Bizimle iletişime geçin

Android Virüs Programları

antivirus-android-apps

Mobil

Android Virüs Programları

Android Virüs Programları 2016. Hayatımıza akıllı telefonlar gireli çok oldu ve hemen hemen herkezin elinde bulunmakta. Peki android kullanıcıları cihazlarını zararlı uygulamalardan nasıl koruyacağını biliyor mu? Bilgisayar gibi cihazlarda gereklilikleri konusunda tartışma çok olmasada android cihazlar için antivirüs programının gerekliliği hala tartışılıyor. Bu tartışmalar sonucunda eğer sizde antivirüs uygulamasının gerekli olduğunu düşünüyorsanız, işte size en iyi android antivirüs uygulamaları..

360 Security – Antivirüs Boost

Antivirüs uygulamaları arasında ilk sırayı 300 milyon kullanıcıya sahip olan 360 Security alıyor. Bu antivirüs uygulaması ve anti-kötü yazılım uygulaması bir dünya özellik barındırıyor. Cihazınızda bulunan uygulama ve oyunları tarıyor, eş zamanlı koruma ile güvenlik düzeyini üst düzeyde tutuyor, kötü amaçlı yazılımlara karşı savaşıyor.İsteğinize bağlı olarak dosya temizleme ve performans arttırıcı özelliklerinide kullabilirsiniz. En öenmli özelliklerden birisi de, herhangi bir uygulamaya şifre koyabilmedir. Bu sayede diğer insanların girmesini yada kullanmasını istemediğiniz uygulamaları şifreleyebilirsiniz.

Avira Antivirus Security

Avira nispeten daha yeni ve daha az bilinen bir antivirüs uygulaması, ama hızlı bir şekilde yükselişine devam ediyor. Klasik ve sade bir antivirüs uygulaması olan Avira, cihaz taraması, eş zamanlı koruma ve SD kartı tarama gibi özellikleri içeriyor. Ayrıca modern bir kaç özelliğide içeriyor. Güvenlik açıklarını bulup kullanıcıyı uyarma gibi. Bunun yanı sıra kara liste, gizlilik özellikleri ve cihaz taraması ile antivirüs programının gerekliliklerinide yerine getiriyor. En çekici tarafı ise hafif bir antivirüs programı olması, cihazı kasmadan çalışabiliyor.

Antivirus; Mobile Security

Genel anlamda çok kullanışlı ve de sade bir uygulama olan Antivirus & Mobile Security, ücretsiz olarak Play Markette yerini alıyor. Her antivirüs programı gibi mevcut olan tehlikelere karşı cihazınızı koruyor. Ücretsiz olarak sahip olunması uygulamayı çok cazip kılıyor.Diğer ücretli uygulamalardan geride kalmaması sebebiyle bir çok kullacıya bir anda ulaştılar. Size eğer denemek isterseniz aşağıdan cihazınıza indirebilirsiniz.

AVAST Mobile Security

PC dünyasının en bilinen isimlerinden olan Avast antivirüs programı, Android içinde mevcut. Tanınmışlığı ve bilgisayar dünyasındaki atılımı ile birlikte zaten belli bir kitlesi bulunan Avast, mobil cihazlarda da kullanılan antivirüsler arasında başı çekenlerden. 100 milyonun üzerinde kullacısı bulunan Avast Antivirüs Uygulaması, bir antivirüs uygulamasının gerektirdiği hemen hemen herşeye sahip. Eş zamanlı koruma, cihaz tarama, kötü amaçlı yazılımlara karşı duyarlılık ve uygulamalara karşı koruma özellikleri ile çok cazip bir antivirüs uygulaması. Tüm bunların yanı sıra cihazı çok yormadan çalışmasıda bir avantaj olarak değerlendirilmelidir.

AVG AntiVirüs: Virüs koruması

Bilgisayar dünyasının popüler isimlerinden bir diğer Antivirüs programı AVG’de Android uygulama olarak akıllı cihazlarımızı da korumaya devam ediyor. Genel anlamda 100 milyonu aşkın kullacısı ile AVG AntiVirüs en sağlam uygulamalar arasında yerini alıyor. AVG cihaz tarama, kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma gibi görevlerin yanı sıra görev sonlandırma, uzaktan veri silme gibi özellikleride barındırıyor. Genel olarak çok kullanışlı bir arayüze sahip olan AVG AntiVirüs Uygulamasını aşağıdaki linkten inrirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bitdefender AntiVirüs

Bitdefender belkide bu listedeki en mütevazi ve hafif uygulamadır. Asıl olarak çok basit görevleri yerine getiriyor. Bunlar eş zamanlı koruma, cihaz güvenliği ve tarama yapmasıdır. Eş zamanlı koruma çalışan uygulamaları denetler ve devamlı uygulamaların nasıl çalıştığını kontrol eder. Taramaları genellikle hızlı bir şekilde yapar ve sonuca ulaşır. Ayrıca uygulamanın ücretsiz olması kullanıcıyı çeken bir diğer özelliğidir.

Eset Mobile Security and Antivirus

Antivirüsten bahsetmişken bunların içinde tabiki Eset Antivirüs’ün olması gerekirdi. Bilgisayar programını çok iyi bildiğimiz Eset mobil uygulama olarakta, akıllı cihazlarımızı koruma altına almaya devam ediyor. Virüs, solucan ve truva atı gibi zararlı içeriklere karşı %100 koruma sağlıyor. Cihaz taraması, eş zamanlı koruma ve uygulamaları denetlemesi ile Eset ücretli AntiVirüs programları arasında en iyilerden birisi.

Yukarıda listelediğimiz mobil antivirüs uygulamlarına ek olarak, Norton, Kaspersky, McAfee Antivirüs uygulamalarıda gayet popüler ve çok kullanılan uygulamalar arasındadır.

Manaycafe internet, sosyal medya, mobil, teknoloji ve diğer çeşitli konularda size tavsiyeler sunmaya çalışan bir blogdur.

Yorum yapmak için tıkla

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Mobil

 • arkadaslik-uygulamalari arkadaslik-uygulamalari

  Mobil

  8 Mobil Arkadaşlık Uygulaması

  Yazar:

  Arkadaşlık uygulamaları android, en iyi arkadaşlık uygulamaları, en popüler arkadaşlık uygulamaları, mobil arkadaşlık programları, kız arkadaş...

 • pokemon-go-pikachu-yakalama pokemon-go-pikachu-yakalama

  Mobil

  Pokemon Go Pikachu Bulma

  Yazar:

  Pokemon go pikachu bulma, Pokemon go pikachu yakalama, Pokemon go pikachu location, Pokemon go pikachu nerede,...

 • pokemon-go-indir pokemon-go-indir

  Mobil

  Pokemon GO (Android ve iOS)

  Yazar:

  Çocukluk yılları 90’ların sonuna yada 2000 lerin başlarına denk gelenlerin çok yakında bileceği bir çizgi film...

 • pokemon-go-nedir pokemon-go-nedir

  Mobil

  Pokemon Go Nedir?

  Yazar:

  Son yıllarda akıllı telefonlar üzerinden oynanmak amacıyla oluşturulmuş sanal oyunlar arasında döneme damgasını vuran Pokemon go...

 • nabiz-uygulamasi nabiz-uygulamasi

  Mobil

  Haber Uygulaması

  Yazar:

  En yeni uygulamaları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Eğer haber takip etmeyi seviyorsanız ve aynı kanal içerisinde...

film hd film izle

Popüler Tavsiyeler

Yukarı