Ana Sayfa » Uygulamalar » Connected2.me Nedir?
connected2me

Connected2.me Nedir?

Aslında Connected2.me bir internet sitesidir. Fakat bugün bizim konumuz bu internet sitesinin mobil uygulaması. Connected2.me temel mantık olarak anonim sohbet uygulamasıdır. Herkesin kendine ait bir profili vardır. Ve adını belli etmek istemeyen yani bir diğer deyişle anonim kişiler sohbet etmek için bu profillere girerler. Sonrasında attıkları mesajlar karşı tarafa bir anonimden geldiği şeklinde iletilir ve sohbet başlar.

Peki bu uygulamayı kimler neden kullanılır?

Aynı ask.fm tanıtım yazımızda da bahsettiğimiz gibi karşı taraftaki kişiye karşı bir utangaçlığınız varsa bu yöntemi kullanmak, sizin çok daha rahat bir şekilde sohbet etmenize yardımcı olur. Aynı zamanda karşı taraftaki kişiyi tanımıyor ama tanımak istiyor olabilirsiniz. Fakat nasıl birisi olduğunu bilmediğiniz için ilk başlarda kim olduğunuzu belli etmek istemeyebilirsiniz. Böyle durumlarda da konuşacağınız kişinin Connected2.me hesabı olması sizin için büyük bir nimet haline gelir.

Siz de mi Connected2.me hesabı açmak istiyorsunuz?

Anonim insanların gelip sizinle konuşmaya çalışması veya kim olduğunu bilmediğiniz biri ile sohbet etmek eğlenceli hale gelebilir. Connected2.me üzerinden sisteme üye olmak da çok kolay ve ücretsiz. Sadece bir mail adresi ile üye olabilirsiniz. Sonrasında profil linkinizi sosyal ağlar yardımıyla arkadaşlarınızla paylaşarak sizinle iletişim kurmalarına yardımcı olabilirsiniz. Uygulamanın Android için de hizmete sunulmuş olması gerçekten güzel bir durum. Çünkü önceleri, anonim beklemek için saatlerce bilgisayar başında zaman geçiyorduk ve bu tamamen zaman kaybıydı.

Önerilen Makale

Önerilen Makale

Şimdi ise bize gelen herhangi bir mesajda telefona bildirim geliyor. Böylece anında mesajlara cevap verip sohbet edebiliyoruz. Eski konuşmalarımızın silinmemesi de ayrı güzel bir durum. Böylece kiminle ne konuştuğunuzu biliyorsunuz.

Siz de Connected2.me dünyasına katılmak için hemen Google Play Market üzerinden ücretsiz bir şekilde uygulamayı edinebilirsiniz.

Şuna bir göz atın

pokemon-go-nedir

Pokemon Go Nedir?

Son yıllarda akıllı telefonlar üzerinden oynanmak amacıyla oluşturulmuş sanal oyunlar arasında döneme damgasını vuran Pokemon …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir