Ana Sayfa » Uygulamalar » B612 Uygulaması
B612

B612 Uygulaması

İnstagram gibi sosyal ağlarda en önemli olan şey, fotoğraflarda güzel çıkmak. Bu durum çok önemsediği için de Android uygulama geliştirici firmalar fotoğraf efektleri içeren Android uygulamalar geliştirmeye başladı. En iyi bildiğimiz fotoğraf uygulamalarından bir tanesi Retrica’dır. Retrica önce iOS işletim sistemine sahip telefon ve cihazlar için çıktı. Uzun bir aradan sonra ise Android için de uygulaması yapıldı. Fakat bugünkü konumuzun en az Retrica kadar başarılı olan, B612 uygulaması. Uygulamayı Google Play Market üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Şimdi detaylardan bahsetmeye başlayalım.

Uygulamayı açtığınız zaman göreceksiniz ki oldukça sade bir arayüze sahip. Ekran 2 bölüme ayrılmış. Görüntüyü göreceğiniz üst kısım ve hemen altında 3 buton yerleştirilmiş olan seçenekler kısmı. Uygulama içinde fotoğraf çekmek çok kolay. Fotoğraf çekmek için tek yapmanız gereken ekrana tıklamak. Video çekmek için ise ekrana basılı tutuyoruz. Video çekme süresi 6 saniye olarak belirlenmiş. 6 saniye dolduğu zaman otomatik olarak kayıt duruyor. Uygulama içinde profesyonel olarak hazırlanmış bir çok efekt bulmak da mümkün. Yine ana sayfada alt panelde yer alan çapraz ok simgesine tıklayarak geçerli olan fotoğraf efektini değiştirebilirsiniz.

Önerilen Makale

Önerilen Makale

Çektiğiniz fotoğraflar ilk ayarlar doğrultusunda, siz kaydet demediğiniz sürece telefon hafızasına kayıt olmaz. Fakat gerekli ayarları yaparsanız her çektiğiniz fotoğraf ve videoyu telefona otomatik olarak kayıt edebilirsiniz. Çektiğiniz video ve fotoğrafların alt köşesinde, her fotoğraf uygulamasında olduğu gibi uygulamanın logosu yer alıyor. Bu logo B612 üzerinden çekilmiş videolarda animasyonlu olarak 6 saniyelik sürede sağ alt köşede beliriyor.

Uygulama ile ilgili bahsedeceklerim bu kadardı. Siz de fotoğrafı çok çeken biriyseniz ve çektiğiniz fotoğrafların kusursuz olmasını istiyorsanız. B612 Android uygulamasını çok beğeneceğinizden eminim. Kendi tecrübelerime göre diğer kamera uygulamalarına göre çok daha hızlı fotoğraf çekebiliyor.

Şuna bir göz atın

pokemon-go-nedir

Pokemon Go Nedir?

Son yıllarda akıllı telefonlar üzerinden oynanmak amacıyla oluşturulmuş sanal oyunlar arasında döneme damgasını vuran Pokemon …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir