Bizimle iletişime geçin

CM Security Uygulaması

cm-security

Mobil

CM Security Uygulaması

Akıllı telefonlarımızın içinde bize ait olan bir çok fotoğraf, video, kayıtlar gibi özel içerikler bulunuyor. Her zaman için bu özel içeriklerin gizli olmasını isteriz bunun için de Android ve iOS işletim sistemine sahip telefonlar için çeşitli şifre programları Google Play Market ve AppStore üzerinden kullanıcılar hizmetine sunuluyor. Android telefonlar için üretilmiş olan CM Security uygulaması da bu şifreleme uygulamalarından bir tanesi. Peki bu programın marifetleri neler? İsterseniz bu özelliklere bir kaç madde ile değinelim..

1-) Desen veya Pin Şifrelemesi Koyma :

Telefonunuz için çeşitli ve görsel olarak hoş olan şifreler koymanız mümkün. Desen kilitlerinde isterseniz siz şifreyi çizerken, şifrenin çizgiler halinde belli olmaması için gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.

2-) Yanlış Şifre Girişi Yapıldığı Zaman Fotoğraf Çekme Özelliği :

Telefonunuzu sizden izinsiz olarak karıştırmak isteyen birileri olabilir. Bu kişileri size fotoğrafları ile birlikte yakalayacak olan uygulama, yine CM Security oluyor. 3 kez veya sizin ayarlamanıza göre tek seferlik bile olsa yanlış şifre giriminde ön kamera gizli bir şekilde fotoğraf çekiyor ve bu fotoğrafları galeriye atıyor. Daha sonra siz şifreyi doğru girdiğiniz zaman, fotoğrafları size gösteriyor böylece kimin telefona girmeye çalıştığını oldukça kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

3-) İstediğiniz Uygulamaları Kilitleme Özelliği :

Telefonu günlük olarak çok kullandığımız için her uygulamayı kilitlemek istemeyebilirsiniz. Bunun için de uygulama menüsünden hangi uygulamaları kilitlemek istediğinizi seçebilirsiniz. Böylece gereksiz yere defalarca şifre girmek zorunda da kalmayacaksınız.

Bugünkü yazımızda da akıllı telefonlarımız için tasarlanmış olan CM Security uygulamasını inceledik. Hoşumuza giden özellikleri de sizlerle paylaştık. Uygulama ücretsiz olarak indirilebiliyor fakat kötü anlamda değinebileceğim bir özellik de var. Şifre girme alanında sürekli reklam çıkıyor tabii bu durum da görselliği oldukça bozuyor.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Mobil

 • arkadaslik-uygulamalari arkadaslik-uygulamalari

  Mobil

  8 Mobil Arkadaşlık Uygulaması

  Yazar:

  Arkadaşlık uygulamaları android, en iyi arkadaşlık uygulamaları, en popüler arkadaşlık uygulamaları, mobil arkadaşlık programları, kız arkadaş...

 • pokemon-go-pikachu-yakalama pokemon-go-pikachu-yakalama

  Mobil

  Pokemon Go Pikachu Bulma

  Yazar:

  Pokemon go pikachu bulma, Pokemon go pikachu yakalama, Pokemon go pikachu location, Pokemon go pikachu nerede,...

 • pokemon-go-indir pokemon-go-indir

  Mobil

  Pokemon GO (Android ve iOS)

  Yazar:

  Çocukluk yılları 90’ların sonuna yada 2000 lerin başlarına denk gelenlerin çok yakında bileceği bir çizgi film...

 • pokemon-go-nedir pokemon-go-nedir

  Mobil

  Pokemon Go Nedir?

  Yazar:

  Son yıllarda akıllı telefonlar üzerinden oynanmak amacıyla oluşturulmuş sanal oyunlar arasında döneme damgasını vuran Pokemon go...

 • nabiz-uygulamasi nabiz-uygulamasi

  Mobil

  Haber Uygulaması

  Yazar:

  En yeni uygulamaları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Eğer haber takip etmeyi seviyorsanız ve aynı kanal içerisinde...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı