Bizimle iletişime geçin

B612 Uygulaması

B612

Mobil

B612 Uygulaması

İnstagram gibi sosyal ağlarda en önemli olan şey, fotoğraflarda güzel çıkmak. Bu durum çok önemsediği için de Android uygulama geliştirici firmalar fotoğraf efektleri içeren Android uygulamalar geliştirmeye başladı. En iyi bildiğimiz fotoğraf uygulamalarından bir tanesi Retrica’dır. Retrica önce iOS işletim sistemine sahip telefon ve cihazlar için çıktı. Uzun bir aradan sonra ise Android için de uygulaması yapıldı. Fakat bugünkü konumuzun en az Retrica kadar başarılı olan, B612 uygulaması. Uygulamayı Google Play Market üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Şimdi detaylardan bahsetmeye başlayalım.

Uygulamayı açtığınız zaman göreceksiniz ki oldukça sade bir arayüze sahip. Ekran 2 bölüme ayrılmış. Görüntüyü göreceğiniz üst kısım ve hemen altında 3 buton yerleştirilmiş olan seçenekler kısmı. Uygulama içinde fotoğraf çekmek çok kolay. Fotoğraf çekmek için tek yapmanız gereken ekrana tıklamak. Video çekmek için ise ekrana basılı tutuyoruz. Video çekme süresi 6 saniye olarak belirlenmiş. 6 saniye dolduğu zaman otomatik olarak kayıt duruyor. Uygulama içinde profesyonel olarak hazırlanmış bir çok efekt bulmak da mümkün. Yine ana sayfada alt panelde yer alan çapraz ok simgesine tıklayarak geçerli olan fotoğraf efektini değiştirebilirsiniz.

Çektiğiniz fotoğraflar ilk ayarlar doğrultusunda, siz kaydet demediğiniz sürece telefon hafızasına kayıt olmaz. Fakat gerekli ayarları yaparsanız her çektiğiniz fotoğraf ve videoyu telefona otomatik olarak kayıt edebilirsiniz. Çektiğiniz video ve fotoğrafların alt köşesinde, her fotoğraf uygulamasında olduğu gibi uygulamanın logosu yer alıyor. Bu logo B612 üzerinden çekilmiş videolarda animasyonlu olarak 6 saniyelik sürede sağ alt köşede beliriyor.

Uygulama ile ilgili bahsedeceklerim bu kadardı. Siz de fotoğrafı çok çeken biriyseniz ve çektiğiniz fotoğrafların kusursuz olmasını istiyorsanız. B612 Android uygulamasını çok beğeneceğinizden eminim. Kendi tecrübelerime göre diğer kamera uygulamalarına göre çok daha hızlı fotoğraf çekebiliyor.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Mobil

 • arkadaslik-uygulamalari arkadaslik-uygulamalari

  Mobil

  8 Mobil Arkadaşlık Uygulaması

  Yazar:

  Arkadaşlık uygulamaları android, en iyi arkadaşlık uygulamaları, en popüler arkadaşlık uygulamaları, mobil arkadaşlık programları, kız arkadaş...

 • pokemon-go-pikachu-yakalama pokemon-go-pikachu-yakalama

  Mobil

  Pokemon Go Pikachu Bulma

  Yazar:

  Pokemon go pikachu bulma, Pokemon go pikachu yakalama, Pokemon go pikachu location, Pokemon go pikachu nerede,...

 • pokemon-go-indir pokemon-go-indir

  Mobil

  Pokemon GO (Android ve iOS)

  Yazar:

  Çocukluk yılları 90’ların sonuna yada 2000 lerin başlarına denk gelenlerin çok yakında bileceği bir çizgi film...

 • pokemon-go-nedir pokemon-go-nedir

  Mobil

  Pokemon Go Nedir?

  Yazar:

  Son yıllarda akıllı telefonlar üzerinden oynanmak amacıyla oluşturulmuş sanal oyunlar arasında döneme damgasını vuran Pokemon go...

 • nabiz-uygulamasi nabiz-uygulamasi

  Mobil

  Haber Uygulaması

  Yazar:

  En yeni uygulamaları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Eğer haber takip etmeyi seviyorsanız ve aynı kanal içerisinde...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı