Bizimle iletişime geçin

Ask.fm Uygulaması

ask-fm

Mobil

Ask.fm Uygulaması

İnternet dünyasında sosyal paylaşım yapabileceğimiz siteler bitmek tükenmek bilmiyor. Sayıları da her geçen gün artmaya devam ediyor. Ask.fm de popüler, sosyal medya paylaşımlarını yapabileceğiniz sitelerden bir tanesi. Ask.fm’in mantığı şu şekilde çalışıyor. Mesela iletişim kurmada sıkıntı çektiğiniz bir insan var ve bu kişiden utanıyorsunuz.

İşte böyle durumlarda bu site üzerinden iletişim kurmanız sizin için büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Çünkü bu site üzerinden yapacağınız bütün sohbetler anonim olarak gerçekleşecek. Site, tek seferlik soru sormak için yapılmış. Fakat karşılıklı diyaloglar halinde devam ettiğiniz zaman rahat bir şekilde sohbet edebiliyorsunuz. Fakat kendinizi ele vermemek için bir nokta oldukça önemli. Sizin sorduğunuz soruya, sorduğunuz kişi cevap verdiği zaman. Verilen yanıtı beğenmemeye dikkat edin çünkü anonim beğenme gibi bir durum söz konusu değil. Hemen isminiz belli olacaktır. Tüm hayalleriniz yıkılabilir.

Ayrıca bir kötü yanı da şu, beğendiğiniz bir yanıtın beğenisini geri alamıyorsunuz. Bir kez beğendiğiniz zaman, soru silinmediği takdirde beğeni orda kalıyor. Bunlara dikkat ettiğiniz sürece, gizli bir şekilde istediğiniz şeyleri, istediğiniz zamanlarda konuşabilirsiniz. Diğer bir konu da takipçi sayısı. Ne kadar çok takipçiniz olursa, cevapladığınız soruları da o kadar çok kişi görecek demektir. Hal böyle olunca bizler de nasıl daha çok takipçi elde ederiz? Bunun peşine düşmeye başlıyoruz.

Ask.fm kullanarak nasıl popüler olunur?

Sizi daha çok insanın bulması için yanıtlarınızın beğenilmesi önemlidir. Her yanıtınız beğenildiğinde, beğenen kişinin takipçileri sizin sorularınızı görür ve eğer beğenirse sizi takip etme olasılığı artar. Verdiğiniz cevaplar ilginç olursa, mizahi veya dikkat çeken etkili cevaplar olursa, bu da takipçilerinizin artmasına yardımcı olur. Bana sorarsanız oldukça eğlenceli bir sosyal platformdur. Kullanmanızı tavsiye ederim.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Mobil

 • arkadaslik-uygulamalari arkadaslik-uygulamalari

  Mobil

  8 Mobil Arkadaşlık Uygulaması

  Yazar:

  Arkadaşlık uygulamaları android, en iyi arkadaşlık uygulamaları, en popüler arkadaşlık uygulamaları, mobil arkadaşlık programları, kız arkadaş...

 • pokemon-go-pikachu-yakalama pokemon-go-pikachu-yakalama

  Mobil

  Pokemon Go Pikachu Bulma

  Yazar:

  Pokemon go pikachu bulma, Pokemon go pikachu yakalama, Pokemon go pikachu location, Pokemon go pikachu nerede,...

 • pokemon-go-indir pokemon-go-indir

  Mobil

  Pokemon GO (Android ve iOS)

  Yazar:

  Çocukluk yılları 90’ların sonuna yada 2000 lerin başlarına denk gelenlerin çok yakında bileceği bir çizgi film...

 • pokemon-go-nedir pokemon-go-nedir

  Mobil

  Pokemon Go Nedir?

  Yazar:

  Son yıllarda akıllı telefonlar üzerinden oynanmak amacıyla oluşturulmuş sanal oyunlar arasında döneme damgasını vuran Pokemon go...

 • nabiz-uygulamasi nabiz-uygulamasi

  Mobil

  Haber Uygulaması

  Yazar:

  En yeni uygulamaları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Eğer haber takip etmeyi seviyorsanız ve aynı kanal içerisinde...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı