Ana Sayfa » En iyiler » 8 Mobil Arkadaşlık Uygulaması

8 Mobil Arkadaşlık Uygulaması

Arkadaşlık uygulamaları android, en iyi arkadaşlık uygulamaları, en popüler arkadaşlık uygulamaları, mobil arkadaşlık programları, kız arkadaş bulma uygulamaları, arkadaşlık uygulamaları iphone, telefonda arkadaşlık uygulamaları.

Yeni insanlarla tanışmak, sohbet etmek hatta buluşmak için çok fazla seçenek mevcut. Özellikle uygulamalar bizlere çok fazla seçenek sunuyor. Yabancı arkadaş edinmek ve yabancı dilinizi geliştirmek istiyorsanız, yada civarınızda ki insanlarla tanışmak ve buluşmak istiyorsanız mobil uygulamalar sizin en büyük yardımcınız olabilir.

Daha önce internet üzerinde chat siteleri ile yerli ya da yabancı, kız ya da erkek arkadaş edinebiliyordunuz. Mobil telefonlar artık bizim her anımızda bizlerle birlikte, işte tamda bu yüzden artık arkadaşlık, sohbet uygulamaları popülerlik kazandı.

Bizde sizler için dünya çapında en popüler olan arkadaşlık uygulamalarını derledik. Bu uygulamalar sayesinde ister yabancı dilinizi geliştirin, ister arkadaş edinip tanışın.

1. Badoo

en-iyi-arkadaslik-uygulamalari-1

100 milyonun üzerinde indirilen ve aktif en az 5 milyon kullanıcısı olan Badoo arkadaşlık sitesi, mobil arkadaşlık uygulamaları arasında en başta gelmektedir. Kendi yaşadığınız şehirden yada dünyanın dört bir köşesinden farklı kişilerle tanışabilir ve arkadaş olabilirsiniz. Fazla kullanıcısının olması, size aradığınız kişiye daha kolay ulaşmanızda yardımcı olur.

2. Tinder

en-iyi-arkadaslik-uygulamalari-2

Tinder’de arkadaşalık uygulamaları arasında en popüler kullanılan uygulamalardan birisidir. Hangi şehirde olursanız olun, emin olun çevrenizde yaşayan ve Tinder kullanan birilerine denk geleceksinizdir. 50 milyonda fazla kullanıcısı ile Tinder, size tavsiye edebileceğimiz bir mobil arkadaşlık uygulaması.

3. MeetMe

en-iyi-arkadaslik-uygulamalari-3

50 milyondan fazla kullanıcısı ile MeetMe en çok kullanılan mobil uygulamalar arasında yer alıyor. GPS ile konumunuzu belirtebilir ve çevrenizdeki insanlara ulaşabilirsiniz. Özellikle Türkiye’de müthiş bir atılım yapan uygulama çok fazla Türk kullanıcıya sahip.

4. LOVOO

en-iyi-arkadaslik-uygulamalari-4

50 milyonu aşan kullanıcısı ile LOVOO en popüler arkadaşlık uygulamaları arasında yer almaktadır. GPS yardımı ile radara bakıp çevrenizde bulunan kız ve erkekleri görebilir, sohbet edebilir ve buluşma ayarlayabilirsiniz.

5. Hitwe

en-iyi-arkadaslik-uygulamalari-6

Bu uygulama premium üyelik kullanmıyor, yani herkez eşit. Üstteki uygulamalardan daha az kullanıcıya sahip olmasının bazı avantajlarından sizde faydalanabilirsiniz. Herhangi bir mesaj kısıtlaması yada başka türlü bir kısıtlama yapılmıyor. Mobil arkadaşlık uygulamaları arasında en sakin olanlarından.

6. Mamba

en-iyi-arkadaslik-uygulamalari-7

20 milyondan fazla kullanıcısı olan Mamba, genellikle rus kız arkadaş arayanlar için bir numaralı uygulamadır. Genel kullanıcı kitlesi rus ve çinlilerden oluşuyor.

7. Mail.Ru

en-iyi-arkadaslik-uygulamalari-8

İnternet dünyasında el atılmadık yer bırakmayan mail.ru nun bir de mobil arkadaşlık uygulaması mevcut. Kullanıcı sayısı çok fazla olmasada ileride iyi bir yerlere geleceği garanti gibi. Özellikle nasıl kız arkadaşı bulurum diyorsanız, bu uygulamaya bir göz atın.

8. POF Free Dating (Bonus)

en-iyi-arkadaslik-uygulamalari-5

Bu uygulamayı yurt dışında yaşayan arkadaşlar için paylaşıyorum, çünkü Türkiye’den giriş yapılmıyor.

Şuna bir göz atın

dunyanin-en-unlu-ciftleri

Dünyanın en iyi 10 çifti

Dünyanın en ünlü çiftleri, dünyaca ünlü çiftler, ünlüler ve eşleri, yabancı ünlüler ve eşleri, angelina …

5 Yorumlar

  1. Çok güzel yayın yapıyorsunuz

  2. Ne yazacağım

  3. Merhaba ben yeni geldim daha cozemedim konuyu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir