Bizimle iletişime geçin

Erkek Balo Kombinleri

erkek-balo-kombinleri

Yaşam Stili

Erkek Balo Kombinleri

Giyinmek önemlidir özen ister modayı takip etmek ve gözlemlemek ister çevre de kıyafetleri vitrinleri son yıllarda erkekler de neredeyse kadınlar kadar giyim konusunda merak salmışlardır. Giyim, estetik, güzellik konusunda erkekler de kadınlar kadar yakından takip etmektedir. Giyinmek tabi ki yerine göre olmalıdır, balo deyince insanın aklına gelen ilk konu şık giyimli hoş, güzel bayanlar ve smokin giymiş şık erkekler gelir. Bayanlar oldukça abartılı saçlar, makyajları giydikleri kıyafet renkler cıvıl cıvıl görüntü vermektedir.

Genellikle de pembe renk kabarık etekli bayanlar gelinliği andırır. Erkek balo kombinleri de uzun kuyruklu sımokinler, ortadan yırtmacı olan ceket biraz uzun belin de yine siyah kuşak olan smokinli erkekler ve salon da güzel yiyecekler, pastalar, içecekler müzik gibi unsurlar insanların balo denilince ilk aklına gelen şeyler arasında bulunmaktadır. Bir baloya katılabilmek için oldukça uzun süre ne yiyeceğinizi önceden araştırır, düşünürüz ve karar veririz. Erkek balo kombinleri şu şekilde olur tabi ki ne balosu yapılacağı da önemli lise mezuniyet balosuysa yaşınıza uygun olarak giymelisiniz çok ağır bir smokin belki yaşınızı yansıtmayabilir ama renkli kombinler yaratabilirsiniz. Açık mavi bir smokin giyebilirsiniz içine yine beyaz gömlek yakanıza kemer ve ayakkabınıza uygun renkte bir mendil yada bir çiçek kondura bilirsiniz yine içine spor bir tarzda bir yelek giyebilirsiniz.

balo-kombinleri

Erkekler için yelek oldukça önemli bir aksesuardır kol düğmesi ve erkekler için kadınlar kadar çok fazla seçim şansı olmasa da yine saç modelleri ve traşınıza dikkat etmelisiniz. Traş denilince aklınıza illa tam kesilmiş sakallar gelmemeli kirli sakalda olabilir ama düzenlemelisiniz. Sakal ve saçlar erkekler için de önemlidir bazı erkeklere kısa saç güzel yakışır bazlı erkekleri ise uzun saç daha hoş gösterebilir. Erkek balo kombinleri ayarlamasını yaparken saçlarınızın düzeni önemlidir. Siz nasıl bir saç modeli seçti iseniz kombininiz için uygun olmalıdır.

Erkek Saç Modelleri

Uzun saçların arka kısımlarını biraz planlayıp havalı bir şekle getirebilirsiniz yine kısa saçlarınız varsa önleri hafif uzun olsa bunları biraz briyantin sürerek havaya kaldırıp hoş bir görünüm yaratabilirsiniz. Yine orta yaşlı birisi iseniz ve işyerinizin başarısını kutlamak için yaptığınız bir baloysa yaşınıza ve konumunuzu uygun ağır smokin tercih edebilirsiniz bunun için smokininizi koyu renkler de tercih edebilirsiniz.

mezuniyet-balo-kimbinleri-erkek

Ve altına rahatsız edici olsa da sivri burun ayakkabıları günlük hayatımızda çok fazla tercih etmesek de sivri burun ayakkabıları bu gibi balo, düğün, özel günler de birkaç saatliğine diyebiliriz yine erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından biri de kol düğmeleridir. Erkek balo kombinleri kıyafetinize uygun ışık görünümlü kol düğmeleri tercih edebilirsiniz tabii kravat, kravatsız balo kıyafeti asla olmaz çünkü onca insanın gözü üzerinizdedir.

balo-kombinleri-erkek

Balo da kravatınız, kemeriniz, ayakkabınız ve yakanıza taktığınız mendil uyum içinde olmalıdır ve saatiniz, saatiniz de kıyafetinize göre ve yaşınıza göre olmalıdır saat erkekler için en önemli aksesuardır yine saatinizi uygun yüzükte kullanabilirsiniz. Beyaz bir smokin seçtiğiniz de içinin gömleği siyah olabilir yada siyah bir smokin içindeki gömlek beyaz papyonunuz siyah olabilir.

erkek-balo-kombin

Son zamanlar da çok fazla kullanılmasa da kravat iğnesi de erkeklerin giyimin de kişinin görünümüne şıklık katan aksesuarlardandır. Yine İtalyan kesim yelekli takım elbiseler de balolar da giyilebilir. Smokin tercih etmeyen erkekler şık bir takım elbiseyle de bu etkinliklere katılabilirler. Erke k balo kombinleri seçerken çok klasik olmak istemiyorsanız kareli takım elbiselerle de değişik görünebilir yine cepten tarzında İtalyan kesim yelekli elbiseler eğer yaşınız genç ve lise mezuniyet ise çok rahat olur. Üstüne kareli spor bir ceket ve içine yine bir düz bir yelek ve spor tarz ayakkabılar bizi oldukça şık gösterebilir ve yaşımıza uygun giyinmiş oluruz.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Yaşam Stili

 • dovme-nasil-yapilir dovme-nasil-yapilir

  Yaşam Stili

  Dövme Nasıl Yapılır?

  Yazar:

  Geleneksel olarak yaşamını sürdüren toplumumuzda dövme yaygın olmayan ya da dini inanışına göre de tasvip edilmeyen...

 • koprucuk-kemigine-dovme-modelleri koprucuk-kemigine-dovme-modelleri

  Yaşam Stili

  Köprücük Kemiğine Dövme

  Yazar:

  Köprücük kemiğine dövme yaptırmak biraz cesaret ister. Neden? Birincisi, ağrı verir. İkincisi, elbise ile kapatması zordur....

 • Erkek-Ayakkabilari-2016 Erkek-Ayakkabilari-2016

  Yaşam Stili

  Erkek Ayakkabı Modelleri

  Yazar:

  Giyinmek sadece kadınlar için değil erkekler için de önemlidir. Erkekler de giyim konusun da modayı takip...

 • yazin-erkekler-ne-giymeli-1 yazin-erkekler-ne-giymeli-1

  Yaşam Stili

  Yazın Erkekler Ne Giymeli?

  Yazar:

  Erkeklerin giyimden önce ruhları şık ve nazik olmalı… zaten ruhunun kibarlığı ve güzelliği onun kılık kıyafetine...

 • gelin-basi-modelleri-2 gelin-basi-modelleri-2

  Yaşam Stili

  Gelin Başı Modelleri

  Yazar:

  Bir insanın hayatındaki en önemli günlerinden biri de düğünü olduğu gündür. Büyüklerimiz demişler insanın üç günü...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı