde oldukça önemlidir.

erkek-hirka-modelleri-1

Kendine bakan önem veren erkekler de modayı takip ederler kendilerine uygun güzel kıyafetler seçerler sizlere biraz erkek hırka modellerinden seçenek isterseniz. Erkekler için, genç erkekler için kapşonlu önden fermuarlı spor hırkalar asimetrik çizgili hırkalar, desenli hırkalar, kapşonlu fermuarlı hırkalar, çift düğmeli hırkalar önünde ikişer ikişer düğmeleri bulunur.

erkek-hirka-modelleri-2

Devirme yaka ile birbirini tamamlar yine cepli harikalar isteğe göre önün de büyük iki tane cebi olan yada yanların da cepleri bulunan fermuarlar da düğme ile kapatılmış hırkalar çok ünlü mağazalar da son bahar sezonun da vitrinler de en gözde olan hırka modelleridir. Erkek hırka modelleri mevsimlik hırkalar daha çok genç kesime hitap eder yine triko hırkalar önden düğmeleri yakası devirme hırkalar biraz daha orta yaş grubuna hitap eder.

triko-hirkalar

Triko hırkalar ince oldukları için yaz sonu sonbahar başı gibi zamanlarda giyilir. Kadınlar erkekler için de trikolar oldukça rahat ve kullanışlı oluyor bunlar makine de örülmüştür. Tabi ki de 1980’li yıllar da örme hırkalar çok göz deydi annelerimiz bizlere tığlarla şiş dedikleri aletlerle çok değişik modelleri ve renkli elde örme hırkalar dokurlardı.

Erkek Saç Modelleri

Tabii ki de babalarınıza da dokunan burgu çeşitleri, pirinç örnekleri o zamanlarda internet yaygın olmadığı için gazetelerin verdikleri örgü kitapları, dergileri ile elden ele gezerdi yine bayanlar birbirlerinin üzerinde gördükleri hırkaların, kazakların, süveterlerin örneklerini alıp dokurlardı.

erkek-hirka-modelleri-3

Yine bayanların kullandıkları mini hırkalar, abiyelerin üzerine yada işte mevsimlik hırkalar olurdu. Çok çeşitli örgütleri tuhafiye denilen yerler de satılırdı bu yün ipler hem sıcak tutardı hem de güzel ve dayanıklı olurdu. Yine çocuklarımıza kazaklar, etekler dokunurdu. Erkek hırka modelleri şu anda tekstilin ilerlemesiyle ve insan nüfusunun çok daha kalabalık olmasıyla birlikte artık çeşit çok fazla olduğu için bu örgüler ortadan kalktığı gibi bu işi nadiren öğreten öğrenenler var.

erkek-hirka-modelleri-4

Tabi ki de artık nüfus o kadar kalabalık ve fabrikalar da iş yerlerin de o kadar çeşitli şeyler üretiliyor ki herkes kendi parasına göre ister pahalısını ister kalitelisini en ucuzunu alarak ihtiyacını giderecek kadar olanı alıyorlar. Yine erkek hırka modelleri neyin yanın da bayanlar için de çok çeşitli hırkalar vardır.

Erkek Giyim Tavsiyeleri

Uzun hırkalar daha çok tesettür giyim mağazaların da gördüğümüz ayaklarımıza kadar uzunlukta hırkalar, Kapşonlu hırkalar genç kızlar için de oldukça ilgi çekicidir. Fermuarlı hırkalar, tek düğmeli hırkalar, mini hırkalar, koyu renkli daha çok kış aylarında giyebileceğimiz koyu renkli hırkalar yazın ise yaza uygun olarak giyeceğimiz renga reng hırkalara mağazalarda yerini almıştır.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Yaşam Stili

 • dovme-nasil-yapilir dovme-nasil-yapilir

  Yaşam Stili

  Dövme Nasıl Yapılır?

  Yazar:

  Geleneksel olarak yaşamını sürdüren toplumumuzda dövme yaygın olmayan ya da dini inanışına göre de tasvip edilmeyen...

 • koprucuk-kemigine-dovme-modelleri koprucuk-kemigine-dovme-modelleri

  Yaşam Stili

  Köprücük Kemiğine Dövme

  Yazar:

  Köprücük kemiğine dövme yaptırmak biraz cesaret ister. Neden? Birincisi, ağrı verir. İkincisi, elbise ile kapatması zordur....

 • Erkek-Ayakkabilari-2016 Erkek-Ayakkabilari-2016

  Yaşam Stili

  Erkek Ayakkabı Modelleri

  Yazar:

  Giyinmek sadece kadınlar için değil erkekler için de önemlidir. Erkekler de giyim konusun da modayı takip...

 • erkek-balo-kombinleri erkek-balo-kombinleri

  Yaşam Stili

  Erkek Balo Kombinleri

  Yazar:

  Giyinmek önemlidir özen ister modayı takip etmek ve gözlemlemek ister çevre de kıyafetleri vitrinleri son yıllarda...

 • yazin-erkekler-ne-giymeli-1 yazin-erkekler-ne-giymeli-1

  Yaşam Stili

  Yazın Erkekler Ne Giymeli?

  Yazar:

  Erkeklerin giyimden önce ruhları şık ve nazik olmalı… zaten ruhunun kibarlığı ve güzelliği onun kılık kıyafetine...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı