Bizimle iletişime geçin

Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkek-Ayakkabilari-2016

Yaşam Stili

Erkek Ayakkabı Modelleri

Giyinmek sadece kadınlar için değil erkekler için de önemlidir. Erkekler de giyim konusun da modayı takip ederler ve kendine yakışanı seçmeye çalışırlar yine erkekler için önemli olan ayakkabılar kadınlar için çok önemlidir. Bazı kadınlar da ayakkabı seçimi ve kullanımı hastalık gibidir.

Her gördüğü, beğendiği ayakkabıyı alma isteği hissetmektedirler, bazı erkekler de vardır ki yine kadınlar gibi titiz giyinmeyi severler, kıyafetlerine dikkat eden erkekler onlar için de tabii ki ayakkabı çok önemlidir. Erkek ayakkabı modelleri ise önden bağcıklı deri ayakkabılar, bacaksız düz ayakkabılar, sivri burun ayakkabılar, tombul burunlu ayakkabılar, yazlık deri delikli ayakkabılar, yeni spor ayakkabılar, keten ayakkabılar ve converse tarzı dediğimiz rahat yazlık ayakkabılar yine botlar, askeri botlar, postal dediğimiz tarz botlar, classic botlar, cad dile bilinen botlar olmak üzere bir çok erkek ayakkabı modelleri ve çeşidi vardır.

Ayakkabı da dikkat etmemiz gereken hususlar ayakkabının rahatlığı ve tırnaklarınıza baskıya yapmaması, ayağınızın tabanını rahat ettirmesi gerektirmektedir. Bunun için erkekler de sivri burun ayakkabı giymemeye özen göstermelidir yada giyecekse de birkaç saatliğine giyilebilir. Çünkü günlük hayatta oldukça rahatsızlık veren ayaklarınızın nasır olmasına sebep olabilir daha çok yumuşak beyaz ayakkabılar yada deri ayakkabılar günlük hayatta tercih edilebilir.

erkek-ayakkabi-modelleri

Özel günler de takım elbise yada smokin giyildiğinde yada bir toplantı erkeklerin iş hayatı için önemlidir. Toplantıya katıldığınız da takım elbisenin altına kösele ayakkabı giyilebilir yine kullanımı zor olan ayakkabılardan biri de bağcıklı ayakkabılardır.

erkek-ayakkabilari

Çocukluğunuzdan beri bağcıklı ayakkabıları severiz görüntüsü hoştur fakat kullanımı zor olan ayakkabılardır ama görüntüsü güzel olduğu için bağcıklı ayakkabıları tercih ederiz. Bağlama konusu biraz zor olsa da şıklık adına tercih edebilir ve püsküllü ayakkabılar, bağcık yerine püskül koyulabilir yine bunlar da erkeklerin çok tercih ettiği ayakkabılardır. Erkek ayakkabı modelleri arasında siyah suni deriden yapılmış ayakkabılar da vardır bunlar hakiki deriye göre biraz daha uygun olan ayakkabılardır.

suni-deri-ayakkabi

Fiyat olarak ayakkabının kalitesi tabii ki fiyatının da artmasına sebep olur o yüzden bütçemize göre de ayakkabı seçmek zorundayız sağlığımızın yanında tabii ki kalitenin artması demek fiyatında artması demektir. Özellikle büyük firmaların üretilen ayakkabıların fiyatları ortadadır. Biraz pahalıdır fakat oldukça sağlıklı ve kullanışlı ayakkabılardır yine yaz için erkek ayakkabı modelleri sandaletler olabilir.

gunluk-ayakkabilar

Terlik tercih edilebilir arkası ve burnu açık ayakkabılar olabilir, yazlık tarzda iki tane ayakkabı olabilir beyaz ketenler yada lacivert keten ayakkabılar, kot pantolonun altında yada bir keten beyaz pantolonun altında lacivert keten ayakkabı çok hoş olabilir. Yine keten yada kot paltolonun altına düztabanlı keten rahat ayakkabılar tercih edilebilir yada yazlık burnu ve arkası açık ayakkabılar hoş olabilir.

erkek-keten-ayakkabi-modelleri

Her yılın modası ve rengi değişmektedir erkekler içinde artık çok renkli farklı ayakkabılar üretilmektedir özellikle genç erkekler rengarenk ayakkabılar seçebilirler kendilerine, artık tekstil o kadar çok ilerledi ki çok çeşit model ve renk de ayakkabılar vardır. Bunların içinde kendilerine ve bütçelerine uygun olanı bulmak hiç de kolay değildir.

Ayakkabı ile birlikte erkekler için kemer seçimi de çok önemlidir ayakkabı ve kemer uyumu iyi olmalıdır eğer bir takım elbise giydiyseniz ayakkabısını kemer ve ceketini, mendili aynı renk olmalıdır hoş bir görünüm katar. Bir erkek aksesuar kullanıyorsa saatinin yada bilekliğinin derisi ayakkabı ve kemeriyle uyumlu olmalıdır daha çok göze hitap eden ve hoş görünen kadınların bu tarz şeylere dikkat ettikleri düşünülür.

Erkek Saç Modelleri

Fakat erkekler de aslında giyimlerine dikkat ederler ve çaba harcarlar güzel giyinmek için günümüz şartları da bunu gerektirmektedir. Mesleğinize göre de değişebilir eğer bir öğretmensek giyinmemize daha çok dikkat ederiz çünkü herkesin gözü üzerimizde olur ve giyim kuşam öğrencilerinize ve çevrenizdekilere örnek olmalıdır.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Yaşam Stili

 • dovme-nasil-yapilir dovme-nasil-yapilir

  Yaşam Stili

  Dövme Nasıl Yapılır?

  Yazar:

  Geleneksel olarak yaşamını sürdüren toplumumuzda dövme yaygın olmayan ya da dini inanışına göre de tasvip edilmeyen...

 • koprucuk-kemigine-dovme-modelleri koprucuk-kemigine-dovme-modelleri

  Yaşam Stili

  Köprücük Kemiğine Dövme

  Yazar:

  Köprücük kemiğine dövme yaptırmak biraz cesaret ister. Neden? Birincisi, ağrı verir. İkincisi, elbise ile kapatması zordur....

 • erkek-balo-kombinleri erkek-balo-kombinleri

  Yaşam Stili

  Erkek Balo Kombinleri

  Yazar:

  Giyinmek önemlidir özen ister modayı takip etmek ve gözlemlemek ister çevre de kıyafetleri vitrinleri son yıllarda...

 • yazin-erkekler-ne-giymeli-1 yazin-erkekler-ne-giymeli-1

  Yaşam Stili

  Yazın Erkekler Ne Giymeli?

  Yazar:

  Erkeklerin giyimden önce ruhları şık ve nazik olmalı… zaten ruhunun kibarlığı ve güzelliği onun kılık kıyafetine...

 • gelin-basi-modelleri-2 gelin-basi-modelleri-2

  Yaşam Stili

  Gelin Başı Modelleri

  Yazar:

  Bir insanın hayatındaki en önemli günlerinden biri de düğünü olduğu gündür. Büyüklerimiz demişler insanın üç günü...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı