Bizimle iletişime geçin

Erkek Giyim Tavsiyeleri

erkek-giyim-tavsiyeleri-8

Yaşam Stili

Erkek Giyim Tavsiyeleri

Erkekler bayanlara oranla giyim konusunda fazla teferruata girmezler erkekler ise üstlerine bulduklarını takarlar oysa durum özel günlerde veya önem verdiğiniz kişilerle geçireceğiniz zamanlarda bu kadar da basit olmayabilir. Bizler sizlere erkek giyim tavsiyeleri yaparken kaliteli tavsiyelerde bulunacağız. Öncelikle giyim denilince ne amaçla giyinmeyi denediğiniz önemlidir bir törenle mi katılıyorsunuz ya da bir baloya mı? Sevdiğiniz bir kişinin doğum günü mü? Eğer dışarıda gezmek için kız arkadaşınızla bir giyim düşünüyorsanız bizden sizlere erkek giyim tavsiyeleri olarak öncelik kız arkadaşınızın nasıl giyineceğidir. Eğer spor ve rengarenk giyinmiş ise sizin kız arkadaşınızın yanında kumaş pantolon ve gömlekle dolaşmanız hiç de uygun olmayacaktır.

Sizler yaz ayların da bir ay da spor bir kot, tişört ile sıradan bir gün geçirebilirsiniz eğer kış ayı ise güzel bir bot, teninize uygun bir mont, eğer saçlarınızı taramayacaksanız bere veya spor bir şapka ile montunuzu giydiğiniz de içinde atkı kaybolmayacak şekilde bir kombin yapabilirsiniz. Kemerinizin rengini botlarınıza uygun, kıyafetine uygun olmalı her zaman koyu renk elbiseler giymemek sizin yararınıza olacaktır arada güneşli günler de özellikle açık renkte giyinmek Hem sizi ruhen açacak, hem de karşıdan bakan kişinin siz de bir neşe görecektir.

erkek-giyim-tavsiyeleri

Erkek giyim tavsiyeleri aslında bu senenin en büyük modalarından biri erkekler de kısa paça pantolon, ince yaka gömlek ve boğazdan düğüm elenmiş şekil, spor düz taban ayakkabı son birkaç yılın en gözde modası olarak bilinmektedir.

erkek-giyim-tavsiyeleri-3

Son zamanlar da erkekler ünlüler tarafından da tercih edilen ayakkabı ve pantolon modellerini tercih etmektedirler pantolonların takım elbiseler de dahi ayak bileklerin de olduğu ayakkabıların ise üstü açık düz taban iskarpin olduğu göze çarpmaktadır. Bu moda bayanlar tarafından da takip edilmekte bayanlarda kısa etek veya dar pantolon ayak bileklerin de altta babet ile güzel bir kombin oluşturmaktadırlar.

erkek-giyim-tavsiyeleri-6

Erkek giyim tavsiyeleri arasında tabii ki takım elbise tavsiyemiz de olacaktır takım elbise giydiği zaman bir erkek üzerine bir çorap ayağa yapıştığı gibi, bir eldivenin insanın eline oturduğu gibi şekilde takım elbise oturmalı kalem gibi düz durmalı ve oturup kalktığında kırışmamalıdır. Yaz ayları için açık renkli çok açık renk olmasa da teninize göre kış aylarında ise koyu renk takım elbiseler tercih edilmeli, resmi törenler için katıldığımız bir toplulukta eğer kravat takmak zorundaysanız ince kravat takımımızın içinde takımın rengine çok fazla aykırı olmayacak şekilde kullanılabilir.

Kravatınızın renginden olmasa da rengine yakın aynı kumaştan olmasa da ceketinizin cebine bir mendil bırakmanız da size ayrı bir hava katacaktır. Takım elbise giymenin vermiş olduğu ciddiyet yüzünüze ve saçlarınıza da yansımalı kesinlikle sakal traşınızı olmuş, saçlarınız klasik bir kesim ile takım elbise de daha hoş duracaktır.

erkek-giyim-tavsiyeleri-7

Bahar geçişlerin de çok fazla ince giyinebilirsiniz ya da kış aylarında olduğu gibi sıkı giyinmeye bilirsiniz bu da sizin gün içinde zor durumda kalmanıza neden olabilir. İnce giyindiğiniz de üşümenize, kalın giyindiğiniz de terlemenize sebep olabilir bu nedenle üzerinize bir gömlek veya tişört, gömlek giydiği senin v yaka süveter, tişört yediyseniz ince bir hırkayı boynunuzdan kollarını önünüz de bağlayacak şekilde taşıyabilirsiniz.

Anlık olarak mevsim geçişlerinde hava sertleşip yumuşayacağı için güneş açtığın da üsttekini çıkartabilir hava soğuduğun da tekrar giyebilirsiniz bu da size erkek giyim tavsiyeleri arasında sunabileceğimiz bir tavsiyedir. Unutulmamalıdır ki giyeceğiniz elbiseler üstünüze yakışmalı ve üstünüze yakışan bu elbiseler gittiğiniz ortama yakışmalı, gittiğiniz ortamda insanlar arasında giydiğimiz elbiseler ortama uygun olmalı, eğer giyim kombinini ayarlayabildiğiniz ise gerçekten iyi giyinmişsiniz demektir.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Yaşam Stili

 • dovme-nasil-yapilir dovme-nasil-yapilir

  Yaşam Stili

  Dövme Nasıl Yapılır?

  Yazar:

  Geleneksel olarak yaşamını sürdüren toplumumuzda dövme yaygın olmayan ya da dini inanışına göre de tasvip edilmeyen...

 • koprucuk-kemigine-dovme-modelleri koprucuk-kemigine-dovme-modelleri

  Yaşam Stili

  Köprücük Kemiğine Dövme

  Yazar:

  Köprücük kemiğine dövme yaptırmak biraz cesaret ister. Neden? Birincisi, ağrı verir. İkincisi, elbise ile kapatması zordur....

 • Erkek-Ayakkabilari-2016 Erkek-Ayakkabilari-2016

  Yaşam Stili

  Erkek Ayakkabı Modelleri

  Yazar:

  Giyinmek sadece kadınlar için değil erkekler için de önemlidir. Erkekler de giyim konusun da modayı takip...

 • erkek-balo-kombinleri erkek-balo-kombinleri

  Yaşam Stili

  Erkek Balo Kombinleri

  Yazar:

  Giyinmek önemlidir özen ister modayı takip etmek ve gözlemlemek ister çevre de kıyafetleri vitrinleri son yıllarda...

 • yazin-erkekler-ne-giymeli-1 yazin-erkekler-ne-giymeli-1

  Yaşam Stili

  Yazın Erkekler Ne Giymeli?

  Yazar:

  Erkeklerin giyimden önce ruhları şık ve nazik olmalı… zaten ruhunun kibarlığı ve güzelliği onun kılık kıyafetine...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı