Bizimle iletişime geçin

En iyi Youtube Kanalları

youtube

İnternet

En iyi Youtube Kanalları

Bügünkü yazımızda YouTube‘da takip edebileceğiniz en iyi Youtuber’lardan bahsedeceğiz. Bildiğiniz gibi son zamanlarda birçok insan YouTube üzerinden kendi kanalını açtılar. Bunlardan kimsin oyun kanalı, kimisi bireysel kanal, kimisi de makyaj kanalı açtı. Peki YouTube üzerinden yüzlerce bulunan kanallardan en iyileri hangileri?

1-) Oha Diyorum : Oha diyorum kanalı kısa zaman içinde çok hızlı büyüyerek YouTube da çok önemli bir noktaya geldi. Kanalın kurucusu olan Ersan Bey internet dünyasında bir çok eğitim videolarını bulabileceğiniz Uzman Tv projesinin de kurucusu konumunda. Kanal daha çok eğlence videoları ve deneyler yayınlayarak geniş kitlelere hitap ediyor.

2-) Orkun Işıtmak : Bu YouTube kanalı ilk başlarda bir oyun kanalı olarak boy göstermeye başladı. Fakat sonradan konsept değiştirilerek hem oyun hem de gündelik yaşamdaki videolarını paylaşmaya başladı. İnsanlar tarafından büyük bir sempati ile karşılandı. Ben de dahil olmak üzere binlerce kişi Orkun’a abone olduk. Hala da severek onu izlemekteyiz.

Popüler Yabancı Youtube Kanalları

3-) Ruhi Çenet : YouTube üzerinde bu kadar az videoya sahip olup da bu kadar çok abonesi olan nadir YouTube kanallarından bir tanesidir. Kanalda videolar şu şekilde yayınlanmaktadır. Ruhi Çenet, slayt tarzında fotoğrafı bilgi videoları hazırlayarak bu işe başladı. Daha sonra ise bu yazılı metinleri sesli hale getirdi ve tüm videoyu kendi sesiyle anlatmaya başladı. Yaptığı araştırmalar fazlasıyla ilginç olacak ki çok fazla izlendi ve ciddi sayıda takipçi kazanabildi. Binlerce takipçiye ulaşmış olmasına rağmen hala nadir olarak video yüklemekte.

Bugünkü yazımızda size YouTube üzerinde en beğendiğim 3 YouTube kanalını listeledim. Diğer bir yazımızda bu listenin devamını bulabilir ve size tavsiye ettiğim kanallara göz atarak, abone olabilirsiniz. Onların videolarını kaçırmadan düzenli olarak izlemek için abone olmayı unutmayın. Hepinize iyi eğlenceler.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: İnternet

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı