Bizimle iletişime geçin

Dünyanın en iyi 10 çifti

dunyanin-en-unlu-ciftleri

Hertelden

Dünyanın en iyi 10 çifti

Dünyanın en ünlü çiftleri, dünyaca ünlü çiftler, ünlüler ve eşleri, yabancı ünlüler ve eşleri, angelina jolie ve brad pitt çifti boşandı.

Eğlence dünyasında bulunan ünlü kişilerin ilişkilerini yada evlilikleri hakkında halkın meraklı gözlerinde gizli kalmakta epey zorlanmış kişiler yer almaktadır. Herkes tarafından sevinen ve bilinmesi gereken bu 10 çiftimizi sizler için bir araya getirdik. Gerçekten ilişkileri örnek olabilecek kişiler aşağıda yer almaktadır.

1. Beyonce Knowles ve Jay-Z

Dünyaca bilinen Beyonce başarılı bir sanatçıdır. Dünya çapında 75 milyon üzerinde satan albümü ile yüzyılın en popüler sanatçısı olarak ilan edenler de bulunmaktadır. Beyonca daha birçok alanda önemli ödüllerin sahibi olmaya hak kazanmış biridir. Beyonce ile birlikte olan Jay-Z başarıyı elde etmiş hemde mutlu beraberlik sergilemektedirler. En etkili çiftlerden biri olarak Beyonce ve Jay- Z ikilisini sizlere sunmaktayız.
dunyanin-en-unlu-ciftleri-1

2. Angelina Jolie ve Brad Pitt

en-unlu-ciftleri-2

Bu ünlü çift 2005 yılından beri beraber yollarını birleştirmişlerdir. Brangelina ya da Bradgelina lakaplarıyla da anılmaktadırlar. 2016 yılına kadar en gözde çiftlerden olan Angelina ve Brad boşanma kararı almış bulunmaktadırlar. Ama bugüne kadar herkesin gözlerinin üstünde olmasına rağmen mutlu çiftler arasında uzun süre yer aldılar.

3. David Beckham ve Victoria Adams

en-unlu-ciftleri-3

David ile Victoria’nın beraberlikleri de dünya tarafından bilinmektedir. Çiftin 4 çocukları bulunmaktadır. Çiftin üzerinde ayrılık konuları iddaa edilsede hala beraberlikleri devam etmektedir. Örnek alınacak bir çift olmasalar da uzun süreli beraberliklerden biri olarak bilinmektedir.

4. Ellen ve Portia DeGeneres

dunyanin-en-unlu-ciftleri-4

Portia Lee James DeGeneres, Amerikalı bir aktris olan model ve ünlü bir Ally McBeal isimli televizyon programlarındaki karakterleriyle tanınan ünlü çifttir. Evli çiftimizin büyük bir hayran kitlesine sahip olduğu dünyaca bilinmektedir. Twitter’daki takipçi sayıları bile 7 milyonun üzerindedir.

5. Shakira ve Gerard Pique

en-unlu-ciftleri-5

Shakira dünyaca ünlü Kolombiyalı bir şarkıcıdır. Modellik, yapımcılık ve koreograf’lıkta yapmaktadır. Bir çok alanda başarılı olan sanatçı Gerard Pique ile olan ilişkiside bir çok kişi tarafından takip edilmekte ve sevilmektedir.

6. Gisele Bundchen ve Tom Brady

en-unlu-ciftleri-6

2009 yılında dünya evine giren Gisele ve Tom birlikteliklerindeki mutluluğu herkese yansıtmaktadırlar. American New England Patriots kulübünün ünlü oyuncusu ile evli olan süper model Gisele Bundchen ile evlilik hayatları mükemmel bir şekilde devam ederken dünya üzerindeki mutlu çiftlerin arasına girmeye de hak kazanmaktadırlar.

7. Adam Borady ve Leighton Meester

en-unlu-ciftleri-7

Müzisyen ve oyuncu olan Adam Brody ve eşi Leighton Meester, Şubat 2014’te dünya evine girmişlerdir. Evlilikleri medyanın ve ünlü çiftin hayranları tarafından oldukça dikkat çekmiştir. Ünlüler arasında en popüler çiftlerden biri olmuşlardır.

8. Jin Sook ve Do Won Chang

en-unlu-ciftleri-8

Jin Sook ve Do Won Chang çifti bir hayali gerçekleştirerek moda dünyasına isimlerini beraber koymuşlardır. Dünya çapında 400 den fazla mağazaya sahip olan çiftimiz de uzun süredir beraberliklerine devam etmektedirler. Koreli göçmen çifti dünya tarafından pek bilinmese de Koreliler tarafından en ünlü çiftlerden biri haline gelmişlerdir.

9. Miuccia Prada ve Patrizio Bertelli

dunyanin-en-unlu-ciftleri-9

Muccia Prada hem moda tasarımcısı hem de bir girişimcidir. Ünlü isim alanında en iyisidir. Kendi alanında başarılı olan dünyadaki kadınların arasına kendi ismini yazdırmayı da başarmıştır. Çok fazla kişi tarafından bilinmese de dünyada ki örnek çiftlerden bir tanesidir.

10. Tina Brown ve Harold Evans

dunyanin-en-unlu-ciftleri-10

Dergi editörlüğü yapan çift aynı zamanda dünyanın en etkili kadınları listesinde de yer almaktadır. Tina Brown ve Sunday Times’ın editörü olan Harold Evans hayatlarını birleştirerek, dünyada ki örnek çiftlerin arasına girmeyi başardılar.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

1 Yorum

1 Yorum

  1. gül

    Mayıs 22, 2017 de 12:06 pm

    hiç bi şekilde ktlmıyorum sze bi de acun la karsı ndn yokk nedeeeen :(((:((

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Hertelden

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı