Bizimle iletişime geçin

En Sevilen 9 Kötü Karakter

kotu-film-karekterleri

Hertelden

En Sevilen 9 Kötü Karakter

Filmlerdeki kötü karakterler listesi, kötü karakter isimleri, sevilen kötü karakterler, sinema tarihinin en kötü karakterleri, en popüler kötü karakterler.

Bazen öyle filmlere denk gelirsiniz ki, iyi adamı değilde kötü adamı desteklersiniz. Filmlerde daima iyiler kazanır klişesini yıkmak istersiniz ve kötü karakterlere gönül verirsiniz. Genel itibari ile hayranlık kazanan iyi karakterler olur.

Ama bazen kötü karakterler rollerini o kadar iyi oynar ya da bazılarının ayrı bir çekiciliği vardır. Bu tarz karakterlerle karşılaşmak günümüz sinemasında çok mümkün olmasada, arada bir karşımıza çıkıyor.

İşte sinema tarihinin gelmiş geçmiş en kötü ama en popüler karakterleri.

1. Darth Vader (Star Wars)

kotu-karakterler-1

Darth Vader Star Wars filminin kötü karakteridir. Aslında iyi adamdan kötü adama dönüşen bir karakterdir. Darth Vader belkide Star Wars serisinin en sevilen ve popüler karekteri olmayı başarmış ve bir çok insanın favorisi haline gelmiştir.

2. Hannibal Lecter (Silence of The Lambs)

kotu-karakterler-2

1992 yılında 7 dalda oskara aday gösterilmiş bir filmin kötü karakteridir Hannibal Lecter. Gizemli karakteri ve dahiliği ile inanılmaz bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

3. Agent Smith (Matrix)

kotu-karakterler-3

2000’li yılların unutulmaz, efsanevi filmi Matrix. Tüm dünyada bu üçleme film inanılmaz bir etki bırakmıştır. Uzun paltolar, gözlükler vs. Bu filmlerden unutulmayan bir diğer şey ise, Agent Smith karakteriydi.

4. The Joker (The Dark Knight)

kotu-karakterler-4

Birden fazla Batman filmi çekildi ve bir çok oyuncu Joker rolünde oynadı. Ancak 2008 yılında çekilen The Dark Knight filminde, Heath Ledger Joker karakterine ayrı bir boyut kazandırdı. Ünlü oyuncu bu filmin üzerinden çok fazla süre geçmeden hayata gözlerini yumsada, The Dark Knight filmindeki efsanevi oyunculuğu akıllarda hep kalacaktır.

5. Megatron (Transformer)

kotu-karakterler-5

Diğer kötü karakterlerden farklı olarak bir makina olmasına rağmen en popüler kötü karakterler listesinde Megatron’a da yer veriyoruz.

6. Lord Voldemort (Harry Potter)

kotu-karakterler-6

Muazzam sihir güçleri ve hiç bitmeyen hırsı, Harry Potter serisi boyunca Harry’i öldürmeyi tek hedefi haline getirmesi Lord Voldemort’u bu listeye sokuyor.

7. Cruella De Vil (101 Dalmatians)

kotu-karakterler-7

Her yaştan izleyici kitlesine ulaşan 101 Dalmaçyalı filminin kötü karakteri Cruella De Vil en popüler kötü karakterler arasında diğerleri kadar takipçiye sahip.

8. Magneto (X-Men)

kotu-karakterler-8

X-Men serisinde hem gençlik hali hemde yaşlalık hali ile Magneto favori kötü karakterler arasında. Kendine has güçleri ve hırsı belkide onun daha fazla sevilmesini sağlıyor.

9. The Red Queen (Alice In Wonderland)

kotu-karakterler-9

Helena Bonham Carter’in başarılı oyunculuğu ile bir çok hayran kitlesine ulaştığı The Red Queen’de listemizde yerini alıyor.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Hertelden

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı