Bizimle iletişime geçin

Clean Master Uygulaması

Clean-Master

Mobil

Clean Master Uygulaması

Bugünkü konumuz Clean Master uygulaması nedir ve nasıl kullanılır hakkında olacak.

Hepimiz akıllı telefonlar kullanıyoruz. Haliyle zamanla telefonların hafızası dolmaya, telefonlar yavaşlamaya ve bizi çileden çıkarmaya başlıyor. Öyle bir an geliyor ki telefonu duvara fırlatıp kırmak bile isteyebiliyorsunuz. Böyle durumlarda, telefonu bizim için temizleyecek uygulamalar gerekiyor. İşte Clean Master da bu işe yarıyor. Gereksiz olan dosyaları bir tık ile telefonunuzdan siliyor. Programın marifetleri oldukça fazla. Bunlardan bir kaçına örnek vermek gerekirse..

1-) Fotoğraf galerisinde bulunan birbirinin aynısı olan veya birbirine çok benzeyen fotoğraflarını buluyor ve telefonunuzdan bunları siliyor. Böylece telefonunuzda kullanım alanı açılmış oluyor.

2-) Önceden yüklemiş olduğunuz oyun veya uygulamaların apk dosyaları telefonunuzda saklanır. Clean Master bu eski dosyaları bulur ve bunları da telefondan temizler.

3-) İnternet geçmişini sürekli olarak kontrol eder ve uygundur bir durum varsa veya banka bilgileri kişisel bilgiler internet tarayıcısının herhangi bir yerinde saklanıyorsa, bu özel dosyaları telefondan siler.

4-) Uygulamalar açıkken telefonunuzda sürekli olarak ram kullanır ve bu durum şarj sitenizin kısalmasına neden olur. Clean Master ramı fazla tüketen ama aktif olarak kullanmadığınız uygulamarı arka planda kapatır ve size daha iyi bir performans ve daha iyi bir pil ömrü sunar.

5-) Clean Master ile beraber gelen yan eklentiler sayesinde telefondaki istediğiniz uygulamara şifre koyabilirsiniz. Bir başka güzel yanı ise, şifre yanlış girildiği zaman ön kamera sayesinde telefonu açmaya çalışan kişinin fotoğrafını çeker ve galeriye gönderir. İsterseniz size mail olarak da fotoğrafı gönderir. Böylece kolay bir şekilde karıştırmak isteyen kişiyi tespit edebilirsiniz.

Siz de hemen Clean Master kullanmak istiyorsanız, Google Play Market üzerinden ücretsiz olarak bu uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz. Gerek güvenlik gerekse performans bakımından telefonunuzu iyileştirebilirsiniz.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Mobil

 • arkadaslik-uygulamalari arkadaslik-uygulamalari

  Mobil

  8 Mobil Arkadaşlık Uygulaması

  Yazar:

  Arkadaşlık uygulamaları android, en iyi arkadaşlık uygulamaları, en popüler arkadaşlık uygulamaları, mobil arkadaşlık programları, kız arkadaş...

 • pokemon-go-pikachu-yakalama pokemon-go-pikachu-yakalama

  Mobil

  Pokemon Go Pikachu Bulma

  Yazar:

  Pokemon go pikachu bulma, Pokemon go pikachu yakalama, Pokemon go pikachu location, Pokemon go pikachu nerede,...

 • pokemon-go-indir pokemon-go-indir

  Mobil

  Pokemon GO (Android ve iOS)

  Yazar:

  Çocukluk yılları 90’ların sonuna yada 2000 lerin başlarına denk gelenlerin çok yakında bileceği bir çizgi film...

 • pokemon-go-nedir pokemon-go-nedir

  Mobil

  Pokemon Go Nedir?

  Yazar:

  Son yıllarda akıllı telefonlar üzerinden oynanmak amacıyla oluşturulmuş sanal oyunlar arasında döneme damgasını vuran Pokemon go...

 • nabiz-uygulamasi nabiz-uygulamasi

  Mobil

  Haber Uygulaması

  Yazar:

  En yeni uygulamaları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Eğer haber takip etmeyi seviyorsanız ve aynı kanal içerisinde...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı