Ana Sayfa » Uygulamalar » Ask.fm Uygulaması
ask-fm

Ask.fm Uygulaması

İnternet dünyasında sosyal paylaşım yapabileceğimiz siteler bitmek tükenmek bilmiyor. Sayıları da her geçen gün artmaya devam ediyor. Ask.fm de popüler, sosyal medya paylaşımlarını yapabileceğiniz sitelerden bir tanesi. Ask.fm’in mantığı şu şekilde çalışıyor. Mesela iletişim kurmada sıkıntı çektiğiniz bir insan var ve bu kişiden utanıyorsunuz.

İşte böyle durumlarda bu site üzerinden iletişim kurmanız sizin için büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Çünkü bu site üzerinden yapacağınız bütün sohbetler anonim olarak gerçekleşecek. Site, tek seferlik soru sormak için yapılmış. Fakat karşılıklı diyaloglar halinde devam ettiğiniz zaman rahat bir şekilde sohbet edebiliyorsunuz. Fakat kendinizi ele vermemek için bir nokta oldukça önemli. Sizin sorduğunuz soruya, sorduğunuz kişi cevap verdiği zaman. Verilen yanıtı beğenmemeye dikkat edin çünkü anonim beğenme gibi bir durum söz konusu değil. Hemen isminiz belli olacaktır. Tüm hayalleriniz yıkılabilir.

Önerilen Makale

Önerilen Makale

Ayrıca bir kötü yanı da şu, beğendiğiniz bir yanıtın beğenisini geri alamıyorsunuz. Bir kez beğendiğiniz zaman, soru silinmediği takdirde beğeni orda kalıyor. Bunlara dikkat ettiğiniz sürece, gizli bir şekilde istediğiniz şeyleri, istediğiniz zamanlarda konuşabilirsiniz. Diğer bir konu da takipçi sayısı. Ne kadar çok takipçiniz olursa, cevapladığınız soruları da o kadar çok kişi görecek demektir. Hal böyle olunca bizler de nasıl daha çok takipçi elde ederiz? Bunun peşine düşmeye başlıyoruz.

Ask.fm kullanarak nasıl popüler olunur?

Sizi daha çok insanın bulması için yanıtlarınızın beğenilmesi önemlidir. Her yanıtınız beğenildiğinde, beğenen kişinin takipçileri sizin sorularınızı görür ve eğer beğenirse sizi takip etme olasılığı artar. Verdiğiniz cevaplar ilginç olursa, mizahi veya dikkat çeken etkili cevaplar olursa, bu da takipçilerinizin artmasına yardımcı olur. Bana sorarsanız oldukça eğlenceli bir sosyal platformdur. Kullanmanızı tavsiye ederim.

Şuna bir göz atın

pokemon-go-nedir

Pokemon Go Nedir?

Son yıllarda akıllı telefonlar üzerinden oynanmak amacıyla oluşturulmuş sanal oyunlar arasında döneme damgasını vuran Pokemon …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir