Bizimle iletişime geçin

Birinin Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız?

birinin-sevdigini-nasil-anlarsin

Hertelden

Birinin Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız?

Birinin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız? Seven erkeği yada kadını nasıl anlarsınız? Birinin sana aşık olduğunu nasıl anlarsın? Bir kızın yada erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın?

Burada yazacaklarımız birinin sizi sevdiğini garanti olarak göstermez, ancak bu makalemizdeki ipuçları size karşınızdakinin sizi sevip sevmediği konusunda fikir sahibi olmanıza yarayacaktır. Her erkek yada kadının hayali gerçek bir aşk bulmaktır. Ama bulduğunuz kişinin sizin gerçek aşkınız olduğuna nasıl karar vereceksiniz? Belki sizin paranız için sizinle birlikte, belki çevreniz için, belki sizi başka birine götüren aracı olarak görüyor. Bunu anlamanın yollarını kısım kısım sizinle paylaşıyoruz.

Söylemlerine Dikkat Et!

Eğer onunla konuştuğunuzda sizinle birlikte gelecekten bahsediyorsa. Sizi seven biri sizinle geleceği konuşmak ister, çünkü o kendini sizinle hayal ediyordur ve gelecekte ne olacağını merak ediyordur. Bu yüzden size 2 yıl, 3 yıl yada 10 yıl sonra hayatınızın nasıl olacağını, kendinizi nerde gördüğünüzü yada ne yapmak istediğinizi sorar. Eğer konuşmalar genellikle gelecek hakkında ilerliyorsa, bu karşınızdaki kişinin sizi sevdiğine bir işarettir.

Gerçek bağlılık sonsuza kadar sürendir. Eğer kişi devamlı gelecekten konuşuyor ve size o planın içinde yer veriyorsa sizden hoşlandığına bir ipucudur. Yada sizin çocuklarınız kime benzeyecek, nasıl görünecek bu konularda yine gelecekle alakalı olduğu için, bu başlık altında bir ipucu olarak toplanabilir.

İltifat!

Eğer karşınızdaki kişi size devamlı olarak sizin görünüşünüz yada her hangi bir özelliğiniz hakkında güzel kelimeler söylüyorsa ve size iltifat ediyorsa buda yine sizden hoşlandığına bir kanıttır. Sizin göz renginiz, kıyafetiniz, saçınız yada herhangi bir özelliğiniz hakkında yaptiğı iltifatlar bir ipucudur.

Sevdiğini Nasıl Söylersin?

Sevdiğini Söyler!

Sevdiğini söylemenin çok farklı çeşitleri vardır. Ama birisi size sizi sevdiğini söylerken, sizin bunu gerçekten hissetmeniz önemlidir. Size sizden hoşlandığını sizi sevdiğini söyleyebilir, ama gerçek olması için size hissettirebilmesi gerekir. Özellikle göz teması çok önemlidir.

Rahatlık!

Size birşeyler anlatırken, ne olduğu çok önemli değil. Hisleri, düşünceleri yada çocukluğu hakkında, eğer size bunları rahatça anlatıyorsa ve sizinle bunları paylaşıyorsa, bu onun size güvendiğini ve sizinle bunları paylaşmaktan çekinmediğini gösterir.

Özlem!

Eğer sizden ayrı kaldığındada size sürekli olarak yazıyorsa yada arıyorsa, bu sizi özlediğine ve sizsiz bir hayat düşünmediğine işarettir. Eğer sizle 3 hafta ayrı kalıp en ufak şekilde sizi özlediğini söylemiyorsa yada bunu size hissettirmiyorsa, bu gerçek sevgi değildir.

Değer Ver!

Eğer birisi sizin düşüncelerinize veya görüşlerine değer veriyorsa, ve herhangi bir konuda sizinde fikrinizi alıyorsa, size de değer veriyor demektir.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Hertelden

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı